IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Tradera Разгледай мнение
    Предвид търговете за земя тук излезнаха много дълновидни . БРАВО
    Не само!

    От 2014 - директните плащания на декар ще намалеят значилено - поради промяна на схемата... Т.е. рентата също!

    Цените на храните неизбежно ще се поохладят!

    Украйна отваря пазара си за земя за чужденци! Предвид, че там е най-евтината земя в европа - определено ще фокусира интереса!

    Не случайно фондовете за земя разпродават като бясни!

    Разбира се - тренда на поскъпване на земята ще се запази - но темпът му ще е мнооого по-слаб!

    Успех на инвеститорите!

    Мнението ми НЕ е инвестициоона препоръка!!!

    Коментар


    • Предвид търговете за земя тук излезнаха много дълновидни . БРАВО

      Коментар


      • Всички акции или се качват или падат, и винаги има аргументи за едната или другата посока. При Адванса, тези дето искат покачване имат доводи - цената на земята расте, рентите се качват ...., обаче тези които искат падане казват: абеее това е балон или искам да падне ... но доводи няма, освен, че акциите са се качили много! И аз искам да паднат на 1,88, защото сглупих и имах продажби на толкова, но защо ще падне на толкова не знам и само се надявам някой голям да реши да продава.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
          Чакам на 1.70, но с малко бройки, че да не станат вечно мои..
          (това е демонстрация на дразнене на имащите тук, определено не ми е присъщо)
          Спокойно...аз ще подкрепя на 1.71...с доста бройки....Правя подкрепа на купилите около 2лв....да са спокойни

          Коментар


          • Чакам на 1.70, но с малко бройки, че да не станат вечно мои..
            (това е демонстрация на дразнене на имащите тук, определено не ми е присъщо)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kashoooo Разгледай мнение
              Маааашала! Сутринта излезнах от Хима и влезнах тука. Със сегашния скок си избих минуса от срива на Химимпорт
              Имаше един филм..."Господин за един ден"....с Главен герой Пурко

              Коментар


              • Май ще понапълним

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение
                  Не бързай толкова и ще те огрее Няма къде да избяга ))
                  Чакам на 1.8

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    "...
                    "Ако курсовете повече не могат да се качат, то тогава те трябва да паднат."
                    Няма да казваме, кой го е казал, май не само Владо Панев
                    Уaу, изпълни ми се душата
                    Last edited by Vola.X; 24.08.2012, 00:29.
                    Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение
                      Не бързай толкова и ще те огрее Няма къде да избяга ))
                      "Никога не трябва да се тича след трамвай или акция. Само търпение: следващият/следващата идват със сигурност."
                      "Ако курсовете повече не могат да се качат, то тогава те трябва да паднат."
                      Няма да казваме, кой го е казал, май не само Владо Панев
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
                        Няма ли да свалите малко, че да понапазаруваме?
                        Не бързай толкова и ще те огрее Няма къде да избяга ))

                        Коментар


                        • Няма ли да свалите малко, че да понапазаруваме?

                          Коментар


                          • Те (АТЕРА) тази информация за държавната земя и за компенсаторките я знаят от доста време. Лично аз съм я чувал няколко пъти, когато съм ходил на ежегодните им срещи с акционерите. Така,че аз не се притеснявам и съм сигурен, че отдавна са реагирали адекватно и са се подготвили.

                            Без препоръки !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение
                              Никой АДСИЦ няма право по закон.
                              Това донякъде може да се заобиколи (като ЕЛАРГ), но чрез обслужващо дружество, което е еднолична собственост на АДСИЦ-а, но дори и така може да бъде само в ограничен размер.
                              Благодаря,стана ми ясно.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение




                                Е ако е така е несправедливо.Сега някой ще купи на ниска цена и ще ги продаде директно на АТЕРА....а другите АДСИЦ и те ли нямат право ...
                                Никой АДСИЦ няма право по закон.
                                Това донякъде може да се заобиколи (като ЕЛАРГ), но чрез обслужващо дружество, което е еднолична собственост на АДСИЦ-а, но дори и така може да бъде само в ограничен размер.

                                Коментар

                                Working...
                                X