IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Спекулант Разгледай мнение
    Точно за това не приемем кръчмарските сметки на някой които смятат колко им излизал декар земя през цената на тази акция. Тоя пасив (такси за управление независимо от фин. резултат) как точно го вкарват в сметката!?
    Така е, но понеже сега разпродават на корем и има голям дивидент - никой не гледа колко точно го ощетява УД

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
      1.5 % годишно от стойността на инвестиционните активи + 10 % от наема и печалбата - и според мен е скъпо.
      Точно за това не приемем кръчмарските сметки на някой които смятат колко им излизал декар земя през цената на тази акция. Тоя пасив (такси за управление независимо от фин. резултат) как точно го вкарват в сметката!?
      Добрият, стар Батя

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dimitraki_123 Разгледай мнение
        Не е ли малко скъпо?
        1.5 % годишно от стойността на инвестиционните активи + 10 % от наема и печалбата - и според мен е скъпо.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dimitraki_123 Разгледай мнение
          Не е ли малко скъпо?
          не малко - АДСКИ скъпо е! Това е един от малкото фондове (за разлика от ЛАНД и Агрофинанс), който не си намали таксите и продължава да скубе от акционерите прекалено мноооого!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            E какво ти пречи сега какво казал.....та спамиш и ти.
            ОК разбрахме, всички сте по велики от него. Ми хубаво, така да е, и кво от това ?

            И аз успешно вчера и днес си натоварих още 2.5 кила Атерки с приличен дисконт благодарение на капитализираните печалби от Ланда.

            Хайде на големия дивидент
            Пък ако няма скоро да купуват сгодно нивички - нека си ни дадат целия кеш.
            И на 85-90 стинки ще сме доволни
            Е-е-е - ти пък и алчен !!!
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Такса за управление:
              0.375% от стойността само на инвестиционните активи по цена на придобиване, платими за всяко тримесечие
              Такса при получаване на наем или при продажба на имот:
              10% от постъпленията от наем и от печалба при продажба

              Не е ли малко скъпо?

              Коментар


              • Еееее, темата на флагмана на втора страница - е бива ли такова нещо...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от forman777 Разгледай мнение
                  Е това е сега- защо спамиш и занимаваш хората с дребните си покупки или пак се надяваш да подведеш новите.
                  E какво ти пречи сега какво казал.....та спамиш и ти.
                  ОК разбрахме, всички сте по велики от него. Ми хубаво, така да е, и кво от това ?

                  И аз успешно вчера и днес си натоварих още 2.5 кила Атерки с приличен дисконт благодарение на капитализираните печалби от Ланда.

                  Хайде на големия дивидент
                  Пък ако няма скоро да купуват сгодно нивички - нека си ни дадат целия кеш.
                  И на 85-90 стинки ще сме доволни

                  Коментар


                  • Е това е сега- защо спамиш и занимаваш хората с дребните си покупки или пак се надяваш да подведеш новите.

                    Коментар


                    • Я - вие междувременно сте ми шитнали колкото си поисках... благодаря за което
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                        Не всички хора и не генетично, а по разни исторически причини да ги наречем.
                        Дългоисторическото става генетическо.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Велик инвиститорие и ГУРУ на бг инвиститорщината, ти ли малоумнико изпраска тези 111 броя купува в една от най-добрите акции на БФБ за сега???????? На това на запад му викат пенене и винаги е характерно за малки и плашливи инвиситори които винаги слагат най-горен бид с много малко броики и после най-горен аск със същото количество броя. Интересно е че е характерно за тях, че правят ниска доходност (много по-ниска от 1000%). Всичко по-горе е доказано а не е моя измислица

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Освен това на човекът му е генетически заложено да му се кефи.
                            Не всички хора и не генетично, а по разни исторически причини да ги наречем.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Освен това на човекът му е генетически заложено да му се кефи.

                              Щом види сосен къс злато - очичките на човекът се оцъклят, дланите изпотяват, пръстчетата правят конвулсивни сграбчващи движения. Пулсът се учестява, човекът несъзнателно затаява дъх. Облизването не е задължително, но се среща често.

                              Това е и едно от нещата, отличаващи човекът от жувотното. Жувотното не се кефи на златце.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                                Да, така е и според мен, а времената са интересни в този контекст.
                                Така е, за съжаление са интересни. Времена на най-долни човешки страсти. Свеъхалчност, свръхстрах...., което предопределя нестабилна икономическа и най-вече финансова среда.

                                Коментар

                                Working...
                                X