Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
Collapse

503 Service Unavailable

No server is available to handle this request.
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тук, като гледам какво слагат от дясно - май все повече хора мислят като мен че 190млн. пазарна капитализация е множко?

    Коментар


    • В земи.бг тия дни са почнали да пускат активно новини нещо Чудя се кой зима земя на кредит като годишно примерно го обслужва за 90-100 лева, айде една част отиват за главницата, при положение че рентите са толкоз ниски То като при жилищата наемът 300 ипотеката 500 Ма да видим докога ще я караме така Иначе ако наистина субсидията стигне 42 лева може.....

      Коментар


      • 2,3 милиарда лева оборот - определено Императора е бръкнал в торбата с жабоци, разбойници, тролове, уукита и прочее синоними

        Коментар


        • Малце я надцени ....

          Първоначално изпратено от termit Разгледай мнение
          Що пък проблем,може ИМПЕТО да е развързал кесията и накупил 1/4 от борсата.
          Бих казал 110%!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от daris Разгледай мнение
            И при мен взе да откача, показва ми два милярда и 288 милиона оборот.

            Явно има някакъв проблем
            Що пък проблем,може ИМПЕТО да е развързал кесията и накупил 1/4 от борсата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
              На официален пазар до момента са минали точно: 21725
              Току що ми се обадиха и казаха че има проблем с платформата и работят за да го отстранят.

              Язък ... беше си емоция да видя на нашата борса - Оборот: 2 288 909 205 лева.
              Пожелавам и го от сърце ... но надали в моя живот
              Мнението ми не е препоръка!!!

              Коментар


              • С коя платформа сте ...?

                Първоначално изпратено от daris Разгледай мнение
                И при мен взе да откача, показва ми два милярда и 288 милиона оборот.

                Явно има някакъв проблем
                На официален пазар до момента са минали точно: 21725

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                  При мен показва софтуера сделка за 1 млн. броя, в 15:16 ч., на 2.24.
                  За съжаление такава виждам само в платформата, не и в сайтовете.
                  Препоръки нямам никакви!
                  И при мен взе да откача, показва ми два милярда и 288 милиона оборот.

                  Явно има някакъв проблем
                  Мнението ми не е препоръка!!!

                  Коментар


                  • При мен показва софтуера сделка за 1 млн. броя, в 15:16 ч., на 2.24.
                    За съжаление такава виждам само в платформата, не и в сайтовете.
                    Препоръки нямам никакви!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kashoooo Разгледай мнение
                      Абе какво става тука, софтуера ми показва, че има продадени 18 422 бр - около 44- 45 000 лв оборот. Същевременно долу - оборот на АТЕРА - 6 633 696 лв. Нещо при мен ли се е сбъгнало?
                      Много добре ти показва софтуера ...

                      Ама като гледам тази акция, ще взема да си купя още акции от BSO, май май и умрялата ни фондова борса ще излезе на печалба, само чрез оборотите на АТЕРА.

                      Браво, браво, не е препоръка имам и от двата вида
                      Мнението ми не е препоръка!!!

                      Коментар


                      • 18600 броя на средна 2.2423

                        Коментар


                        • Абе какво става тука, софтуера ми показва, че има продадени 18 422 бр - около 44- 45 000 лв оборот. Същевременно долу - оборот на АТЕРА - 6 633 696 лв. Нещо при мен ли се е сбъгнало?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Ми супер - по мои сметки колкото по-бръзо го ликвидират, толкова по-добре... ама те нямат такова намерение, както рекоха на сборището.
                            Бе не знам, ма ний да си вземем 85-90 стинки тука от 3 поредни дивидента, пък нататък ще му мислим....квото сабя покаже

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Дрън, дрън, те ако имат яка печалба за следващото 6 месечие начи са им останали 200К декара бре. Тая цифра дет цитираш ще е по голяма от ликвидационната им по него време, като как ти се струва... ?
                              Ми супер - по мои сметки колкото по-бръзо го ликвидират, толкова по-добре... ама те нямат такова намерение, както рекоха на сборището.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Догодина след дивидентът печалбичката за 6-месечието ще е такава, че ще хлебиш на 2.78.
                                Дрън, дрън, те ако имат яка печалба за следващото 6 месечие начи са им останали 200К декара бре. Тая цифра дет цитираш ще е по голяма от ликвидационната им по него време, като как ти се струва... ?

                                Коментар

                                Working...
                                X