IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Инвестиция във ваканционен имот

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [QUOTE=mirandi;n3205402]
    Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Ами....бюджета ми за довършване и обзавеждане е около 40000, докъдето стигнат Иначе....гоня петдесетте
    Много добре, а семейно ли смяташ да я ползваш или за мадами?

    Коментар


    • [QUOTE=Evgo;n3205396]
      Първоначално изпратено от mirandi Разгледай мнение

      Ами много добре е, обаче ще отидат още пари, за тези неща, които са предвидени.
      Казах цената без да знам района, но ми беше ясно, че имотът е от по-скъпите, предвид отличния външен вид и луксозното изпълнение.
      А вие на колко години сте, интересно ми е да знам,
      Аз пък искам да потегна една голяма къща наследство от баба и дядо, но идеята ми е да бъде максимално както беше по времето на баба и дядо.
      Но да е приветливо и с добър вид.
      Ами....бюджета ми за довършване и обзавеждане е около 40000, докъдето стигнат Иначе....гоня петдесетте

      Коментар


      • [QUOTE=mirandi;n3205388]
        Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        В Родопите е На 40 км. от Пловдив. За 40 000 в този регион....може, ама преди да достигне този вид На 55000 си стиснахме ръцете Ето ти и подробности за имота:
        Парцел 800 кв.м. терасиран на 3 нива,на средното ниво е къщата.
        2 етажа по 70 кв.м. - общо 140кв.м.
        Зидове от камък , реновиран покрив от тикли.
        Външна изолация на втори етаж и вътрешна на първи етаж.
        Дървена немска дограма
        Налични ток,вода,канализация - чисто нови Ел и ВИК инсталации.
        1 етаж : спалня,механа,кухня,готова баня и тоалетна,кородор.
        Вътрешно стълбище
        2 етаж: 3 спални,баня и тоалетна,предвидено помещение за сауна,коридор.
        Предвидена веранда за навес и барбекю,както и външно джакузи.

        За тези пари, толкова
        Ами много добре е, обаче ще отидат още пари, за тези неща, които са предвидени.
        Казах цената без да знам района, но ми беше ясно, че имотът е от по-скъпите, предвид отличния външен вид и луксозното изпълнение.
        А вие на колко години сте, интересно ми е да знам,
        Аз пък искам да потегна една голяма къща наследство от баба и дядо, но идеята ми е да бъде максимално както беше по времето на баба и дядо.
        Но да е приветливо и с добър вид.

        Коментар


        • [QUOTE=Evgo;n3205386]
          Първоначално изпратено от mirandi Разгледай мнение

          Вилата е много хубава, новичка, предполагам поне 40 000 лв сте дали?
          На колко км е от Велико Търново,
          Със здраве да я ползвате и много хубави моменти да имате там,
          В Родопите е На 40 км. от Пловдив. За 40 000 в този регион....може, ама преди да достигне този вид На 55000 си стиснахме ръцете Ето ти и подробности за имота:
          Парцел 800 кв.м. терасиран на 3 нива,на средното ниво е къщата.
          2 етажа по 70 кв.м. - общо 140кв.м.
          Зидове от камък , реновиран покрив от тикли.
          Външна изолация на втори етаж и вътрешна на първи етаж.
          Дървена немска дограма
          Налични ток,вода,канализация - чисто нови Ел и ВИК инсталации.
          1 етаж : спалня,механа,кухня,готова баня и тоалетна,кородор.
          Вътрешно стълбище
          2 етаж: 3 спални,баня и тоалетна,предвидено помещение за сауна,коридор.
          Предвидена веранда за навес и барбекю,както и външно джакузи.

          За тези пари, толкова

          Коментар


          • [QUOTE=mirandi;n3205160]
            Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Ние продаваме две страхотни къщи в област Велико Търново, но нямаме клиенти вече цяла година. За информация, на лични, [/QUOTE

            Ми...вече не търся :-) От два часа съм горд собственик, на тази къщурка. Виж, ако някой продава липички, трябват ми две, да си засадя отпред :-)
            Вилата е много хубава, новичка, предполагам поне 40 000 лв сте дали?
            На колко км е от Велико Търново,
            Със здраве да я ползвате и много хубави моменти да имате там,

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

              Това е моята жена, ако искаш копи/пейст от диалога мисля че мога да го осигуря
              аха сега ми се изясни. една жена казала на твоята жена

              Коментар


              • [QUOTE=Evgo;n3205018]

                Ние продаваме две страхотни къщи в област Велико Търново, но нямаме клиенти вече цяла година. За информация, на лични, [/QUOTE

                Ми...вече не търся :-) От два часа съм горд собственик, на тази къщурка. Виж, ако някой продава липички, трябват ми две, да си засадя отпред :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirandi Разгледай мнение

                  Адвокатката ми си купи реновирана къща в Югово преди четери години. Тогава и казах, че е луда :-) Да де, ама утре ми предстои подобна лудост в съседно село :-) Та...неведоми са пътищата господни :-)
                  р.р.Относно ликвидността, изтървах само за месец две къщета, та явно лудите сме се нароили напоследък доста :-)
                  Ние продаваме две страхотни къщи в област Велико Търново, но нямаме клиенти вече цяла година. За информация, на лични,

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                    викаш една жена била казала
                    Това е моята жена, ако искаш копи/пейст от диалога мисля че мога да го осигуря

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Обаче въпреки всичко, има хора, които харесват традиционното, правят си битови вили, дават много пари и ходят уикендите на село. Пекат си агнета в пещи, гледат си дворчето, цветята и се радват на топлото слънце и чист въздух.Отделно има интерес към реновирането на 100-годишни къщи с чардак,
                      Моят коментар беше относно това колко е неликвиден един имот в провинцията и колко трудно се продава.
                      Адвокатката ми си купи реновирана къща в Югово преди четери години. Тогава и казах, че е луда :-) Да де, ама утре ми предстои подобна лудост в съседно село :-) Та...неведоми са пътищата господни :-)
                      р.р.Относно ликвидността, изтървах само за месец две къщета, та явно лудите сме се нароили напоследък доста :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                        Един колега отдава само1 в Ахтопол, но плътно е зает за цяло лято и няколко години не мога се доредя
                        в Ахтопол има хотели бол не са скъпи и не е проблем да се вредиш. ама ако искаш "тънко" да минеш е друг въпрос

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                          Не знам какво имаш предвид, но... Жена ми онзи ден си писа с бивша колежка която отишла в ремакс. Та жената разправя за някакъв брокер който отдавал 5 апартамента/ не знам къде/ във варна, луксозно обзаведени/ какво значи/ и прибира между 60-80 евро на ден на апартамент. Хайде сметни колко е лятото в бг- 3 месеца, ако има 80% заетост дали не му излизат сметките. Обяснява също че си има доста бягане по туристите- посрещане-изпращане, карти на бг, варна и околността и други такива, но това са допълнителни пари
                          викаш една жена била казала

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                            Ваканционен имот - много и постоянни разходи (особено в закритите комплекси), малко печалба.
                            е то ако е малко печалба е добре. ама то си е много загуба

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              Вече - от 6 години насам
                              Да, но аз късно се усещам
                              Грешката си е в моя телевизор

                              Коментар


                              • Един колега отдава само1 в Ахтопол, но плътно е зает за цяло лято и няколко години не мога се доредя

                                Коментар

                                Working...
                                X