IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд Имоти АДСИЦ (FUES / BMREIT)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Голем майтап...
    Сънувах сън ( бах маа му откачих с тази умрела борса..)..
    Генчев ми се обажда и казва :
    - Трябват ми 100 К акции за да мине преструктурирането...
    - ОК ! По левче....
    - Нямам кинти, но ще ти дам един апартамент в Боровец....
    - Викам ОК и се събудих ....

    пп: Дали ще има някакво развитие покрай това събитие...?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dr.Tren4eff Разгледай мнение

      Без да съм се ровил в акционерната книга скоро, гледах че в Инфосток (където данните за акционерите рядко се актуализират) стои Веско Генчев с такъв пакет......
      Подозирам, преместване на ЧЕЗ в сградата към летището...
      Какви интересни неща визираш от този договор...
      До колкото знам ски-скокчето бе продадена през задния вход на някакви варненски проксите, като ме съмнява, дали пък Веско, Любо и компания не са я продали сами на себе си, през измислени офшорки...не ми се рови назад за конкретни имена и детайли.....
      За пакета,който мина - има инфо за по--големите акционери във всеки пълен птчет на дружеството и няма нужда да ровиш в акционерни книги.

      за другото - си се ориентирал

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

        грешиш .

        според данните в ГФО за 2019 г. пакета е на една рускиня(украинка).

        но по - интересното е евентуалната сделка за продажба на ЧЕЗ как ще повлияе на договора за наем на ски-скокчето.

        има и други интересни нюанси около този договор
        Без да съм се ровил в акционерната книга скоро, гледах че в Инфосток (където данните за акционерите рядко се актуализират) стои Веско Генчев с такъв пакет......
        Подозирам, преместване на ЧЕЗ в сградата към летището...
        Какви интересни неща визираш от този договор...
        До колкото знам ски-скокчето бе продадена през задния вход на някакви варненски проксите, като ме съмнява, дали пък Веско, Любо и компания не са я продали сами на себе си, през измислени офшорки...не ми се рови назад за конкретни имена и детайли.....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dr.Tren4eff Разгледай мнение

          май на Веско манекенчето е тоя пакет. Или му наближава краят на дружеството, или пък както гладните кокошки просо сънуват-идва му времето (увеличение на капитала, плащане на дълга към обб, връщане на ключовия актив в дружеството и развитие на нови проекти).
          грешиш .

          според данните в ГФО за 2019 г. пакета е на една рускиня(украинка).

          но по - интересното е евентуалната сделка за продажба на ЧЕЗ как ще повлияе на договора за наем на ски-скокчето.

          има и други интересни нюанси около този договор

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            Замина и част от пакета....

            май на Веско манекенчето е тоя пакет. Или му наближава краят на дружеството, или пък както гладните кокошки просо сънуват-идва му времето (увеличение на капитала, плащане на дълга към обб, връщане на ключовия актив в дружеството и развитие на нови проекти).

            Коментар


            • Замина и част от пакета....


              Коментар


              • добре де и от книгата на акционерите в търговския регистър пак може да се види кой колко поименно държи

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Ами кой тогава е починал..
                  ами николчо до преди 10 дни е дишал ........ остава да си е заминал онзи дето навиваше хората на лични да си дадат акциите...

                  не знам кой беше другия ....... трябва да си видя кореспонденцията и ще ти кажа името на ника му, но сега не ми се търси...

                  николчо си го знаехме, а другия си остана анонимен до самия край ......... казваше, че трябва да остане анонимен за да не се развалял "преврата"
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • ами... ще възкръсне,не се косете, бая народ се спомина и не дочака да си види инвестициите изкласили
                    ама като гледам надежда тук всяка оставете и погледи насочете към земята родна
                    ама и там е много трудно

                    Коментар


                    • Ами кой тогава е починал..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Полки, те няколко човека в годините събираха..Аз не разбрах кой точно е починал..
                        освен за николчо за друг не се сещам да е събирал акции тук ...... тогава николчо имаше и модераторски права във форума ........ всяко мнение което не обслужваше "правата линия на николчо" беше веднага изтривано ........ не даваше да напиша и ред в тази тема ...... въпреки медийния конфорт който николчо имаше тук никой не му даде и една акция

                        но и това мина
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Полки, те няколко човека в годините събираха..Аз не разбрах кой точно е починал..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Тук кой миноритар събираше акции - да пишем в КФН, ВЪПРЕКИ ЧЕ ЕДВА ЛИ..
                            николчо събираше акциите, но никой не му даде

                            защо пишат, че е починал като преди 10 дни пак се изказваше некомпетентно за пореден път

                            https://conservative.bg/deputati-isk...a-rezervatsii/

                            имаше и един ник (николчов помагач) който пишеше на лични и агитираше ......... освен той да се е споминал, но все си мисля, че и този ник бе на николчо...

                            както и да е

                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • В дълбоко забвение; Бенча хич не ги е еня за миноритарите,като гледам...нали им прибраха парите
                              Да де нищо ново на БФБ няма да са първите

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                                Колегата се е споминал....( писаха ми на лични...)
                                Лека му пръст !

                                пп Дано не е свързано с инвестицията му тук, но знае ли човек...
                                Лека му пръст на колегата

                                Коментар

                                Working...
                                X