IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд Имоти АДСИЦ (FUES / BMREIT)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • оня с 300к бега, преосмисли покупката си

    Коментар


    • Винаги съм се затруднявал да отговоря на въпрос за няколко стотин хиляди

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
        Смешна е, но има потециал за врътка
        Кога?!

        Коментар


        • Смешна е, но има потециал за врътка

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
            Жека, още ли имаш тук?
            То това цена ли е?

            Коментар


            • Жека, още ли имаш тук?

              Коментар


              • Преди седмица засичам уважаемия Генчев по София, Мазератито чисто, ама на муджахидин замязал.
                Вчера на магистралата същия такъв отпред и отзад лепнал едни красиви лепенки на скапаното Мазерати на фирма за автомобилни гуми и смяната им.
                Питам аз и отговор не ща - малко ли прибра тъдява, та и рекламно лице стана?

                Коментар


                • Россияне тратят почти половину зарплаты на аренду квартиры, выяснили аналитики BusinesStat.
                  Средняя доля затрат россиян на аренду составила 47,2% от их доходов. При этом в 14 регионах эта доля составляет больше 60%. В республике Крым доля затрат оказалась максимальной и составила 75,8%. В 32 из 86 регионов доля затрат на аренду квартир занимает половину или больше половины от уровня зарплат. https://www.bmwclub.ru/forums/kruglyj-stol.75/

                  Коментар


                  • Мое ли такова нещо...?
                    Акцията скача със 131 %, а туканка пълно мълчание....
                    Поздравление към купувача !
                    Все така да го кара и пари от профит да направи ! ( да ми купи акциите на 30 стинки и на 60 да го продаде ....)


                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Ще има ОСА на 06.06 от 06 часа ....
                      Генчев го играе Дяволо....
                      Дали има нещо интересно в обявата ?
                      Не съм видял интересно в материалите,освен резервната дата 20.6.- 11.00 часа.

                      Коментар


                      • Ще има ОСА на 06.06 от 06 часа ....
                        Генчев го играе Дяволо....
                        Дали има нещо интересно в обявата ?

                        Коментар


                        • Без значение в случая

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

                            грешиш .

                            според данните в ГФО за 2019 г. пакета е на една рускиня(украинка).

                            но по - интересното е евентуалната сделка за продажба на ЧЕЗ как ще повлияе на договора за наем на ски-скокчето.

                            има и други интересни нюанси около този договор
                            Вярно ли е, че ЧЕЗ ще се изнасят от сградата на Цариградско?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

                              грешиш .

                              според данните в ГФО за 2019 г. пакета е на една рускиня(украинка).

                              но по - интересното е евентуалната сделка за продажба на ЧЕЗ как ще повлияе на договора за наем на ски-скокчето.

                              има и други интересни нюанси около този договор
                              Някой знае ли какво се случва с ЧЕЗ и ще останат ли в сградата?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Голем майтап...
                                Сънувах сън ( бах маа му откачих с тази умрела борса..)..
                                Генчев ми се обажда и казва :
                                - Трябват ми 100 К акции за да мине преструктурирането...
                                - ОК ! По левче....
                                - Нямам кинти, но ще ти дам един апартамент в Боровец....
                                - Викам ОК и се събудих ....

                                пп: Дали ще има някакво развитие покрай това събитие...?
                                А ти тук на какво се надяваш? Мисля да се появя на ОСА, имам 10 бройки за цвят

                                Коментар

                                Working...
                                X