IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имоти: границата от 1000 лева/кв. м. е премината

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от alzag Разгледай мнение
    Бих добавил освен в малки и няколко, различни по вид и местонахождение.
    Може да се приложи и друга стратегия: изкупуване съсредоточено в даден блок (вярно, че при ремонти плащаш много, защото имаш голям %, но пък "правиш покрив веднъж за всички"). Мажоритарен пакет се постига трудно (както и на борсата ), но придобиваш уникален пакет.
    Само си представи: горд собственик на цял вход в панелка :)
    не си го представям.
    но ти си представи, че освен покрива може да се наложи да сменяш и вертикалните щрангове във входа ))
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
      Момче, все още не съм дал на никого и 1 лев без да съм си го върнал. Ако не броя един приятел на когото дадох 200 лева и не ми ги е върнал, но ще ми ги върне. Защото аз не съм му се обаждал да ги търся. Сериозно ти говоря.
      Този който ти така искрено се радваш чв ме е изпържил сега обсъждаме оферта за два гаража - сам ме потърси и имаме вече други взаимни интереси. Разбираш ли какво ти говоря или си праволинеен като гургулица. Имаш теоретични познания и поглед, но понеже не можеш да си позволиш нищо от това което знаеш си като запалена пръдня, гориш но не избухваш.
      Смея ти се просто - щото много говориш, а на дела все на червено Мда, не мога да си позволя същото - ако не печеля, не вкарвам пари изобщо.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
        къде го тоя доход 15% .искам и аз. даже съм без ГПР
        Солун. Точния процент е 16,9%.
        Last edited by redcretin; 07.03.2016, 12:59.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
          тони, това както си го написал не е инвестиция. това може да го направиш ако наистина за няколко години правиш тия 100к и си купуваш жилище, в което ти да живееш.
          ако ще инвестираш в ни, прави го като на борсата, взимай малки. след няколко години, следващото и така.
          Бих добавил освен в малки и няколко, различни по вид и местонахождение.
          Може да се приложи и друга стратегия: изкупуване съсредоточено в даден блок (вярно, че при ремонти плащаш много, защото имаш голям %, но пък "правиш покрив веднъж за всички"). Мажоритарен пакет се постига трудно (както и на борсата ), но придобиваш уникален пакет.
          Само си представи: горд собственик на цял вход в панелка

          Коментар


          • казвай какво купи и отдаваш за 15%?
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
              Става та песен пее, едни ви грабят брокерите с измама (теб лично), други вадим в момента 15% годишен доход от наем. При под 2% ГПР хехехе, сам си сметни чистата доходност БЕЗ РИСК
              къде го тоя доход 15% .искам и аз. даже съм без ГПР

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                Става та песен пее, едни ви грабят брокерите с измама (теб лично), други вадим в момента 15% годишен доход от наем. При под 2% ГПР хехехе, сам си сметни чистата доходност БЕЗ РИСК
                Момче, все още не съм дал на никого и 1 лев без да съм си го върнал. Ако не броя един приятел на когото дадох 200 лева и не ми ги е върнал, но ще ми ги върне. Защото аз не съм му се обаждал да ги търся. Сериозно ти говоря.
                Този който ти така искрено се радваш чв ме е изпържил сега обсъждаме оферта за два гаража - сам ме потърси и имаме вече други взаимни интереси. Разбираш ли какво ти говоря или си праволинеен като гургулица. Имаш теоретични познания и поглед, но понеже не можеш да си позволиш нищо от това което знаеш си като запалена пръдня, гориш но не избухваш.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                  Аз се чудя защо изобщо пишат тук. Хем ти се иска, хем не ти стиска. Не става така.

                  Става та песен пее, едни ви грабят брокерите с измама (теб лично), други вадим в момента 15% годишен доход от наем. При под 2% ГПР хехехе, сам си сметни чистата доходност БЕЗ РИСК

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от музовир Разгледай мнение
                    В интерес на истината имотите са най-трудната инвестиция. Затова ги разбирам неудачниците, не може да вкараш такава голяма сума, без риск да се опариш. А те страхливи люде, страх ги от опарване, тогава за тях няма имот
                    Аз се чудя защо изобщо пишат тук. Хем ти се иска, хем не ти стиска. Не става така.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                      Пичовете искат изобщо да не се опарят. Ти имаш опит, бройка, а налъмите искат и по едно да не са купили и да са са на зелено. И така в умуване им минал живота. И после, наследниците им наследили, от кого бе, джанъм. Усмивки от старите ленти.
                      В интерес на истината имотите са най-трудната инвестиция. Затова ги разбирам неудачниците, не може да вкараш такава голяма сума, без риск да се опариш. А те страхливи люде, страх ги от опарване, тогава за тях няма имот
                      Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                        Не се обиждам, ти обикновено се фръцкаш като мома. Имотаджийството е тънка работа, да уцелиш момента за инвестицията. Не винаги съм улавял момента. Инвестирал съм през 1994, 2002-ра , 2007-ма и 2009-та. Инвестицията от 2007-ма е заминала вече с малка печалба. Тази от 2009-та може би беше най-неудачната, но предишните.....са избили всичко останало.
                        Пичовете искат изобщо да не се опарят. Ти имаш опит, бройка, а налъмите искат и по едно да не са купили и да са са на зелено. И така в умуване им минал живота. И после, наследниците им наследили, от кого бе, джанъм. Усмивки от старите ленти.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                          тони, това както си го написал не е инвестиция. това може да го направиш ако наистина за няколко години правиш тия 100к и си купуваш жилище, в което ти да живееш.
                          ако ще инвестираш в ни, прави го като на борсата, взимай малки. след няколко години, следващото и така.
                          Защо все повече и повече ми харесваш в позициите си. Защото почваш сам да мислиш и да пишеш верни неща, а не като преди да влизаш в тона на хора на които злорадството им пречи дори да се хранят нормално.
                          За мнението ти: +++++.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                            Дето немец не минава Защо пак в панелки го заби човека?
                            Той не може в София да купи, ама се ориентирал в немско. Успех му давам с все данъците им
                            Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
                              Прав си. Наистина тук са абсурдни нещата. В Берлин в квартал „Марцан“
                              с 20/40 немски заплати можеш да си купиш добро жилище 50/70 кв.м. - чист, спретнат район, градинки, реновирана сграда.
                              Дето немец не минава Защо пак в панелки го заби човека?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от misanthrope Разгледай мнение
                                Ха ха! Границата от 1000 лева.
                                В "престижните" квартали на София цените гонят 2000 Евро. Под 1000 евро не можеш да намериш.
                                В по-крайните квартали 1000 лева на квадрат е минимума и не са падали под 1000 лева
                                ха, да не е мината отгоре надолу...?

                                Коментар

                                Working...
                                X