IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имоти: границата от 1000 лева/кв. м. е премината

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Достатъчно теми за имотите има. Няма нужда от десетки теми.
    Ключ.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от музовир Разгледай мнение
      Хиляда лева вече звучи смешно за квадратен метър имот на топ локация. Виж две иляди е по реално
      Вдигам на три! Някой да наддава?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
        Недей им го повтаря че ще вземат да се гърмят. Аз подобно отчаяние лично не съм виждал. Ако не вярват на написаното че било от брокери, било нагласено ОК. Но никой от тия прошляци нв смята да купува, не защото не им се иска, а няма кинти.
        Ако бяха точни пичове както се очакваше щяха да пробват, да потърсят да купят или да дадат под наем щяха да се убедят каква е реалността.
        Никой не намери евтино, но лаят. Не, те не търсят. Тези които търсят за съжаление не споделят тук.
        Според мен на топ локация и средно качество на ново строителство, цената би трябвало да е не повече от 1700лв на кв.м.
        В противен случай ако локацията не е топ и изпълнението е отново нещо средно, бих казал, че цената не би трябвало да е повече от 1200-1300лв на кв.м.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от музовир Разгледай мнение
          Хиляда лева вече звучи смешно за квадратен метър имот на топ локация. Виж две хиляди е по реално
          Недей им го повтаря че ще вземат да се гърмят. Аз подобно отчаяние лично не съм виждал. Ако не вярват на написаното че било от брокери, било нагласено ОК. Но никой от тия прошляци нв смята да купува, не защото не им се иска, а няма кинти.
          Ако бяха точни пичове както се очакваше щяха да пробват, да потърсят да купят или да дадат под наем щяха да се убедят каква е реалността.
          Никой не намери евтино, но лаят. Не, те не търсят. Тези които търсят за съжаление не споделят тук.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Хиляда лева вече звучи смешно за квадратен метър имот на топ локация. Виж две иляди е по реално
            Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
              Майтап ти се струва ама кат гледам тренда, май най-доходно ще е да купя в БГ една лудница Пациенти да искаш... а и уж имоти имат, ще могат да си платят.

              ПП: хич не се шегувам с 15%те. Че са и малко отгоре, бях ги изчислявал тук точно - ама карай, ще се почерпя с горницата!
              Какво с 15% годишна горничка продаваш?...Тъй де,... що ти е да се подвизаваш сред невежите.. ако не да продадеш твойто вИшу решение за инвестиция... или просто се опитваш с идеална цел да просвещаваш(едва ли)... Що е то - твоят мотив за изява (ето на, аз съм от тез,.. дет нИ купуват, нИ продават в настоящия период)... просветли невежия Ганьо... Молим ти се!
              Last edited by razbiratel; 07.03.2016, 22:34.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от analog
                Какъвто и да е, успешно довежда балканските примитиви до бяс и разтреперване. Представям си наплютите монитори и яростно захвърлените телефони

                Жалко че модита ще трийнат всичко, адски е свежо.
                Майтап ти се струва ама кат гледам тренда, май най-доходно ще е да купя в БГ една лудница Пациенти да искаш... а и уж имоти имат, ще могат да си платят.

                ПП: хич не се шегувам с 15%те. Че са и малко отгоре, бях ги изчислявал тук точно - ама карай, ще се почерпя с горницата!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                  Смешко, не се ли усещаш че теб те крадат и чакаш все някой ден да отдаваш и да правиш пари, а другите не чакаме отдааавна?
                  Постоянно си вътре, а си тръгнал да учиш тия дето се справят - не ти ли бият камбанките в дебелата пуевенска кратуна че дефекта е у твоя тиливизор?
                  мамин сладък,
                  ти специално никога няма да дочакаш
                  аз не се хваля с неща които не съм постигнал
                  а и това не е кой знае какво но както ти казах ще те информирам лично
                  аз не приемам един два наема като печалбата на живота ми бе, Киро
                  що си мислиш че 2 наема от 300 евро са постижение
                  аз не се изхранвам от това бе, нещастник ти много долу падна щом така прецени не се ли усещаш че за да имаме готовност някои тука за отдаване под наем имаме други опции...
                  Парушев,
                  не отдаваме на всяка цена и на каквито и да е условия
                  ама как да ти го обясня на затормозения ти челен дял, ти имаш ли изобщо челен дял или дейатваш с недоминиращата хемисфера.
                  ти си безнадеждно увредено създание
                  стига ти толкова време - достатъчно време ти отделих, не съм тук да кореспондирам само с теб. След месец пак може.
                  пиши си даже ми дразниш егото, но си селско чедо помни това
                  аз ако бях губил щях да съм от твоя отбор
                  евтин си брато съжалявам че съм поредния който ти го казва
                  но успех все пак и ти имаш своите шансове
                  Last edited by bulgarian lev; 07.03.2016, 20:40.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    мисля че тук двама умни българи(нямам в предвид водещите) са го обяснили доста добре!

                    Part 1 Имотният пазар в България - преди и сега

                    Part 2 Имотният пазар в България - преди и сега

                    Мога да ви разкажа и за моя приятел Я., който се ожени и 2008г реши че ТРЯБВА да има собствено жилище в Сф и го купи през една улица от циганската махала. Лихвите разбира се се покачиха неимоверно(той беше и от тарикатите изтегли в швейцарска валута) и той не спираше да ми се оплаква как още 25год. ще трябва да връща всеки месец по един лаптоп(1000лв) на банката. Добре че съпругата му бе добър анестезиолог работещ на 2-3места за да се оправят. Е обаче на Коледа се видяхме, разделят се мамка й и украинка, та сега апартамента остава на банката....

                    Мога да ви разкажа и за друг приятел С., който си купи ново сроителство до Гребната база в Пловдив с 30год ипотека и макар че и дваматта с жена му имаха добри професии със общ доход около 3К пак учеше децата си да се обличат дебело у дома, за да пестят от ток!?!? Мислеше и в Лондон да ходи да работи за да го изплати, ама се отказа. Е миналата година ме хвана да пишем молба до банката за намаляване на лихвите, че плащал много е остават му още 25години от този кошмар, дето се вика не остана!

                    Хора разберете не може 30годишна панелка да се продава за 35-40Кевро! Или ново строителство в Пловдив да е 600-1000евро, като от 80квадрата 30кв.м. са общи части! Възмутен съм от тази наглост и от тъпотата на българина!
                    Поздрави от Бате Ви Тони!
                    Здрасти Тони,

                    случаите, които описваш са много показателни колко нетрайни са браковете и отношенията понякога. Тези твои приятели трябва да се възползват от възможността да погасят предсрочно, на няколко пъти, като намалят срока и запазят месечната вноска. Заплатите им не са малки и е въпрос на финансова култура и дисциплина.

                    30-годишните панели (тези от 80-те години) не са лоши, просторни са, нормативно имат живот 80г, а със саниране може би 100 г. За това и държат цени. Забелязал съм, че по-старите панели са по-евтини и не се търсят много.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                      ми като не печелш оглеждай се за добри оферти и кредити и си прави сметката и това е изкуство и умение
                      ако имаш възможности възползвай се но стига сра тор
                      опомни се и приеми че има хора с пари
                      ако имах нужда от кредит и съвет щях да се обърна към такива като теб без да злорадствам все пак има хора с различни финансови възможности
                      приемам го приеми го и ти нищо сложно няма
                      но ти си озлобено шоферче и понеже интелектуално си слабо си дало зелено на агресия с цел избиване на комплекси
                      па огледай се проумей във форумите има други освен нас и пищат свестни неща за които нито ти нито аз имаме необходимите качества
                      ти си на всеко гърне мерудия ако трябва ти да учиш другите като човек с позиция отгоре какво би дал
                      това е разликата между големия и обикновения комплексар с претенции с които е пълно между другото в бг
                      ти не можеш да превъзмогнеш себе си лъщиш като мида на месечина
                      все още ли си мислиш че някого заблуждаващ колко те бива
                      не се ли усещаш че заслужаваш единствено утеха

                      Смешко, не се ли усещаш че теб те крадат и чакаш все някой ден да отдаваш и да правиш пари, а другите не чакаме отдааавна?
                      Постоянно си вътре, а си тръгнал да учиш тия дето се справят - не ти ли бият камбанките в дебелата пуевенска кратуна че дефекта е у твоя тиливизор?

                      Коментар


                      • излагай Тези..не квалификации

                        Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                        ми като не печелш оглеждай се за добри оферти и кредити и си прави сметката и това е изкуство и умение
                        ако имаш възможности възползвай се но стига сра тор
                        опомни се и приеми че има хора с пари
                        ако имах нужда от кредит и съвет щях да се обърна към такива като теб без да злорадствам все пак има хора с различни финансови възможности
                        приемам го приеми го и ти нищо сложно няма
                        но ти си озлобено шоферче и понеже интелектуално си слабо си дало зелено на агресия с цел избиване на комплекси
                        па огледай се проумей във форумите има други освен нас и пищат свестни неща за кпито нито ти нито аз имаме необходимите качества
                        ти си на всеко гърне мерудия ако трябва ти фа учиш латп човек с позиция отгоре какво би дал
                        това е разликата между големия и обикновения комплексар с претенции с кпито е пълно между другото в бг
                        ти не можеш да превъзмогнеш себе си лъщиш като мида на месечина
                        все още ши си мислиш че някого заблуждаващ колко те бива
                        не се ли усещаш че заслужаваш единствено утеха

                        Много говориш.....още малко и ще Заприличаш на него

                        това е Имотен форум....Не Говорилня ...влизаш им в Тона...унифицираш се с тях
                        .
                        .
                        .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                          Смея ти се просто - щото много говориш, а на дела все на червено Мда, не мога да си позволя същото - ако не печеля, не вкарвам пари изобщо.
                          ми като не печелш оглеждай се за добри оферти и кредити и си прави сметката и това е изкуство и умение
                          ако имаш възможности възползвай се но стига сра тор
                          опомни се и приеми че има хора с пари
                          ако имах нужда от кредит и съвет щях да се обърна към такива като теб без да злорадствам все пак има хора с различни финансови възможности
                          приемам го приеми го и ти нищо сложно няма
                          но ти си озлобено шоферче и понеже интелектуално си слабо си дало зелено на агресия с цел избиване на комплекси
                          па огледай се проумей във форумите има други освен нас и пищат свестни неща за които нито ти нито аз имаме необходимите качества
                          ти си на всеко гърне мерудия ако трябва ти да учиш другите като човек с позиция отгоре какво би дал
                          това е разликата между големия и обикновения комплексар с претенции с които е пълно между другото в бг
                          ти не можеш да превъзмогнеш себе си лъщиш като мида на месечина
                          все още ли си мислиш че някого заблуждаващ колко те бива
                          не се ли усещаш че заслужаваш единствено утеха
                          Last edited by bulgarian lev; 07.03.2016, 16:44.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                            смей се така се чувстваш и ти нещо докато има такива като теб съм спокоен че пазара ще е безмилостен
                            но щом ти харесва очаквай и ти деня си
                            понеже си отверка спец на теб ще ти пратя неопровержими факти с имотите гаражите и наема но до есента няма да отдам все пак искам да е добре завършено всичко
                            но имаш думата ми ще ти пратя ако желаеш разбира се всичко да гледаш
                            но понеже си единствено отверка пак се съмнявам че ще прогледнеш на черното бяло ще кажеш и ще си останеш драскач с претенции
                            Игнорирай трола, вместо да го храниш с внимание.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                              къде го тоя доход 15% .искам и аз. даже съм без ГПР
                              тръгни с торен бръмбар и ще те заведе на лайно
                              ти ми изглеждаш човек с опит и читав
                              имаш ли неврони които да отделяш на този клоун без грим
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                                Смея ти се просто - щото много говориш, а на дела все на червено Мда, не мога да си позволя същото - ако не печеля, не вкарвам пари изобщо.
                                смей се така се чувстваш и ти нещо докато има такива като теб съм спокоен че пазара ще е безмилостен
                                но щом ти харесва очаквай и ти деня си
                                понеже си отверка спец на теб ще ти пратя неопровержими факти с имотите гаражите и наема но до есента няма да отдам все пак искам да е добре завършено всичко
                                но имаш думата ми ще ти пратя ако желаеш разбира се всичко да гледаш
                                но понеже си единствено отверка пак се съмнявам че ще прогледнеш на черното бяло ще кажеш и ще си останеш драскач с претенции
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X