IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли намаляване на цените на имотите?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
    главната счетоводителка!
    юрисконсултката е за тия, къде искат да се самоушият с изгоден заем )))
    Грешиш.....юристката е за още нещо. Пазарлъци за пакетна цена на няколко ип. имота...

    В момента ти казвам нещо, което е скъпо инфо.
    Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
      главната счетоводителка!
      юрисконсултката е за тия, къде искат да се самоушият с изгоден заем )))
      Когато човек има пари го посрещат както трябва а не подсмърча на гишето че му трябват 200 кинта да изкара до заплата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
        Power grid, имам един въпрос, като си елтехник: по крив проводник прав ток тече ли?
        И още, в коя банка като влезеш „счетоводителката“ тича да те среща с кафе и уиски?
        Защото аз се срещам с юристконсулта, който явно е на по-ниско ниво.......искам счетоводителката!.....
        Не съм елтехник нито лепя стиропор по сградите.Човек който не прави разлика между постоянен и променлив ток какво да му отговарям.Разбирам злобата ти срещу високите цени в София ама тя няма да ти помогне да ги свалиш.Така че стягай се работи събери пари и си купи.Не чакай да паднат цените щото докато чакаш животеца ти мина по мазета и тавани.И смятам че 70 80000 евра за милиционерски панел в Младост са много ама това не променя нещата.Който иска в Младост вади и купува щото и да пише по форуми няма да свали цените.Ако са ти много не купувай и толкова.какво сте се завайкали тука.Държавата наля много пари в Младост а милицията там се възплзва и вдигна цените.Младост си едно пръдище ама искат по 1200 евро квадрата.....И те така изборът е твой ....А банката няма да ти кажа коя е защото не е етично.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
          Потресаващо!
          На мен са ми наддавали за наеми, съвсем сериозно. Мисля, че и сега ако пусна скоро един имот , пак ще имам същия "проблем". Колкото и да се въздържам, ще приема най-високата оферта
          7 Reasons to Own A Homehttp://www.investor.bg/users/index/20139/

          Коментар


          • Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
            Power grid, имам един въпрос, като си елтехник: по крив проводник прав ток тече ли?
            И още, в коя банка като влезеш „счетоводителката“ тича да те среща с кафе и уиски?
            Защото аз се срещам с юристконсулта, който явно е на по-ниско ниво.......искам счетоводителката!.....
            главната счетоводителка!
            юрисконсултката е за тия, къде искат да се самоушият с изгоден заем )))
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
              поне си признават, тука по софия ако ги питаш сичко ври и кипи и сега е момента...иначее...

              малко е като виц ама едни наши познати бяха принудени да наддават , чуваш ли лорде да наддават, за апартамент срещу друго семейство.
              като чук първо се смях истерично, после се разплаках.
              Потресаващо!
              Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

              Коментар


              • Ще има изложба „Имоти 2016“ и накрая разпродажба.

                Power grid, имам един въпрос, като си елтехник: по крив проводник прав ток тече ли?
                И още, в коя банка като влезеш „счетоводителката“ тича да те среща с кафе и уиски?
                Защото аз се срещам с юристконсулта, който явно е на по-ниско ниво.......искам счетоводителката!.....
                Last edited by darkside; 02.05.2016, 18:18.
                Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

                Коментар


                • И защо ми изтрихте темичката? Ето, хората имат какво да кажат:


                  разглеждане на темата (по-новите първо)
                  Днес 16:29
                  ratten
                  Цитат:
                  Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
                  Чак дисертация! Ха ха ха! Левче, продължавам да твърдя, че старите вмирисани апартаменти, особено панелките, в които трябва да вкараш бригада да остърже всичко до тухла/панел и да го направиш на нещо годно за живеене - интериор, ел, ВиК и т.н., са надценени поне тройно!
                  точно така както си ги описал, може и четворно да са надценени.
                  но масово се шири парадигмата; новото строителство не струва. по-добре 30-40 годишен панел отколкото нова тухла.
                  квадратите на панела са реални, така е, но е добре да се знаят и разходите по 30-40 год. панел.
                  освен цената на апартамента смяташ едно изриване на всичко вътре до гола панела, с работа и време.
                  смяташ подмяна на щрангове, врати и дограми /освен ако не са сменяни скоро/. банята е най-критична, къртиш плочки, чинии, вани, мивки и това се изнася.
                  като платиш тия неща си готов да сравняваш вече цените с нов на ш/з
                  после при парното, ако не е спряно имаш наум, че парно в стара панела е 2-3 пъти по-скъпо отколкото парно в тухлен с хоризонтални щрангове и индивидуален топломер.
                  и на всички празници не забравяш да се помолиш за здрав покрив и асансьор в панеления блок
                  Днес 16:18
                  analog
                  Цитат:
                  Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение

                  Скоро ще се оттечат в канала неподкрепените икономически очаквания!
                  Може би. Въпросът е колко скоро. Не подценявай възможностите за манипулиране на пазара от участници с твърде много кеш. Та скорото може и да е след година-две. Фактът, че го добутаха дотук, поне за мен означава сериозни намерения.
                  Днес 16:06
                  darkside
                  Цитат:
                  Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                  Дарки, напиши дисертационен труд по темата. Ще спечелиш. Но сега е момента, след година няма да може да мине през ВАК. )
                  Чак дисертация! Ха ха ха! Левче, продължавам да твърдя, че старите вмирисани апартаменти, особено панелките, в които трябва да вкараш бригада да остърже всичко до тухла/панел и да го направиш на нещо годно за живеене - интериор, ел, ВиК и т.н., са надценени поне тройно!
                  Днес 15:48
                  bulgarian lev
                  Цитат:
                  Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
                  Мисля, че има какво да се каже и анализира по тоя въпрос. Всяко икономическо явление си има причина и последствия, които в случая засягат голям брой хора.
                  Дарки, напиши дисертационен труд по темата. Ще спечелиш. Но сега е момента, след година няма да може да мине през ВАК. )
                  Днес 15:45
                  bulgarian lev Какво балоноподобно има тук. Написано е.

                  http://www.imoti.net/bloombergtv-bg-...--nno9223.html

                  http://www.imoti.net/news/view_news/9241

                  И земята където трябва поскъпва, и там тарикатите изкупиха бая земя без пари. И при нея ли има балон?

                  http://www.imoti.net/news/view_news/9236
                  Днес 15:34
                  darkside Да. Скоро ще се оттекат в канала неподкрепените икономически очаквания.....много точно казано.
                  Днес 15:11
                  power grid Не мога да разбера малко ли са имотните теми та пускаш нова.През 2008 ти нали пророкуваше че след две години копторите са по 149 евро квадрата?Сега сме 2016 отива към средата а цените са доста далече от 149 евро.Ти обаче си на квартира и пак чакаш да паднат на коча мъдете.Така ще ти мине живота като чергар а си на 50 години.Кат минат още десет в напразни очаквания и влака заминал окончателно.Стар болен без жилище и пенсия и без работа.
                  Днес 15:08
                  bpst "Балон" е доста силно казано, в стил Лорд от 31-ва....

                  Желанията на продавачите и донякъде баМките е разбираемо.

                  Особено за баМките - придобиха (без желание) доста имоти по цени 2007-2008.

                  Скоро ще се оттечат в канала неподкрепените икономически очаквания!
                  Днес 15:02
                  darkside
                  Има ли балон при цените на имотите в България през 2016-та, причини и последствия.
                  Мисля, че има какво да се каже и анализира по тоя въпрос. Всяко икономическо явление си има причина и последствия, които в случая засягат голям брой хора.
                  Last edited by darkside; 02.05.2016, 18:01.
                  Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                    Стига ме разсмивай.Че тия днешните инженери не могжат да смятат а за материалите немам думи.Всичко е по зле от кирпич
                    Знаех си че живуркаш в кирпич... къщата по линия на дедо ти или на баба ти дойде?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                      Стига ме разсмивай.Че тия днешните инженери не могжат да смятат а за материалите немам думи.Всичко е по зле от кирпич
                      Инженерите си смятат и материалите са ОК!!

                      Ноооо има едни "строители" които искат да продадат на едни "инвеститори" боклук!

                      Който има ум - да мисли!!
                      "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                      Коментар


                      • power grid

                        И в момента са 90% неграмотници, но компютърните програми смятат бързо и точно.Те обаче продължават да строят като през онези времена, никъде не се строи вече така - нали ти давам пример с инсталациите и не само при тях са наобратно.За материали има и качественни и по качественни от тогава, но не съм казал че тротоарните плочи не са под всякаква критика и с оскъдно количество цимент което е очевидно като се намокрят от дъжда а след като подгизнат и замръзнат естественно се смилати стават на пясък за една зима. Такива плочи тогава наистина нямаше, но това е измама а не строителен материал.Сега има и материали които са с качество за каквото тогава не можеше и да се мечтае- лепяха фасадни плочи с пясък и цимент и те падаха, сега има лепила с които няма да мръднат десетки години.
                        Last edited by supertrader; 01.05.2016, 19:46.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                          Качеството на това старо строителство е под всякаква критика ! Огромни маси с изместен център на тежестта защото са изливани криви плочи и много зле куфрирани. Единственно материали са наливани без мяра, а проектите дори са много зле - преоразмерени и с грешки. Страното е че в проектите има груби грешки а при строителството са оправени, в общи линии е строено некадърно и неграмотно и в България продължава да се строи така и в момента. Никъде по Света НИКОЙ не изгражда инсталациите след като е построен грубия строеж , или те вървят заедно с него или се правят предварително. Такова чудо няма, че и било хубаво.
                          Хубаво защото не разбираш от строителство и не си виждал хубаво.
                          Стига ме разсмивай.Че тия днешните инженери не могжат да смятат а за материалите немам думи.Всичко е по зле от кирпич

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
                            Как да го миришем, като пише шести етаж, а на картинките е партер??

                            Най-много вЕрвам на брокериците!!
                            Е споко де, ще слезе 6тия на партер - само време му дай малко при това качествено строителство...

                            Коментар


                            • Бибит /той/тя/то/!!

                              Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение
                              Такъв офис през 2008-ма под 2000 евра метъра не можеше да го помиришеш.
                              http://www.luximoti.bg/bulgaria/obla...-v-sofiya.html
                              Как да го миришем, като пише шести етаж, а на картинките е партер??

                              Най-много вЕрвам на брокериците!!
                              "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                              Коментар


                              • Наистина са паднали цените по места

                                Такъв офис през 2008-ма под 2000 евра метъра не можеше да го помиришеш.
                                http://www.luximoti.bg/bulgaria/obla...-v-sofiya.html

                                Коментар

                                Working...
                                X