IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли намаляване на цените на имотите?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • power grid

    Качеството на това старо строителство е под всякаква критика ! Огромни маси с изместен център на тежестта защото са изливани криви плочи и много зле куфрирани. Единственно материали са наливани без мяра, а проектите дори са много зле - преоразмерени и с грешки. Страното е че в проектите има груби грешки а при строителството са оправени, в общи линии е строено некадърно и неграмотно и в България продължава да се строи така и в момента. Никъде по Света НИКОЙ не изгражда инсталациите след като е построен грубия строеж , или те вървят заедно с него или се правят предварително. Такова чудо няма, че и било хубаво.
    Хубаво защото не разбираш от строителство и не си виждал хубаво.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Първоначално изпратено от skeptika Разгледай мнение
      http://www.dnevnik.bg/static/kradecat/

      такова намаление ще дойде..че няма да го забравим поне 20 год....

      "Безплатната софра" е измислена за такива като нас ..http://www.capital.bg/biznes/finansi...mno_zakona_za/
      Радвай се.....ще имаш работа, като брокер, ще има сделки, а не както е сега.
      Иначе, предполагам защо ти трябват високи цени.....но не съм виновен, че 2008-ма си бил заслепен от алчност....и аз пострадах от моята, но вече не съм „зависим“.
      Лекува се.
      Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

      Коментар


      • иде голямото "Намаление" на цените...

        http://www.dnevnik.bg/static/kradecat/

        такова намаление ще дойде..че няма да го забравим поне 20 год....

        "Безплатната софра" е измислена за такива като нас ..http://www.capital.bg/biznes/finansi...mno_zakona_za/
        .
        .
        .

        Коментар


        • мибова, защо изтрихте съобщението на ванко 09?
          не е по темата ли?

          ляляниците дето цял ден ги плещим по ли са по темата?
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
            ако е добра цената вземай.иначе няма как съседите да дават такса а ти да не даваш.кат не ти се дава не купуваш.а за парко място не е зор точно от строителя да си купиш. ама доколкото знам НАП продават на търг .така че цената може да стигне пазарната и тогава няма смисъл цялото упражнение.
            Бих се въздържал точно защото е в затворен комплекс и друг определя таксите за поддръжка. Това е изключително уязвима позиция.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vanko09 Разгледай мнение
              Имам интерес към имот който се предлага от НАП.Трябва ли да се притеснявам относно покупката на такъв имот,смисъл,че няма прехвърляне а възлагателно постановление от нап.Понеже имота е в затворен комплекс и ще трябва да се плаща такса поддръжка,длъжен ли съм да плащам тази такса ако не съм съгласен с условията който са подписали другите жители който са купили от инвеститора,понеже НАЙ-НАГЛО ми беше обяснено от инвеститора,че няма да предложи покупката на паркомясто в комплекса на клиенти на НАП.Много моля ако някои е запознат с такива казуси да сподели мнение БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!
              ако е добра цената вземай.иначе няма как съседите да дават такса а ти да не даваш.кат не ти се дава не купуваш.а за парко място не е зор точно от строителя да си купиш. ама доколкото знам НАП продават на търг .така че цената може да стигне пазарната и тогава няма смисъл цялото упражнение.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                поне си признават, тука по софия ако ги питаш сичко ври и кипи и сега е момента...иначее...

                малко е като виц ама едни наши познати бяха принудени да наддават , чуваш ли лорде да наддават, за апартамент срещу друго семейство.
                като чук първо се смях истерично, после се разплаках.
                аз не знам да са казали някога че не подходящ момента.по време на дългия спад всеки ден казваха че сме ударили дъното. а 2008ма казваха видехте ли за 1 година поскъпнаха 20% другата година още 20%

                Коментар


                • Вярно, че сме в грешната тема

                  Коментар


                  • абе! ние защо пишем в грешната тема??!
                    препоръка е

                    Коментар


                    • на пръв поглед има много обяви, но като ги загледаш поечето се повтарят, потретват и подпетват. а цените прескачат графиката на стефи с едно 100-150е на квадрат с лекота
                      препоръка е

                      Коментар


                      • В София хем е малко по-различно, хем не съвсем.
                        По-различното е, че има квартали с добра среда и инфраструктура. Общото е, че хората търсят да купят евтино, а продавачите - да продадат скъпо.
                        В момента търсим жилище на роднини само в един квартал. Ами няма. На 1-2 места се строи, но на вторичния пазар - без да е някакво изобилие от предлагане, там където има, са на високи цени, а те имат бюджет. По изключение бяхме на оглед в съседен квартал - пак така.

                        Коментар


                        • Имам интерес към имот който се предлага от НАП.Трябва ли да се притеснявам относно покупката на такъв имот,смисъл,че няма прехвърляне а възлагателно постановление от нап.Понеже имота е в затворен комплекс и ще трябва да се плаща такса поддръжка,длъжен ли съм да плащам тази такса ако не съм съгласен с условията който са подписали другите жители който са купили от инвеститора,понеже НАЙ-НАГЛО ми беше обяснено от инвеститора,че няма да предложи покупката на паркомясто в комплекса на клиенти на НАП.Много моля ако някои е запознат с такива казуси да сподели мнение БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
                            „Ще има ли намаляване на цените на имотите?“

                            Ще има. В момента нещо става на тоя пазар. В провинцията АНИ се оплакват от
                            липсата на сделки, само безкрайни огледи, разходки и до там свършват нещата.
                            След като огледат поредното жилище често купувачите казват „тия луди ли са? .“
                            поне си признават, тука по софия ако ги питаш сичко ври и кипи и сега е момента...иначее...

                            малко е като виц ама едни наши познати бяха принудени да наддават , чуваш ли лорде да наддават, за апартамент срещу друго семейство.
                            като чук първо се смях истерично, после се разплаках.
                            препоръка е

                            Коментар


                            • „Ще има ли намаляване на цените на имотите?“

                              Ще има. В момента нещо става на тоя пазар. В провинцията АНИ се оплакват от
                              липсата на сделки, само безкрайни огледи, разходки и до там свършват нещата.
                              След като огледат поредното жилище често купувачите казват „тия луди ли са? .“
                              Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                                те вече заминаха отдавна.сеага ги седим по основно образование
                                ))) знам, за това по-добре не оспорвай математикаъа МУ
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X