IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли намаляване на цените на имотите?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
    Така говореха и брокитата през 2007ма, после 90% от тях се изпариха в посока миене на чинии и нужници
    Брокитатата не ме интересуват.Цените щяха да стават 149 евро на жълтите павета а тя ква стана днеска искат по 1200 евро квадрата за къро на Младостите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
      Ми тогава кво си заревал.Като ти трябва купувай.Ако не ти трябва си трай.Оревахте форума.Имоти за колкото ти харесва на тебе никога няма да има
      Така говореха и брокитата през 2007ма, после 90% от тях се изпариха в посока миене на чинии и нужници

      Коментар


      • Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
        Е, аз лепя.......само че много лепя. От най-големите съм.....малко нескромно, но си е така. До тук са 156 000кв.м. по договори. Само Лагера Тюлип е 11800.....аз съм го правил. Освен това работя с три фабрики - за дограма, две за изолации, бонд и т.н.....няма много работа, но не гладувам. Имам един недостатък - много харча! Обичам жените, хубавите питиета, храна..... Ще те послушам, по-голям си.....ще се стегна за три-четири месеца да посъбера за едно в Младост 4.....даже ако се наложи ще си продам часовника......та и колата.....

        А те мисля за елтехник по поддръжка на енергото, защото си споменал в един пост как шефът ти казал, че тия младите не ставали за нищо във връзка с новоназначен твой колега..... и че си дребен скотовъдец или конекрадец....или земеделец.....нещо такова беше. Преди те питах на лични за земеделци от голям калибър, които познавам, като мислех, че имаме общи познати, даже, че си един от тях, но ти си замълча. Виж, скотовъдецо, аз съм доста колоритна личност с досие като Библията. Бачкай си там за пенсия и не се напъвай.....аз не съм работил нито един ден от 10 ноември 1989-та насам в твоя смисъл на това понятие.
        Казах ти познавам архитекта на Лагера Тюлип.Ще го питам кой е лепил стиропора само да не се окаже че се представяш за някой друг.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
          Е, аз лепя.......само че много лепя. От най-големите съм.....малко нескромно, но си е така. До тук са 156 000кв.м. по договори. Само Лагера Тюлип е 11800.....аз съм го правил. Освен това работя с три фабрики - за дограма, две за изолации, бонд и т.н.....няма много работа, но не гладувам. Имам един недостатък - много харча! Обичам жените, хубавите питиета, храна..... Ще те послушам, по-голям си.....ще се стегна за три-четири месеца да посъбера за едно в Младост 4.....даже ако се наложи ще си продам часовника......та и колата.....

          А те мисля за елтехник по поддръжка на енергото, защото си споменал в един пост как шефът ти казал, че тия младите не ставали за нищо във връзка с новоназначен твой колега..... и че си дребен скотовъдец или конекрадец....или земеделец.....нещо такова беше. Преди те питах на лични за земеделци от голям калибър, които познавам, като мислех, че имаме общи познати, даже, че си един от тях, но ти си замълча. Виж, скотовъдецо, аз съм доста колоритна личност с досие като Библията. Бачкай си там за пенсия и не се напъвай.....аз не съм работил нито един ден от 10 ноември 1989-та насам в твоя смисъл на това понятие.
          Дарки не мой да лъготиш.Познавам архитекта на това нещо.Ще го питам кой е лепил стиропора.Не се шегувам.А ти ако искаш си продай и маратонките мое да купиш в Младост 1
          Last edited by power grid; 02.05.2016, 21:22.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
            Не. Трябва да имаш пари. ...... Това не ти ли мина през акъла?
            Ми тогава кво си заревал.Като ти трябва купувай.Ако не ти трябва си трай.Оревахте форума.Имоти за колкото ти харесва на тебе никога няма да има

            Коментар


            • Първоначално изпратено от land_lord31 Разгледай мнение
              Ти няма как да имаш, като непрекъснато се оплакваш от цените.
              Естествено, ето здрава селска логика! Щом не купувам на тройни цени, значи нямам пари! Да, нямам за даване.....интерес към нещо, което виждам всеки ден и му знам цената, няма как да купя. Но и ти няма как да продадеш твоя паметник ......да пращам ли багера? Безплатно!?
              Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
                Не. Трябва да имаш пари. ...... Това не ти ли мина през акъла?
                Ти няма как да имаш, като непрекъснато се оплакваш от цените.
                7 Reasons to Own A Homehttp://www.investor.bg/users/index/20139/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                  Ех мечти мечти.Кога частна банка ти продаде имот за без пари ми се обади....Трябва да си много техен човек ....То не е кат да лепиш стиропор
                  Не. Трябва да имаш пари. ...... Това не ти ли мина през акъла?
                  Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                    Не съм елтехник нито лепя стиропор по сградите.Човек който не прави разлика между постоянен и променлив ток какво да му отговарям.Разбирам злобата ти срещу високите цени в София ама тя няма да ти помогне да ги свалиш.Така че стягай се работи събери пари и си купи.Не чакай да паднат цените щото докато чакаш животеца ти мина по мазета и тавани.И смятам че 70 80000 евра за милиционерски панел в Младост са много ама това не променя нещата.Който иска в Младост вади и купува щото и да пише по форуми няма да свали цените.Ако са ти много не купувай и толкова.какво сте се завайкали тука.Държавата наля много пари в Младост а милицията там се възплзва и вдигна цените.Младост си едно пръдище ама искат по 1200 евро квадрата.....И те така изборът е твой ....А банката няма да ти кажа коя е защото не е етично.
                    Е, аз лепя.......само че много лепя. От най-големите съм.....малко нескромно, но си е така. До тук са 156 000кв.м. по договори. Само Лагера Тюлип е 11800.....аз съм го правил. Освен това работя с три фабрики - за дограма, две за изолации, бонд и т.н.....няма много работа, но не гладувам. Имам един недостатък - много харча! Обичам жените, хубавите питиета, храна..... Ще те послушам, по-голям си.....ще се стегна за три-четири месеца да посъбера за едно в Младост 4.....даже ако се наложи ще си продам часовника......та и колата.....

                    А те мисля за елтехник по поддръжка на енергото, защото си споменал в един пост как шефът ти казал, че тия младите не ставали за нищо във връзка с новоназначен твой колега..... и че си дребен скотовъдец или конекрадец....или земеделец.....нещо такова беше. Преди те питах на лични за земеделци от голям калибър, които познавам, като мислех, че имаме общи познати, даже, че си един от тях, но ти си замълча. Виж, скотовъдецо, аз съм доста колоритна личност с досие като Библията. Бачкай си там за пенсия и не се напъвай.....аз не съм работил нито един ден от 10 ноември 1989-та насам в твоя смисъл на това понятие.
                    Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pumpkin Разгледай мнение
                      Търся плочкаджия за фаянса у нужника. Можем ли си стисна ръката за по-тъничко?
                      Работя единствено за себе си, а и нямам опит с външни нужници с турски клекала.
                      7 Reasons to Own A Homehttp://www.investor.bg/users/index/20139/

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от land_lord31 Разгледай мнение
                        Ти и да му кажеш коя е банката, представяш ли си появява се Дарки и казва на банкера: "Аз съм Дарки, приятел на Бате Пешо и известен лепач на стиропор по фасади, алпинист. Искам едни смешни 70-80 000 евра за апартче в Младостите. Нищо, че Бате Пешо е засадил по десетки декари на култура, аз мога да се сравнявам с нега"
                        Междувпрочем, днес гледах при Гала за едни работни жени от село на албански преселници в БГ. Казаха, че само сусама който са засаждали навремето бил от порядъка на 50 дка.
                        Търся плочкаджия за фаянса у нужника. Можем ли си стисна ръката за по-тъничко?
                        Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
                          Как да го миришем, като пише шести етаж, а на картинките е партер??

                          Най-много вЕрвам на брокериците!!
                          След като Минетка казА сигур е на 6-и етаж. Мое са вдигнали настилката и тревата у въздуха
                          Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                            Не съм елтехник нито лепя стиропор по сградите.Човек който не прави разлика между постоянен и променлив ток какво да му отговарям.Разбирам злобата ти срещу високите цени в София ама тя няма да ти помогне да ги свалиш.Така че стягай се работи събери пари и си купи.Не чакай да паднат цените щото докато чакаш животеца ти мина по мазета и тавани.И смятам че 70 80000 евра за милиционерски панел в Младост са много ама това не променя нещата.Който иска в Младост вади и купува щото и да пише по форуми няма да свали цените.Ако са ти много не купувай и толкова.какво сте се завайкали тука.Държавата наля много пари в Младост а милицията там се възплзва и вдигна цените.Младост си едно пръдище ама искат по 1200 евро квадрата.....И те така изборът е твой ....А банката няма да ти кажа коя е защото не е етично.
                            Ти и да му кажеш коя е банката, представяш ли си появява се Дарки и казва на банкера: "Аз съм Дарки, приятел на Бате Пешо и известен лепач на стиропор по фасади, алпинист. Искам едни смешни 70-80 000 евра за апартче в Младостите. Нищо, че Бате Пешо е засадил по десетки декари на култура, аз мога да се сравнявам с нега"
                            Междувпрочем, днес гледах при Гала за едни работни жени от село на албански преселници в БГ. Казаха, че само сусама който са засаждали навремето бил от порядъка на 50 дка.
                            7 Reasons to Own A Homehttp://www.investor.bg/users/index/20139/

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
                              Грешиш.....юристката е за още нещо. Пазарлъци за пакетна цена на няколко ип. имота...

                              В момента ти казвам нещо, което е скъпо инфо.
                              Ех мечти мечти.Кога частна банка ти продаде имот за без пари ми се обади....Трябва да си много техен човек ....То не е кат да лепиш стиропор

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
                                Инженерите си смятат и материалите са ОК!!

                                Ноооо има едни "строители" които искат да продадат на едни "инвеститори" боклук!

                                Който има ум - да мисли!!
                                Кои материали са о.к че не ряазбрах?Бетона се дупчи кат сирене а желязото се гъне кат на дърт емигрант самолетоносача.Тоя стиропор пет сантима не е никаква изолация.След пет шест години си губи свойствата да не говорим че е и пожароопасен.Всички видяхме една градушка на какво направи сградите в София

                                Коментар

                                Working...
                                X