IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли намаляване на цените на имотите?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
    Контролирай си изразите. А цени доста по-ниски от сегашните ще има.Твърде сложно е за да разбереш.... Ти и Лорда не сте критерий, твърде малки сте......и сте едно и също лице....или по-скоро задник.
    Ма ти 12 години твърдиш това а реалностите са други.Колко още да ги чакаме тия доста ниски цени?Казвал съм много пъти аз няма да купувам имот нито ще продавам.Запомни го.И запомни че имоти на цени които на теб ти харесват никога няма да има.А и не разбрах ти ще купуваш ли та ти трябват ниски цени?Аз наистина не съм критерии аз съм реалист.Цените са такива на каквито се сключват сделките.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
      Ей ама ти ще излезеш наистина идиот да ме прощават модераторите.Какво си се запенил?На никого няма нищо да казвам и нищо няма да ти сторя.Аз не съм лош човек и не ти мисля лошото.Имай доверие в хората и не си мисли че всички са лоши.Единственото което ме интересува е защо ревеш по отношение на цените?Като имаш пари и ти трябва купувай щото Лорда ти каза догодина ще ти искат повече.Ако не ти трябва си налягай парцалите.Цени каквито ти харесват на теб никога няма да има.Безплатно няма и в Плевен
      Контролирай си изразите. А цени доста по-ниски от сегашните ще има.Твърде сложно е за да разбереш.... Ти и Лорда не сте критерий, твърде малки сте......и сте едно и също лице....или по-скоро задник.
      Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
        Само рашките руПли
        Ти пък защо се боиш от хиперинфлация?!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
          Ей ама ти ще излезеш наистина идиот да ме прощават модераторите.Какво си се запенил?На никого няма нищо да казвам и нищо няма да ти сторя.Аз не съм лош човек и не ти мисля лошото.Имай доверие в хората и не си мисли че всички са лоши.Единственото което ме интересува е защо ревеш като вдовица за уй по отношение на цените?Като имаш пари и ти трябва купувай щото Лорда ти каза догодина ще ти искат повече.Ако не ти трябва си налягай парцалите.Цени каквито ти харесват на теб никога няма да има.Безплатно няма и в Плевен
          Имам двама познати които са добри майстори в строителството и двамата са имали по няколко чираци и калфи.
          Единият има собствен имот, другият е безимотен гащник, ползващ ведомствено живище. И двамата са със сезонна доходност и обикновено се оплакват от ниски доходи през зимата. Този със собствено жилище-мезонет дори е измислил начин да изкарва допълнително кинти от отдаване на горното ниво на мезонето , щото има достъп до външно стълбище и външен вход на горното ниво, както и на долното. Прегражда го човека и печели от наеми, дори е ново строителство. Другият, дето си няма нищо е много по-зле в лошите сезони. И двамата ми предлагат оферти за разни материали да ми продадат през сухия сезон, но този със собственото жилище е далеч по-малко склонен да се пазари.
          7 Reasons to Own A Homehttp://www.investor.bg/users/index/20139/

          Коментар


          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
            2017 ще е годината на хиперинфлацията, ще се обезценят парите яко.
            Само рашките руПли

            Коментар


            • darkside

              2017 ще е годината на хиперинфлацията, ще се обезценят парите яко.
              D.Y.F-091066

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
                Двустаен апартамент със застроена площ от 38.69 кв. м.

                С килера става направо тристаен за джудже без Снежанка!!
                Като е така, защо не го е постнал на Е200 на м2, според желанията на понижителите? Мерзавци!
                7 Reasons to Own A Homehttp://www.investor.bg/users/index/20139/

                Коментар


                • power grid

                  Не са това проблемите с качеството на строителството - жилищата , от съвсем друг порядък са и затова това строителство е негодно а това което смяташ за хубаво пък е върха на боклука. Никой в Европа не строи така и нашите строители се обиждат като ги вземат само да чистят и мъкнат материали. Проблема не е в материалите а че така са научени още от онези времена на "хубавото" строителство.
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
                    Скотовъдецо-електротехник.......започваш да дразниш....и какво ще направиш?......И как ще се окаже?... Ще каже „да, Darkside направи с неговите турци сградата“? Не се ли сещаш, че в мен има документи за това? Дадох ти жокер.......нещастен пенсионер си ти. Хайде, питай го тогава.....но ако после си чуя името тук, съвсем приятелски ти казвам, че ще ти се разсърдя...ама много.......
                    Ей ама ти ще излезеш наистина идиот да ме прощават модераторите.Какво си се запенил?На никого няма нищо да казвам и нищо няма да ти сторя.Аз не съм лош човек и не ти мисля лошото.Имай доверие в хората и не си мисли че всички са лоши.Единственото което ме интересува е защо ревеш като вдовица за уй по отношение на цените?Като имаш пари и ти трябва купувай щото Лорда ти каза догодина ще ти искат повече.Ако не ти трябва си налягай парцалите.Цени каквито ти харесват на теб никога няма да има.Безплатно няма и в Плевен

                    Коментар


                    • Яко!!!

                      Първоначално изпратено от land_lord31 Разгледай мнение
                      А, на жълтия паваж 3000 евра за метър!
                      http://www.imot.bg/1b146073679339840
                      Двустаен апартамент със застроена площ от 38.69 кв. м.

                      С килера става направо тристаен за джудже без Снежанка!!
                      "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                      Коментар


                      • О, Планекс. У наше село това означава качествено строителство. Браво, браво.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
                          Какъв архитект те гони! Това е кантора, няколко са, екип!...Познават ме, говорили са с мен. Надзорниците бяха двама бивши военни. Ти знаеш ли въобще кой е строил сградата? ...В момента реагираш точно като пенсионер на улицата! Нещата са деликатни, има едни евреи, една фирма Планекс Билд и няколко подизпълнители, това не е за тук! Навлизаш в материя, която не ти е позната и е опасно.....в прекия смисъл, сложни договорни отношения и начин на плащане...... Тия неща и на лични не се пишат. Залагам 100 000 в моя полза, нали се сещаш, че в мен има документи за тая работа...... аз съм правил фасадите на Тюлипа, нали това те интересува!..... Ти какво залагаш?...Само да не е имот, че трудно се продава......
                          Аз познавам един от тях Косьо се казва ....А ти може там да си се пречкал нещо.Освен това отсреща имам много близки роднини в едно малко блокче та мое и да съм те виждал да висиш по етажите

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                            Казах ти познавам архитекта на Лагера Тюлип.Ще го питам кой е лепил стиропора само да не се окаже че се представяш за някой друг.
                            Скотовъдецо-електротехник.......започваш да дразниш....и какво ще направиш?......И как ще се окаже?... Ще каже „да, Darkside направи с неговите турци сградата“? Не се ли сещаш, че в мен има документи за това? Дадох ти жокер.......нещастен пенсионер си ти. Хайде, питай го тогава.....но ако после си чуя името тук, съвсем приятелски ти казвам, че ще ти се разсърдя...ама много.......И наистина се представям за някой друг, позна...... Уникално заключение....
                            Last edited by darkside; 02.05.2016, 21:56.
                            Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                              Брокитатата не ме интересуват.Цените щяха да стават 149 евро на жълтите павета а тя ква стана днеска искат по 1200 евро квадрата за къро на Младостите.
                              А, на жълтия паваж 3000 евра за метър!
                              http://www.imot.bg/1b146073679339840
                              7 Reasons to Own A Homehttp://www.investor.bg/users/index/20139/

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                                Дарки не мой да лъготиш.Познавам архитекта на това нещо.Ще го питам кой е лепил стиропора.Не се шегувам.
                                Какъв архитект те гони! Това е кантора, няколко са, екип!...Познават ме, говорили са с мен. Надзорниците бяха двама бивши военни. Ти знаеш ли въобще кой е строил сградата? ...В момента реагираш точно като пенсионер на улицата! Нещата са деликатни, има едни евреи, една фирма Планекс Билд и няколко подизпълнители, това не е за тук! Навлизаш в материя, която не ти е позната и е опасно.....в прекия смисъл, сложни договорни отношения и начин на плащане...... Тия неща и на лични не се пишат. Залагам 100 000 в моя полза, нали се сещаш, че в мен има документи за тая работа...... аз съм правил фасадите на Тюлипа, нали това те интересува!..... Ти какво залагаш?...Само да не е имот, че трудно се продава......
                                Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

                                Коментар

                                Working...
                                X