IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли намаляване на цените на имотите?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от музовир Разгледай мнение
    А, дано си прав колега. Да се заринем с имоти дано когато ни залее пазара на евтини имоти.
    ти тая цигара сигурен ли си, че от посолството са ти я дали?
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
      Догодина ще е 2009-та - и ще купуваме яко!!
      А, дано си прав колега. Да се заринем с имоти дано когато ни залее пазара на евтини имоти.
      Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от land_lord31 Разгледай мнение
        Лягай си, но вярвам, че си неспокоен. Нямаше как да те успокоя, че ще купиш имот в следващите 40 години, сори!
        Догодина ще е 2009-та - и ще купуваме яко!!
        "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
          с анюитетни вноски ли?
          ще лягам, да може спокойно да допиеш едномалцовата пещера и да лягаш и ти
          айде лека
          Лягай си, но вярвам, че си неспокоен. Нямаше как да те успокоя, че ще купиш имот в следващите 40 години, сори!
          7 Reasons to Own A Homehttp://www.investor.bg/users/index/20139/

          Коментар


          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
            По-малоумен коментар скоро не бях чел Да не сте се напили заедно с бай Пешо Пуевенски? Иди на село, да се радваш на вниманието и грижите на бай Мангау. И да, набутай 70% собствени пари, та като те прасне банката после по ипотеката - да изгорят И ТЕ
            Ама каква банка, ти пак ли не си разбрал? Банка ползват безимотните като теб, Лева купува кеш с това което е заработил.......както ти спомена това което ти няма да можеш да заработиш в два живота, не разбрали или се правиш на тъп.
            7 Reasons to Own A Homehttp://www.investor.bg/users/index/20139/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
              Ами не виждаш ли - ипотека, та ипотека, днес чета пример с 10-20% самоучастие. Хората пишат по сайтовете, който тегли кредит да си направи добре сметката, поне да не стигне до ЧСИ, че и да плаща след това.
              Ще купувам имот за 100 бона и ще искам 80% от сумата за кредит. По добре такъв да си иде да стане най-уважавания човек в някое село. Новоселец, радващ се на почит и респект.
              Като иска кредит подсигурява си 70% и 30 взема кредит. Ма не става - браво на бпст-то - погасил е кредита за 4 години. Юнак.

              ПС: Не, благодаря, не пуша. Пийте само швепс.
              Лека от мен!
              По-малоумен коментар скоро не бях чел Да не сте се напили заедно с бай Пешо Пуевенски? Иди на село, да се радваш на вниманието и грижите на бай Мангау. И да, набутай 70% собствени пари, та като те прасне банката после по ипотеката - да изгорят И ТЕ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от land_lord31 Разгледай мнение
                Тия верно са много семпли, всеки имот свързват с ипотека. Явно толкова могат. Другите имоти, моите и твоите явно като не могат да ги притежават си представят как ще ги купят с ипотеки. Няма лошо, ще им предложа погасителен план и обща сума от която свят ще им се извие
                Ами не виждаш ли - ипотека, та ипотека, днес чета пример с 10-20% самоучастие. Хората пишат по сайтовете, който тегли кредит да си направи добре сметката, поне да не стигне до ЧСИ, че и да плаща след това.
                Ще купувам имот за 100 бона и ще искам 80% от сумата за кредит. По добре такъв да си иде да стане най-уважавания човек в някое село. Новоселец, радващ се на почит и респект.
                Като иска кредит подсигурява си 70% и 30 взема кредит. Ма не става - браво на бпст-то - погасил е кредита за 4 години. Юнак.

                ПС: Не, благодаря, не пуша. Пийте само швепс.
                Лека от мен!
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от land_lord31 Разгледай мнение
                  Тия верно са много семпли, всеки имот свързват с ипотека. Явно толкова могат. Другите имоти, моите и твоите явно като не могат да ги притежават си представят как ще ги купят с ипотеки. Няма лошо, ще им предложа погасителен план и обща сума от която свят ще им се извие
                  с анюитетни вноски ли?
                  ще лягам, да може спокойно да допиеш едномалцовата пещера и да лягаш и ти
                  айде лека
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                    Лорде, оставяй ги да пресмятат и да поспят все пак, утре застъпват рано. Може да измислят изгоден вариант, ти не разбра ли че наистина са се специализирали в лихви и ГПР-та, доста време са в тази материя, бая сметки са правени, то па мама му стара шибаните имоти взеха та поскъпнаха, поне да бяха на нивата от 2011.
                    Тия верно са много семпли, всеки имот свързват с ипотека. Явно толкова могат. Другите имоти, моите и твоите явно като не могат да ги притежават си представят как ще ги купят с ипотеки. Няма лошо, ще им предложа погасителен план и обща сума от която свят ще им се извие
                    7 Reasons to Own A Homehttp://www.investor.bg/users/index/20139/

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                      мисля, че всяка ипотека е вързана с имот
                      Всяка ипотека може да е свързана с имот, но всеки твой имот.Моите имоти далеч не са свързани с ипотеки.
                      7 Reasons to Own A Homehttp://www.investor.bg/users/index/20139/

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от land_lord31 Разгледай мнение
                        Стига си ми пробутвал това евтино едномалцово, щото аз пия много по-скъп сингълмалц. Имам инвестиционни имоти поне 3бр. и не се е налагало да ги изплащам за разлика от теб лузъре, платил съм ги повечето КЕШ
                        Лорде, оставяй ги да пресмятат и да поспят все пак, утре застъпват рано. Може да измислят изгоден вариант, ти не разбра ли че наистина са се специализирали в лихви и ГПР-та, доста време са в тази материя, бая сметки са правени, то па мама му стара шибаните имоти взеха та поскъпнаха, поне да бяха на нивата от 2011.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
                          'иж с'я - 10YO означава десетгодишно отлежало, а не едномалцово, да зна'йш!!!
                          тия термини приложими ли са към едномалцовата наливна пещера?

                          и бпст, към колега финансиС тряаа с повече уважение така да се отнасяш
                          да не забравяме кой наскоро ти изнесе опреснителни курсове за ебитра, ебантра и други термини, нали?
                          ще хвърчат дипломи....
                          Last edited by ratten; 03.05.2016, 00:30.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от land_lord31 Разгледай мнение
                            Мисля, че си достатъчно глупав, че мисли, че всеки имот има ипотека
                            мисля, че всяка ипотека е вързана с имот
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от land_lord31 Разгледай мнение
                              Неграмотен, сингълмалца може да е и 10 и 15 и 60 годишен. Прост човек само може да напише подобна глупост и неграмотен. Ти като помиришеш собстен имот, ела ми се обади. Винаги ще останеш неразбран, самотен и нещастен бездомник.
                              Усещаш ли се изобщо колко си смешен и забавен???
                              "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
                                'иж с'я - 10YO означава десетгодишно отлежало, а не едномалцово, да зна'йш!!!
                                Неграмотен, сингълмалца може да е и 10 и 15 и 60 годишен. Прост човек само може да напише подобна глупост и неграмотен. Ти като помиришеш собстен имот, ела ми се обади. Винаги ще останеш неразбран, самотен и нещастен бездомник.
                                7 Reasons to Own A Homehttp://www.investor.bg/users/index/20139/

                                Коментар

                                Working...
                                X