IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли намаляване на цените на имотите?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение
    Ще си ваксинираш котката
    Виж, ако имаш лазещо дете, известно време ще трябва да влизат без обувки и/или с онези найлонови неща, забравих как се наричат.

    Мен много ме е страх от разни тении и пр., които се разнасят и по въздуха. Не е по темата, но да си кажа от радост, че форумът ме пусна след като два дни ме изхвърляше и не можех да се регна.
    Следващия път просто се де-логни (с ИЗХОД в менюто ЗДРАВЕЙ, горе вдясно на страничката ) и се логни наново - ще стане от раз.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
      Притча за инвестирането:

      Един форумец, мастит инвеститор се разхождал из Радомирската гора. Не щеш ли, видял свракатааа.......Направило му впечатление, че тя лети наобратно, напред с опашката, сиреч срещу тренда.
      – Сврако, мое ли и аз така...срещу тренда, наобратно?
      – Разбира се, пробвай! - рекла свраката.
      Тръгнал нашият инвеститор заднешката, но изскочил Вълкът, онодил го, после Мечокът, после Заекът.....бесен нашият герой отпил от пещерската и тръгнал да търси свраката, намерил я и дигнал лют скандал:
      – Гадна сврако! Защо ме прекара? ...Само който не мина, той не ме опъна!!!
      – Виж сега, да ти обясня!.. Летенето срещу тренда е за нас Горе, а за вас Долу е....
      знаеш вече кое......

      Ако някой се разпознае, моля да приеме това като шега, все пак треа да имаме чувство за хумор.....

      Да ама не, какво казва Петко Бочаров. И горе им се случва да ги пресрещне дявола в полет...
      http://www.investor.bg/po-sveta/453/...-imoti-216240/

      Коментар


      • Ще си ваксинираш котката
        Виж, ако имаш лазещо дете, известно време ще трябва да влизат без обувки и/или с онези найлонови неща, забравих как се наричат.

        Мен много ме е страх от разни тении и пр., които се разнасят и по въздуха. Не е по темата, но да си кажа от радост, че форумът ме пусна след като два дни ме изхвърляше и не можех да се регна.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
          Харесва ми имота на снимката. Доста е чисто и може да се ползва и без ремонт. Стабилно строителство е. Струва ми се, че е скъп за Плевен.

          Аз съм бил на гости на роднини в провинцията и съм бил в подобни на този апартаменти. Дори имаше такава мода да се събуват още пред входната врата, а не вътре.
          Ако си взема котка и аз няма да позволявам да се събуват вътре. Може да вмъкнат вируси с обувките които са опасни за дом. котки и кучета.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
            Какво да ти напиша, познаваш пазара добре. Ако това жилище примерно се купува за първи дом, не е зле, още повече ако купувача разполага с по-голямата част от сумата.
            Има преходна спалня, втората не е ясно как е. Има две тераси, таванска стая. Стаите са големи, поне доколкото се вижда спалнята, коридор е, не е антре. Ако разпределеноето и изложението са добри, етажа е добър според мен. Баня с прозоче, много добре, отделен санитарен възел - тоалетна, баня. За ремонт. Но важно е каква е сградата и разпределението на апартамента. Не гледай ремонта. По ''Сан Стефано'' има добри местопложения. За инвестиция определено НЕ. Ако съм аз и ми трябва първи дом бих оферирал 33К евро с включени разходи по покупката - комисионни и данъци и такси по прехвърлянето. Но повече едва ли. Гаража не знам колко квадрата е. Стари гаражи има с отопление, този не знам какъв е.
            Харесва ми имота на снимката. Доста е чисто и може да се ползва и без ремонт. Стабилно строителство е. Струва ми се, че е скъп за Плевен.

            Аз съм бил на гости на роднини в провинцията и съм бил в подобни на този апартаменти. Дори имаше такава мода да се събуват още пред входната врата, а не вътре.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
              Пишат и ''стай'' вместо стаи, което даже не ми идва на ръката. ''терикот'' вместо теракота, ''замаска'' вместо замазка и да, ''комуникаций'', което аз чета като Конфуций...
              Da, Да, и по-страшни неща съм чел.....просто се чудя как такива хора все пак успяват в този бранш, който според мен е като адвокатската професия, в смисъл изисква език, умение да говориш, убеждаваш.
              Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
                Упражнение по литература с думичките „прекрасно“ „лайтмотив“ и „невероятно“.
                Аз мисля следващото да бъде „да влезем и да изринем с лопатата“:

                http://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act...nk=27vntt&f1=4

                ПП Краси! ...Сладурче! .... Ти си една от най-добрите в бранша! Ти не си виновна, че
                бг собственика-продавач няма критерий. Ти трябва да продаваш на други подобни, без критерий. Успех!
                Левче? ....... Сподели нещо за изложбата в Плевен.
                Какво да ти напиша, познаваш пазара добре. Ако това жилище примерно се купува за първи дом, не е зле, още повече ако купувача разполага с по-голямата част от сумата.
                Има преходна спалня, втората не е ясно как е. Има две тераси, таванска стая. Стаите са големи, поне доколкото се вижда спалнята, коридор е, не е антре. Ако разпределеноето и изложението са добри, етажа е добър според мен. Баня с прозоче, много добре, отделен санитарен възел - тоалетна, баня. За ремонт. Но важно е каква е сградата и разпределението на апартамента. Не гледай ремонта. По ''Сан Стефано'' има добри местопложения. За инвестиция определено НЕ. Ако съм аз и ми трябва първи дом бих оферирал 33К евро с включени разходи по покупката - комисионни и данъци и такси по прехвърлянето. Но повече едва ли. Гаража не знам колко квадрата е. Стари гаражи има с отопление, този не знам какъв е.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от land_lord31 Разгледай мнение
                  Неграмотен, сингълмалца може да е и 10 и 15 и 60 годишен. Прост човек само може да напише подобна глупост и неграмотен. Ти като помиришеш собстен имот, ела ми се обади. Винаги ще останеш неразбран, самотен и нещастен бездомник.
                  Притча за инвестирането:

                  Един форумец, мастит инвеститор се разхождал из Радомирската гора. Не щеш ли, видял свракатааа.......Направило му впечатление, че тя лети наобратно, напред с опашката, сиреч срещу тренда.
                  – Сврако, мое ли и аз така...срещу тренда, наобратно?
                  – Разбира се, пробвай! - рекла свраката.
                  Тръгнал нашият инвеститор заднешката, но изскочил Вълкът, онодил го, после Мечокът, после Заекът.....бесен нашият герой отпил от пещерската и тръгнал да търси свраката, намерил я и дигнал лют скандал:
                  – Гадна сврако! Защо ме прекара? ...Само който не мина, той не ме опъна!!!
                  – Виж сега, да ти обясня!.. Летенето срещу тренда е за нас Горе, а за вас Долу е....
                  знаеш вече кое......

                  Ако някой се разпознае, моля да приеме това като шега, все пак треа да имаме чувство за хумор.....
                  Last edited by darkside; 04.05.2016, 10:42.
                  Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
                    И сигурно е така. Аз поне изпитвам адмирации към всички българки пишещи правилно "комуникации". Които съвсем не са много. Ако пък се случи и да са блондинки
                    Пишат и ''стай'' вместо стаи, което даже не ми идва на ръката. ''терикот'' вместо теракота, ''замаска'' вместо замазка и да, ''комуникаций'', което аз чета като Конфуций...
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
                      Упражнение по литература с думичките „прекрасно“ „лайтмотив“ и „невероятно“.
                      Аз мисля следващото да бъде „да влезем и да изринем с лопатата“:

                      http://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act...nk=27vntt&f1=4

                      ПП Краси! ...Сладурче! .... Ти си една от най-добрите в бранша! Ти не си виновна, че
                      бг собственика-продавач няма критерий. Ти трябва да продаваш на други подобни, без критерий. Успех!
                      Левче? ....... Сподели нещо за изложбата в Плевен.
                      Краситу е класна мацка на снимката Чак да се чуди човек що е на туй поприще...
                      Апропо бас държа че всичките големи работи в обявата са включени в квадратурата - т.е. става дума за миша дупка 45 квадрата с прилежащите общи части, тераски и мазенце. Но най-удивителното е че гаража се продава отделно...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
                        Ти си една от най-добрите в бранша!
                        И сигурно е така. Аз поне изпитвам адмирации към всички българки пишещи правилно "комуникации". Които съвсем не са много. Ако пък се случи и да са блондинки

                        Коментар


                        • Упражнение по литература с думичките „прекрасно“ „лайтмотив“ и „невероятно“.
                          Аз мисля следващото да бъде „да влезем и да изринем с лопатата“:

                          http://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act...nk=27vntt&f1=4

                          ПП Краси! ...Сладурче! .... Ти си една от най-добрите в бранша! Ти не си виновна, че
                          бг собственика-продавач няма критерий. Ти трябва да продаваш на други подобни, без критерий. Успех!
                          Левче? ....... Сподели нещо за изложбата в Плевен.
                          Last edited by darkside; 04.05.2016, 09:47.
                          Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                            едномалцовото е термин за вискито
                            при гроздовата няма едномалцова
                            Той е на сингъл препек домашнярка
                            Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от музовир Разгледай мнение
                              За нея съм убеден колега, но докато поскъпват имотите, едномалцовото явно не прощава!
                              едномалцовото е термин за вискито
                              при гроздовата няма едномалцова
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                                ти тая цигара сигурен ли си, че от посолството са ти я дали?
                                За нея съм убеден колега, но докато поскъпват имотите, едномалцовото явно не прощава!
                                Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

                                Коментар

                                Working...
                                X