IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли намаляване на цените на имотите?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Сделките с недвижими имоти замръзнаха

    Сделките с недвижими имоти замръзнаха : http://www.blitz.bg/news/article/191488
    Да бъде благословен българският Ян Палах (Д-р. Н.Черкезов) - за усмиването на SCI с коментарите си.

    Коментар


    • едва ли.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
        Не разбрах?
        Ако живееш в Изток през лятото пробвай да си отвориш прозореца през нощта

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батко Пешо Разгледай мнение
          Искаш ли да си отвориш прозореца като се стопли след 23:00 часа?
          Не разбрах?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i4o_Pay Разгледай мнение
            Батко Пешо, животът на село дава не само предимства, но има и недостатъци. Един от тях е липсата на непосредствена информация за много неща... Иначе и аз обичам селския живот, особено по празниците.
            За сведение - кв. Изток не е само първата и втора редишца блокове, южно от Цариградско шосе.
            Много добре знам къде е Изток и колко е по площ.Много добре знам къде е Драган Цанков и Г.М.Димитров.А дали е южно не съм убеден.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
              Не съм съгласен, според мен Изток е от малкото хубави квартали, според мен може би най-добрия. Не е така застроен, както Лозенец, нито прекалено стар като Докторската градина, има доста зеленина и доста добри комуникации. Дори още има доста къщи, някои са доста добри.
              Искаш ли да си отвориш прозореца като се стопли след 23:00 часа?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батко Пешо Разгледай мнение
                Не говоря за момента а за 2002г.И не се заяждам а твърдя че лъжеш.Ако си продал блока на тая цена може.Да хубав имот се лупува с пари съгласен съм.Само не ми хвали Изток като хубаво място за живот.Твърдя че не може да си отвориш прозореца нощем щото данданията от Цариградско е у вас.
                Не съм съгласен, според мен Изток е от малкото хубави квартали, според мен може би най-добрия. Не е така застроен, както Лозенец, нито прекалено стар като Докторската градина, има доста зеленина и доста добри комуникации. Дори още има доста къщи, някои са доста добри.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батко Пешо Разгледай мнение
                  Само не ми хвали Изток като хубаво място за живот.Твърдя че не може да си отвориш прозореца нощем щото данданията от Цариградско е у вас.
                  Батко Пешо, животът на село дава не само предимства, но има и недостатъци. Един от тях е липсата на непосредствена информация за много неща... Иначе и аз обичам селския живот, особено по празниците.
                  За сведение - кв. Изток не е само първата и втора редишца блокове, южно от Цариградско шосе.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батко Пешо Разгледай мнение
                    Твърдя че не може да си отвориш прозореца нощем щото данданията от Цариградско е у вас.

                    Пълни глупости. Може да има дандания до втората паралелна на Цариградско и около метрото, но по-надалеч не се чува абсолютно нищо. И това важи поне за 90% от квартала.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
                      Разбирам,че искаш да се заяждаш,но не ме интересува.Сравняваш цената на НИ със заплатата и курса на долара ?!
                      Писна ми да обяснявам,че при заплатите които са в БГ,хората които разчитат на заплата не са играчи на пазара на НИ,не са били и няма да бъдат,освен за панели в крайни квартали с непосилни заеми.
                      Казваш ми,че лъжа,добре не ти се вярва,няма и да те карам да вярваш,което с нищо не променя факта.Колкото до Изток и твойте твърдения,това показва само,че изобщо не знаеш нищо за квартала.
                      Хубав имот се купува с пари,не с мантри,бабите от Банско,дори и те го знаят това.
                      В момента всичко или почети всичко което е що годе добро е изтеглено от пазара и нито аз,нито който и де е от пишещите тук можем да променим това.Поради тази причина казвам,че в момента е "спящ" пазар,това е и причината да го сравнявам с 1997-2002 г.
                      Не говоря за момента а за 2002г.И не се заяждам а твърдя че лъжеш.Ако си продал блока на тая цена може.Да хубав имот се лупува с пари съгласен съм.Само не ми хвали Изток като хубаво място за живот.Твърдя че не може да си отвориш прозореца нощем щото данданията от Цариградско е у вас.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батко Пешо Разгледай мнение
                        Аз твърдя че лъжеш за продажбата за 75000$.Я вземи та провери колко е била заплатата в София и какъв курса на долара тогава.Освен това Изток не е кой знае какво място за живеене.Не мое си отвориш прозореца нощем щото воя от Цариградско те подлудява.
                        Разбирам,че искаш да се заяждаш,но не ме интересува.Сравняваш цената на НИ със заплатата и курса на долара ?!
                        Писна ми да обяснявам,че при заплатите които са в БГ,хората които разчитат на заплата не са играчи на пазара на НИ,не са били и няма да бъдат,освен за панели в крайни квартали с непосилни заеми.
                        Казваш ми,че лъжа,добре не ти се вярва,няма и да те карам да вярваш,което с нищо не променя факта.Колкото до Изток и твойте твърдения,това показва само,че изобщо не знаеш нищо за квартала.
                        Хубав имот се купува с пари,не с мантри,бабите от Банско,дори и те го знаят това.
                        В момента всичко или почети всичко което е що годе добро е изтеглено от пазара и нито аз,нито който и де е от пишещите тук можем да променим това.Поради тази причина казвам,че в момента е "спящ" пазар,това е и причината да го сравнявам с 1997-2002 г.
                        Last edited by Dury; 22.03.2013, 11:53.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от toto Разгледай мнение
                          ...мургавите са смели само когато са много... по отделно си натискат парцалите и не се правят на отворени, знам го от личен опит
                          И по много да са, пак те измерват и преценят динамично /докато се "движиш" към тях/ до колко от главите им можеш да счупиш /колко лошо ги гледаш също е важен аргумент в "уравнението им"/ и ако са 5-6 се скатават като помияри

                          - изобщо много страхливи и нерискуващи са, но трябва ОТПОР, оставят ли се да правят каквото си искат и си покачват аргумента сила в резултатното им решение.
                          Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от alwayastrue Разгледай мнение
                            Роми от бургаско село гонят руско семейство
                            http://burgas.dir.bg/news.php?id=13144090

                            Рррррррррррррррррррррррррррррррръст
                            в руснаците ни е надеждата, сега пак да ни освобдят - този път от циганите!
                            Бас държа че русите ще се върнат в селото! мургавите са смели само когато са много... по отделно си натискат парцалите и не се правят на отворени, знам го от личен опит

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                              Имотите, ще станат два за домат..както казва информиращия - това било добре ! Нормализацияяяяяя !
                              А нефта колко?А хиперинфлацията кога?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
                                Цените на бананите,също са толкова косвено свързани с цените на имотите,колкото и новите автомобили
                                За да не пиша извън темата,ще си кажа пак мнението.
                                В момента не се строй,всичко което е прилично не сваля цената си,масовите жилища,визирам панелките и те,колкото и да им падат цените са високи за хора със заплати 500-1000 лв.
                                Не очаквам ръст на имотите,но и не очаквам повече спад,очаквам дълго затишие в рамките на тези цени +- 5 %,както и все по-голям отлив от добри имоти на пазара.
                                При банките всичко хубаво се продава преди търговете и остават избушеняци,по скоро е изключение,ако се появи нещо прилично,така,че и там мисля,че няма да се види нищо неочаквано.
                                При евентулна финансова заплаха в БГ,очаквам повишаване на покупките,не толкова на цените.
                                Не ме слагайте сега в групата на ъпарите,реално така стоят нещата според мен.
                                Това с хубавото и банките е някакво клише.Как си представяш че някой ще се остави да му вземат хубавия имот на безценица.Ми нали най малкото ще остави всичко изтърбушено и изпотрошено

                                Коментар

                                Working...
                                X