IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли намаляване на цените на имотите?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

    Не съм брокер за да знам цените в Люлин,там не ми е таргет.1999 г продадах голям апартамент в кв.Изток за 75000 $.2000 г. купих къща в околностите на София за 32000 $
    2002-2004 г. се появи "царския имот" в Изток,който се продваше на цена 450-550 $ кв.м. на шпакловка и замазка,това за мен беше началото на повишаването на цените.2005 започнаха да стрят много сгради и банките поохлабиха кредитите,ето ти го началото на балона.
    Не твърдя,че имам завидни познания,но имам завиден опит
    Както и не обичам да споря или да давам акъл,всеки има глава на раменете си ,да мисли.
    И още нещо не пиша често във форуми относно НИ.
    Колкото до мен,аз имам интерес от колкото се може по-ниски цени
    Аз твърдя че лъжеш за продажбата за 75000$.Я вземи та провери колко е била заплатата в София и какъв курса на долара тогава.Освен това Изток не е кой знае какво място за живеене.Не мое си отвориш прозореца нощем щото воя от Цариградско те подлудява.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от alwayastrue Разгледай мнение
      1999г купих тристаен 100кв в широкия център за 22000$ и това беше най-скъпото предложение от всички огледи. Ти твърдиш, че си продал апартамент в Изток за 75000$ по същото време!!!! Очевидно е че някой от двама ни лъже.
      Няма да ти отговарям повече. Аз каквото можах - направих след 2002г. Надявам се съм намалил броя на самоубийствата (за миналата година над 700 за страната, а за януари и февруари - 150 само в София)
      Никой не лъже от двама ни,по това време тристаен на Солунска беше 45000 $
      Аз се прецаках с този в Изток,но после наваксах с други,апартамента беше изключителен и за това се продаде.
      И аз,прекратявам приказките,поздравявам те,че си отворил очите на някой.

      Коментар


      • цените на имотите изобщо не са паднали…..даже очаквам да започне края на спада на цените……офф, нещо се обърках…спирам да чета статии и мнения за имоти вече….

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

          Не съм брокер за да знам цените в Люлин,там не ми е таргет.1999 г продадах голям апартамент в кв.Изток за 75000 $.2000 г. купих къща в околностите на София за 32000 $
          2002-2004 г. се появи "царския имот" в Изток,който се продваше на цена 450-550 $ кв.м. на шпакловка и замазка,това за мен беше началото на повишаването на цените.2005 започнаха да стрят много сгради и банките поохлабиха кредитите,ето ти го началото на балона.
          Не твърдя,че имам завидни познания,но имам завиден опит
          Както и не обичам да споря или да давам акъл,всеки има глава на раменете си ,да мисли.
          И още нещо не пиша често във форуми относно НИ.
          Колкото до мен,аз имам интерес от колкото се може по-ниски цени
          1999г купих тристаен 100кв в широкия център за 22000$ и това беше най-скъпото предложение от всички огледи. Ти твърдиш, че си продал апартамент в Изток за 75000$ по същото време!!!! Очевидно е че някой от двама ни лъже.
          Няма да ти отговарям повече. Аз каквото можах - направих след 2002г. Надявам се съм намалил броя на самоубийствата (за миналата година над 700 за страната, а за януари и февруари - 150 само в София)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от alwayastrue Разгледай мнение
            Понеже аз съм на пазара на апартаменти от 1993г, я кажи според теб за колко продадох маломерен двустаен 45кв. м. в Люлин през април 1999г, а колко е струвал тристаен пак там през 1997г?
            Понеже аз пиша в тези форуми от 2002г , когато започна да се надува балона, доста съм изобличавал дървени философи ( с никове AfterDark, Human, Peter, Joan), които се изпокриха като мишки след 2008г , та да не се окажеш поредния със завидни познания по тая тема

            Не съм брокер за да знам цените в Люлин,там не ми е таргет.1999 г продадах голям апартамент в кв.Изток за 75000 $.2000 г. купих къща в околностите на София за 32000 $
            2002-2004 г. се появи "царския имот" в Изток,който се продваше на цена 450-550 $ кв.м. на шпакловка и замазка,това за мен беше началото на повишаването на цените.2005 започнаха да стрят много сгради и банките поохлабиха кредитите,ето ти го началото на балона.
            Не твърдя,че имам завидни познания,но имам завиден опит
            Както и не обичам да споря или да давам акъл,всеки има глава на раменете си ,да мисли.
            И още нещо не пиша често във форуми относно НИ.
            Колкото до мен,аз имам интерес от колкото се може по-ниски цени

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
              Та,понеже в тези теми,публикуващите са доста "развалнувани" не пиша често.
              Аз проблеми с духа нямам,а това което пиша се основава на опита ми с пазара на НИ в годините 1997-2005 г.,който е доста близък до сегашния.
              Приемам,че в момента има и обща финансова криза,но за сметка на това пазара на НИ се държи доста сходно като тогава.Може и да бъркам,човек се учи докато е жив,обаче за сега не ме изненадва.
              Да си призная,мислех,че ще има доста неприятности 2009-2010г.,това не се случи.Цените паднаха дори по-малко от мойте очаквания,сега ми се струва вече късно за драматични обрати,освен ако не се случат някакви форсмажорни обстоятелства,но това стане ли на никой няма да му е до какъвто и да е пазар.
              Понеже аз съм на пазара на апартаменти от 1993г, я кажи според теб за колко продадох маломерен двустаен 45кв. м. в Люлин през април 1999г, а колко е струвал тристаен пак там през 1997г?
              Понеже аз пиша в тези форуми от 2002г , когато започна да се надува балона, доста съм изобличавал дървени философи ( с никове AfterDark, Human, Peter, Joan), които се изпокриха като мишки след 2008г , та да не се окажеш поредния със завидни познания по тая тема

              Коментар


              • Първоначално изпратено от alwayastrue Разгледай мнение
                Вярвай си, това повдига духа
                Та,понеже в тези теми,публикуващите са доста "развалнувани" не пиша често.
                Аз проблеми с духа нямам,а това което пиша се основава на опита ми с пазара на НИ в годините 1997-2005 г.,който е доста близък до сегашния.
                Приемам,че в момента има и обща финансова криза,но за сметка на това пазара на НИ се държи доста сходно като тогава.Може и да бъркам,човек се учи докато е жив,обаче за сега не ме изненадва.
                Да си призная,мислех,че ще има доста неприятности 2009-2010г.,това не се случи.Цените паднаха дори по-малко от мойте очаквания,сега ми се струва вече късно за драматични обрати,освен ако не се случат някакви форсмажорни обстоятелства,но това стане ли на никой няма да му е до какъвто и да е пазар.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
                  Цените на бананите,също са толкова косвено свързани с цените на имотите,колкото и новите автомобили
                  За да не пиша извън темата,ще си кажа пак мнението.
                  В момента не се строй,всичко което е прилично не сваля цената си,масовите жилища,визирам панелките и те,колкото и да им падат цените са високи за хора със заплати 500-1000 лв.
                  Не очаквам ръст на имотите,но и не очаквам повече спад,очаквам дълго затишие в рамките на тези цени +- 5 %,както и все по-голям отлив от добри имоти на пазара.
                  При банките всичко хубаво се продава преди търговете и остават избушеняци,по скоро е изключение,ако се появи нещо прилично,така,че и там мисля,че няма да се види нищо неочаквано.
                  При евентулна финансова заплаха в БГ,очаквам повишаване на покупките,не толкова на цените.
                  Не ме слагайте сега в групата на ъпарите,реално така стоят нещата според мен.
                  Вярвай си, това повдига духа

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от alwayastrue Разгледай мнение
                    Не знам защо реши, че се радвам, по-скоро посочвам факти. Ето още една ирония, която е косвено свързана с бъдещ ррррррррррррррррръст на имотите:

                    Пазарът на коли удари дъното
                    http://paper.standartnews.com/bg/art...article=445195
                    Цените на бананите,също са толкова косвено свързани с цените на имотите,колкото и новите автомобили
                    За да не пиша извън темата,ще си кажа пак мнението.
                    В момента не се строй,всичко което е прилично не сваля цената си,масовите жилища,визирам панелките и те,колкото и да им падат цените са високи за хора със заплати 500-1000 лв.
                    Не очаквам ръст на имотите,но и не очаквам повече спад,очаквам дълго затишие в рамките на тези цени +- 5 %,както и все по-голям отлив от добри имоти на пазара.
                    При банките всичко хубаво се продава преди търговете и остават избушеняци,по скоро е изключение,ако се появи нещо прилично,така,че и там мисля,че няма да се види нищо неочаквано.
                    При евентулна финансова заплаха в БГ,очаквам повишаване на покупките,не толкова на цените.
                    Не ме слагайте сега в групата на ъпарите,реално така стоят нещата според мен.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
                      Линка който си поснал,няма нищо общо с цената на имотите,а с липсата на държавност и лоша съдебна система.Научете се да не се радвате,когато мургавите ни съграждани,правят на маймуна държавата ни !
                      Не знам защо реши, че се радвам, по-скоро посочвам факти. Ето още една ирония, която е косвено свързана с бъдещ ррррррррррррррррръст на имотите:

                      Пазарът на коли удари дъното
                      http://paper.standartnews.com/bg/art...article=445195

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от alwayastrue Разгледай мнение
                        Роми от бургаско село гонят руско семейство
                        http://burgas.dir.bg/news.php?id=13144090

                        Рррррррррррррррррррррррррррррррръст
                        Линка който си поснал,няма нищо общо с цената на имотите,а с липсата на държавност и лоша съдебна система.Научете се да не се радвате,когато мургавите ни съграждани,правят на маймуна държавата ни !

                        Коментар


                        • Имотите са все едно на лодка като във филма "Пи".

                          Коментар


                          • хехехе, двама мизерни квартиранти

                            Първоначално изпратено от Coininvest Разгледай мнение
                            Скоро може да има и протести срещу високите наеми!
                            Току виж, са приели закон 2 лева на квадрат максимум. Тогава да го видим Лорда, как трябва да си търси работа че да си плаща тока.
                            Първоначално изпратено от azzzz Разгледай мнение
                            Ключарееееееееееееееее твоите наематели платиха ли си тока?
                            Комунистите взехте да надигате глава, не искате ли да ви ги подарявам?

                            Коментар


                            • Роми от бургаско село гонят руско семейство
                              http://burgas.dir.bg/news.php?id=13144090

                              Рррррррррррррррррррррррррррррррръст

                              Коментар


                              • Лорда

                                Всяко строителство освен на стадиони и магистрали е спекулативно !
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X