IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли намаляване на цените на имотите?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Дядо Мечо Разгледай мнение
    Продалите тази година ще вземат повече от догодина и по- малко от миналата година.
    Причините са дъвкани хиляди пъти- доходите в масовия случай са надолу, безработицата нараства, емиграцията не спира, пък демографията... демографията е... катастрофална. Преди 30 г. само на моя етаж в блока бяхме 11 (единадесет) деца до 18 г. Днес на първите 3 ет. (аз живея на третия) има 2 (две) деца до 18 г., като едното ще навърши 18 през зимата. В целия блок, два входа, 118 апартамента, най- малкото дете е на 5 години (иначе казано, няма новородени последните 5 г.). А появи ли се некролог на входа, един апартамент остава празен. До момента в моя вход от 59 апартамента празните са поне 6- 7. В още поне 4 апартамента живеят сами пенсионери на по 75- 80 г.
    Та така...
    Относно печалбата при продажба не съм съвсем съгласен. Както казвам аз очаквам ръст на цените на имотите в следващите месеци. Не бомбастичен ръст, а минимален, но все пак оживляващ. По тази логика би трябвало продажбите догодина да са на по-високи цени. Естествено много зависи от типа на имота и местоположението му. Но аз лично изчаквам с една продажба заради ключовото място на имота, дали съм прав....Ще видим

    Коментар


    • Първоначално изпратено от valio1900 Разгледай мнение
      Само платени дрскачи останали ....... много зле били тези имоти
      Вальо, нали знаеш откога съм те изобличил, че си мошеник?
      Колко искаш да ти платя за твоето мнение? Просто да компенсирам "моето заплащане". Казвай!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от valio1900 Разгледай мнение
        Само платени дрскачи останали ....... много зле били тези имоти
        …кой е тоз дет плаща, да му взема и аз некой лев.. да не съм валат дет се вика …

        Коментар


        • Само платени дрскачи останали ....... много зле били тези имоти

          Коментар


          • Първоначално изпратено от razbiratel Разгледай мнение
            ….разбрах, ама в стремежа си да съживиш мъртвото отиваш на не здравословна честота да знаеш…. Знаеш че сме до голяма степен съмишленици относно НИ, ама нали ме разбираш какво имам в предвид…
            Прав си да ме критикуваш, но не виждаш ли че тези ревльовци още повече излагат България на чужди влияния и променят демографската картина етнически, като не желаят да си налягат парцалите, да създават дом и семейство с деца 2+, както навярно ние с теб се стремим. Тези боклуци, са по-опасни от най големите фундаменталисти сред мюсюлманите. Те искат света да умре със собственото им дребнаво его. Не мога да ги понасям, виж им никовете дядо Гойко, чичо, братчед, бате и прочее. Тия имат големи комплекси, тия ще съсипят страната!!

            Коментар


            • ….аз пък не споделям апокалиптични прогнози, непосредствено преди погрома в световната икономика, всички специалисти твърдяха безконечен възход…сега е същото от страна на скептиците … една и съща въртележка с различни полюси, … времето ще покаже кой крив кой прав ….

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                Кефи ме всеки вариант за поскъпване на НИ. Неудачници като м-р. Катастрофик, не ме кефят, няма живот в тях, няма живец, ако ме разбираш. Те са някакви сълзливи неудачници и комплексирани ревльовци, на които им пречи да изкарат нужните пари и да си купят нужния имот.
                ….разбрах, ама в стремежа си да съживиш мъртвото отиваш на не здравословна честота да знаеш…. Знаеш че сме до голяма степен съмишленици относно НИ, ама нали ме разбираш какво имам в предвид…

                Коментар


                • Първоначално изпратено от razbiratel Разгледай мнение
                  …..братле, това в червеното, наистина ли си го мислиш, че не усещам майтапа … какви правоверни бе човек, недей така….
                  Кефи ме всеки вариант за поскъпване на НИ. Неудачници като м-р. Катастрофик, не ме кефят, няма живот в тях, няма живец, ако ме разбираш. Те са някакви сълзливи неудачници и комплексирани ревльовци, на които им пречи да изкарат нужните пари и да си купят нужния имот.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                    Ти наистина не си добре, нещо жегата ли те отключи? Аз съм мюсюлманин бе ГЯУР! На тебе ще ти резнат гърлото и няма да пищиш повече като недоклан/тен/
                    Мюсюлманин - хехе!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                      Такива бакалски сметки си прави само в долно Уйно къде твоя блок. Аз очаквам нормално повишение , не балоново от съвсем скоро. Кризата свърши и има ясни сигнали за ръст. Природата не търпи празни пространства. Сега са се увеличили двойно бежанците:
                      http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2013/...o_v_sravnenie/

                      Ако бях управляващ, просто ще ги увелича 8-морно и хоп, демографията е преборена Те са правоверни мюсюлмани при това което ме кефи, създават по няколко деца, създават демографски натиск в обратна посока.
                      …..братле, това в червеното, наистина ли си го мислиш, че не усещам майтапа … какви правоверни бе човек, недей така….

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mr_crash Разгледай мнение
                        Мюсюлманите ще ти резнат гърлото.
                        За тях ти си гяурин и такъв ще умреш.
                        Ти наистина не си добре, нещо жегата ли те отключи? Аз съм мюсюлманин бе ГЯУР!
                        Last edited by Andi11; 22.08.2013, 21:29.

                        Коментар


                        • Откъде мислите, че ще вземат имигрантите пари за покупка на имоти?
                          България не е страна, в която могат да се впишат лесно - да се установят, да се влеят в обществото, да започнат работа и от там да имат пари за наем или покупка. Те го знаят и изобщо не си правят планове за тук, целта им е Западна Европа - там са мултикултурните общества с традиции, там имат шанс за реализация.
                          Обърнете внимание и на това какви са по пол имигрантите - да не мислите, че ще тръгнат да си купуват всеки по един апартамент в България? Няма. Ще се тъпчат по 8-10 в гарсониера, ще пестят всяка стотинка и ще правят планове за навън, за да могат да изпращат пари на семействата си.
                          Питайте някой, който вече е давал под наем на имигранти, които бягат от страни във война - как са живели, как са оставили апартамента, а и как са се изхранвали и колко кости от гълъби са оставили на балкона на гарсониерата.
                          От имигрантите купуват предимно китайците, но и те са се съсредоточили само в няколко квартала в западната част на София, а не в цялата страна.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                            Мюсюлманите, г-н Катастрофа са мои побратими. Ти май често забравяш, че съм турски циганин, че желая обединение с Турция и т.н. Ще ти помогна да си направиш сюнет....

                            Ти как точно реши, че някой ще вземе другиму без пари нещо си? Да не ти е вземал брат ти играчките като малък?

                            За тях ти си гяурин и такъв ще умреш.
                            Last edited by Andi11; 22.08.2013, 21:29.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mr_crash Разгледай мнение
                              Лорде,
                              мюсюлманите ще ти вземат панелките без пари.
                              Запомни го туй от мене.
                              Мюсюлманите, г-н Катастрофа са мои побратими. Ти май често забравяш, че съм турски циганин, че желая обединение с Турция и т.н. Ще ти помогна да си направиш сюнет....

                              Ти как точно реши, че някой ще вземе другиму без пари нещо си? Да не ти е вземал брат ти играчките като малък?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                                Такива бакалски сметки си прави само в долно Уйно къде твоя блок. Аз очаквам нормално повишение , не балоново от съвсем скоро. Кризата свърши и има ясни сигнали за ръст. Природата не търпи празни пространства. Сега са се увеличили двойно бежанците:
                                http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2013/...o_v_sravnenie/

                                Ако бях управляващ, просто ще ги увелича 8-морно и хоп, демографията е преборена Те са правоверни мюсюлмани при това което ме кефи, създават по няколко деца, създават демографски натиск в обратна посока.
                                Лорде,
                                мюсюлманите ще ти вземат панелките без пари.
                                Запомни го туй от мене.

                                Коментар

                                Working...
                                X