IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предстоящ срив в пазара на земеделска земя?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
    Ай стига рива кат саранска мечка ве, кой ти купува български зеленчуци и месо, дето не е минавало санитарен контрол вече?
    Има отличен внос - и по-качествен, и по-евтин. Заритал е някой за двете ти лехи лук и зеле ...
    Душа давам за продукцията на бате Пешо. За домат оттам хората сънуват. А за мръвките от прасето не ми се мисли.

    Стига си рекламирал западните гумени боклуци.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

      Има и такива, за бедняци като теб. Тук са на цена евро и половина килото доматите, аз купувам по 3.5 евро и нямат общо - а пак са си холандски
      Със сигурност не си наясно, че холандското селско стопанство произвежда колкото целия български БВП хахахаха
      Инак без съмнение точно при бедняк каот теб идват "дупетата" от 20-годишното месо, обявено за негодно в Европа и внесено + преопаковано от БЪЛГАРСКИ тарикати. Да ти е сладко, това хората го бракуват и никой не го яде в цивилизацията
      Кретенът , бил съм там преди тебе ... знам какво яде "цивилизацията" ...я се замисли защо все повече холандци , немци , датчани са безформени дебелаци ...особено младите . Купувай и по 5 евро килото ..."био" за шарани като тебе ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

        Има холандски пластмасови домати , полски ябълки пълни с химия , отлежало ирландско 20 годишно "телешко" и немско свинскон дето ако до три часа от развакуумирането не стане на колбаси с химия посинява , сирене от немско сухо мляко и концентрат дето не се разваля с месеци ... еми нормално е след този "отличен" и санитарно гарантиран внос да си сложиш ник "кретен" ...
        Има и такива, за бедняци като теб. Тук са на цена евро и половина килото доматите, аз купувам по 3.5 евро и нямат общо - а пак са си холандски
        Със сигурност не си наясно, че холандското селско стопанство произвежда колкото целия български БВП хахахаха
        Инак без съмнение точно при бедняк каот теб идват "дупетата" от 20-годишното месо, обявено за негодно в Европа и внесено + преопаковано от БЪЛГАРСКИ тарикати. Да ти е сладко, това хората го бракуват и никой не го яде в цивилизацията

        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

          Ай стига рива кат саранска мечка ве, кой ти купува български зеленчуци и месо, дето не е минавало санитарен контрол вече?
          Има отличен внос - и по-качествен, и по-евтин. Заритал е някой за двете ти лехи лук и зеле ...
          Има холандски пластмасови домати , полски ябълки пълни с химия , отлежало ирландско 20 годишно "телешко" и немско свинскон дето ако до три часа от развакуумирането не стане на колбаси с химия посинява , сирене от немско сухо мляко и концентрат дето не се разваля с месеци ... еми нормално е след този "отличен" и санитарно гарантиран внос да си сложиш ник "кретен" ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

            Внос от цяла Европа, Турция и Северна Африка. Това и ти го ядеш, погледни етикетите
            Факт е .Дойде арабинът и поиска да купи половин България за да произвежда храни и да храни с тях арабите,при което цените скочиха над 3000 лв.
            Ние сме некъдърни,неспособни ,мързеливи и продажни,управниците ни действат на принципа след нас и потоп.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

              Ревът бе.......китайци и араби.Проблемът е ,че това което произведат те ще си го ядат пък ти кво ще ядеш.....
              Внос от цяла Европа, Турция и Северна Африка. Това и ти го ядеш, погледни етикетите

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                Ай стига рива кат саранска мечка ве, кой ти купува български зеленчуци и месо, дето не е минавало санитарен контрол вече?
                Има отличен внос - и по-качествен, и по-евтин. Заритал е някой за двете ти лехи лук и зеле ...
                Ревът бе.......китайци и араби.Проблемът е ,че това което произведат те ще си го ядат пък ти кво ще ядеш.....
                Last edited by Grosss; 13.12.2018, 23:25.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  А ти искаш някой да ти произвежда хубави домати истинско месо докато пърдиш на климатика в офиса.Нанайси братчед.Нема.Ще си ядете лаптопите в София.Времената дойдоха.Обръча постепенно се затяга....Не може за три стаи по Папурете 400000 кинта а земята и продукцията без пари.Земята трябва да е скъпа и храната също.
                  Ай стига рива кат саранска мечка ве, кой ти купува български зеленчуци и месо, дето не е минавало санитарен контрол вече?
                  Има отличен внос - и по-качествен, и по-евтин. Заритал е някой за двете ти лехи лук и зеле ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от КАПИТАНА Разгледай мнение

                    Не смятам, че българският народ е тъп, а напротив - много е практичен. Защо му е на някой да ходи по полето, да работи, да се поти над земята и после да плаща рента на някой като теб, който си седи в офиса на климатик и си чати в нета? За съжаление има много такива като твоя случай на градски хора със земя, която си я пазят за инвестиция или за наследство на децата без да я обработват и чакат някой да им дойде и да им плаща рента за нея. Аз нямам интерес цената на земята да се качва, защото по-скъпа земя, означава по-скъпа продукция, а аз искам да купувам евтини хляб, краставици и домати.
                    А ти искаш някой да ти произвежда хубави домати истинско месо докато пърдиш на климатика в офиса.Нанайси братчед.Нема.Ще си ядете лаптопите в София.Времената дойдоха.Обръча постепенно се затяга....Не може за три стаи по Папурете 400000 кинта а земята и продукцията без пари.Земята трябва да е скъпа и храната също.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                      ей , всички теми си нацвъкал с глупости. каква местна продукция те гони . местната е скъпа.щом някой може да произвежда по-ефтино той ще оцелее. аз като потребител не искам да купувам скъпа местна продукция.държавата не може да защити с протекциониститчни мерки местния производител защото в ЕС мита няма и стоките се движат свободно
                      Да ме прощава модератора моля го да не ме трие Радев ти истински идиот ли си или се правиш на такъв?

                      Коментар


                      • Навсякъде добивите на зеленчуци, плодове, зърнени култури и фураж намаляха

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от stone-bi Разгледай мнение
                          Зависи и от държавната ни политика, би трябвало да се обърне повече внимание на местната продукция и следователно земята да поскъпне
                          ей , всички теми си нацвъкал с глупости. каква местна продукция те гони . местната е скъпа.щом някой може да произвежда по-ефтино той ще оцелее. аз като потребител не искам да купувам скъпа местна продукция.държавата не може да защити с протекциониститчни мерки местния производител защото в ЕС мита няма и стоките се движат свободно
                          Last edited by nradev; 08.07.2016, 15:55.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
                            Понеже сме идиотска държава, ще поевтинее. В момента интересът е точно заради евросубсидиите. А би трябвало земята да е най-ценното нещо в сферата на имотите, защото в бг около 85% от земята е плодородна и климатът идеален за много култури. Земята е скъпоценност, тя е храната.......а къщи, тухли, панели, това старее, руши се, негодно е след време и иска ремонти....
                            В момента тъпият бг народ си продава земята .
                            Тази „дребна“ подробност ще гръмне като топ в бъдещето на децата ни. Те ще се раждат „в чужбина“ без да ходят никъде......аз имам наследствени земя и гора в полите на троянския балкан, които посмъртно не бих продал.
                            Не смятам, че българският народ е тъп, а напротив - много е практичен. Защо му е на някой да ходи по полето, да работи, да се поти над земята и после да плаща рента на някой като теб, който си седи в офиса на климатик и си чати в нета? За съжаление има много такива като твоя случай на градски хора със земя, която си я пазят за инвестиция или за наследство на децата без да я обработват и чакат някой да им дойде и да им плаща рента за нея. Аз нямам интерес цената на земята да се качва, защото по-скъпа земя, означава по-скъпа продукция, а аз искам да купувам евтини хляб, краставици и домати.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
                              Какво смятате, че ще стане с цената на земеделската земя след 2020г ?
                              В смисъл това, че ще спрат някои еврофондове за подпомагане ще я намали ли ?
                              Понеже сме идиотска държава, ще поевтинее. В момента интересът е точно заради евросубсидиите. А би трябвало земята да е най-ценното нещо в сферата на имотите, защото в бг около 85% от земята е плодородна и климатът идеален за много култури. Земята е скъпоценност, тя е храната.......а къщи, тухли, панели, това старее, руши се, негодно е след време и иска ремонти....
                              В момента тъпият бг народ си продава земята .
                              Тази „дребна“ подробност ще гръмне като топ в бъдещето на децата ни. Те ще се раждат „в чужбина“ без да ходят никъде......аз имам наследствени земя и гора в полите на троянския балкан, които посмъртно не бих продал.
                              Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
                                Какво смятате, че ще стане с цената на земеделската земя след 2020г ?
                                В смисъл това, че ще спрат някои еврофондове за подпомагане ще я намали ли ?
                                Зависи и от държавната ни политика, би трябвало да се обърне повече внимание на местната продукция и следователно земята да поскъпне

                                Коментар

                                Working...
                                X