IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Покупка на собствено жилище?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от MZ/X Разгледай мнение
    Ако е на 23 години и има добро образование не бих казал, че няма нищо! Парите винаги може да ги загубиш, но знанията си остават за винаги твои! Това, че няма жена, не означава, че няма приятели! На 23 години човек му трябва да купонясва и обикаля света, а не да седи до мама и тате или жената!
    Принципно ДА, но той обикалял, обикал, обикалял, па стигнал до БГ да се жалва, че обикалял

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
      Не искам. Такива като теб само ги съжалявам. Хора, без семействот, без дом , без Родина. Аз имам и трите. Което означава, че съм поне три пъти по-богат от теб каквото и да сочат цифричките в счетоводните активи -пасиви. Щом си тук, значи си силно нещастен и не можеш да убедиш аудиторията в обратното...
      Пич..Както казах по-долу.
      Тук улучи - не ме кефи това място, чакам само да свършим с проекта и се връщам в headoffice. То е очевидно, че не ми е мн интересно тук - събота вечер съм на pc. Май, май и ти така :– ) Само дето аз съм тук само замалко.

      Сега да добавя - не си пиша сам, във форума, нали? Извода ще ти е трудно да си го направиш, но нищо.
      #dagoduhatbednite

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
        Видях ги фантазиите до къде стигнаха, на някой екземпляри.

        Сбито - на 23 съм, гледам да сменям държавите през година. Което осъзнавам, че отчасти е от факта, че нямам собствен дом. В същото време - не съм сигурен дали няма да ми изиграе лоша шега, ако се закотвя на едно място.. В момента съм в Дания, но не смятам да оставам. И затова оглеждам алтернативи - избрал съм си къде искам да живея, и се чудя - дали ще е добра идея - да си купя жилище, защото осъзнавам, че тоя избор (към днешна дата) - може да се промени много бързо... Но ако си взема жилище - един вид ще се закотвя.. Абе знам ли - май ще чакам жена, както писахме по-долу.
        ти горе-долу си наясно какво и що, но не разбирам за какво ти е тази тема в този форум .................... губиш си времето само

        имам един познат който живее от 25 години в дания .......................... купил си е апартамент в тайланд където ходи за 2-3 месеца в годината

        време е да се затваря темата...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
          Но той там няма нищо и е НИКОЙ, това му е болката!
          Ако е на 23 години и има добро образование не бих казал, че няма нищо! Парите винаги може да ги загубиш, но знанията си остават за винаги твои! Това, че няма жена, не означава, че няма приятели! На 23 години човек му трябва да купонясва и обикаля света, а не да седи до мама и тате или жената!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
            Хе-хе, много акъл събра за 15-тина минути - не трябвало да преценяваш човек, без да знаеш нищо за него.. Как обаче само преди 15 минути, не се сети за тая мъдрост.. че даже овчар ме изкара

            Вече поне ме повиши - гастрабайтер - има няма след още 3-4 часа може да ми стигнеш до длъжността
            Не искам. Такива като теб само ги съжалявам. Хора, без семействот, без дом , без Родина. Аз имам и трите. Което означава, че съм поне три пъти по-богат от теб каквото и да сочат цифричките в счетоводните активи -пасиви. Щом си тук, значи си силно нещастен и не можеш да убедиш аудиторията в обратното...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
              Не знаеш нищо за мен за да ме цениш така . Аз за теб вече си ми ясен-мизерен гастарбайтер комплексар, ПОРЕДНИЯТ влязъл в български форум да мърси.
              Днес мислех да пиша предимно за акции, злато и фондове, ама твоята поява ме принуди да пиша за имоти от порфейла ми. Защо ли, защото поредния иностранен трол се появил да се прави на мъж. Избледнял от комплексите получил в западна Европа..олее познато!
              Хе-хе, много акъл събра за 15-тина минути - не трябвало да преценяваш човек, без да знаеш нищо за него.. Как обаче само преди 15 минути, не се сети за тая мъдрост.. че даже овчар ме изкара

              Вече поне ме повиши - гастрабайтер - има няма след още 3-4 часа може да ми стигнеш до длъжността
              #dagoduhatbednite

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
                Така, така. Продължавай - те мечтите са безплатни.
                Изненадан съм, че само половината можеш да купиш

                Приятен живот в панелената идилия : -p
                Не знаеш нищо за мен за да ме цениш така . Аз за теб вече си ми ясен-мизерен гастарбайтер комплексар, ПОРЕДНИЯТ влязъл в български форум да мърси.
                Днес мислех да пиша предимно за акции, злато и фондове, ама твоята поява ме принуди да пиша за имоти от порфейла ми. Защо ли, защото поредния иностранен трол се появил да се прави на мъж. Избледнял от комплексите получил в западна Европа..олее познато!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от MZ/X Разгледай мнение
                  Личи си, че си българин и не може да се освободиш от традиционното мислене да притежаваш собствен имот
                  Най-голямата глупост е да останеш в дадена държава, защото имаш там имот.
                  Остани в дадена държава или град заради приятелите, семейството, любимата жена, работата и т.н., но не и поради наличието на имот!
                  С това съм много съгласен.. Ще изчакам - пък ще поживеем, ще видим.

                  Благодаря на всички за съветите/мненията. С изключение на селяндура реститут, ама такива винаги има..
                  #dagoduhatbednite

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                    И ти ме прецени добре, няма що. Мога да те купя с половината крави в Копенхавън.
                    Смешник, защо опорочаваш хубавия сайт с гастарбайтерските ти сънища?
                    Що не си купи гарсонерка в Копенхаген за да видиш какви са цените, а се пробваш тук да провокираш иноземска подлого?!
                    Така, така. Продължавай - те мечтите са безплатни.
                    Изненадан съм, че само половината можеш да купиш

                    Приятен живот в панелената идилия : -p

                    Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                    Но той там няма нищо и е НИКОЙ, това му е болката!
                    Тук улучи - не ме кефи това място, чакам само да свършим с проекта и се връщам в headoffice. То е очевидно, че не ми е мн интересно тук - събота вечер съм на pc. Май, май и ти така :– ) Само дето аз съм тук само замалко
                    Last edited by vankata23; 14.03.2015, 23:33.
                    #dagoduhatbednite

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от MZ/X Разгледай мнение
                      Личи си, че си българин и не може да се освободиш от традиционното мислене да притежаваш собствен имот
                      Най-голямата глупост е да останеш в дадена държава, защото имаш там имот.
                      Остани в дадена държава или град заради приятелите, семейството, любимата жена, работата и т.н., но не и поради наличието на имот!
                      Но той там няма нищо и е НИКОЙ, това му е болката!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
                        Видях ги фантазиите до къде стигнаха, на някой екземпляри.

                        Сбито - на 23 съм, гледам да сменям държавите през година. Което осъзнавам, че отчасти е от факта, че нямам собствен дом. В същото време - не съм сигурен дали няма да ми изиграе лоша шега, ако се закотвя на едно място.. В момента съм в Дания, но не смятам да оставам. И затова оглеждам алтернативи - избрал съм си къде искам да живея, и се чудя - дали ще е добра идея - да си купя жилище, защото осъзнавам, че тоя избор (към днешна дата) - може да се промени много бързо... Но ако си взема жилище - един вид ще се закотвя.. Абе знам ли - май ще чакам жена, както писахме по-долу.
                        Личи си, че си българин и не може да се освободиш от традиционното мислене да притежаваш собствен имот
                        Най-голямата глупост е да останеш в дадена държава, защото имаш там имот.
                        Остани в дадена държава или град заради приятелите, семейството, любимата жена, работата и т.н., но не и поради наличието на имот!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
                          Унижението идва, от мишки, като теб - живеещи в панелки с 500 лева заплата. Ха да видим - кой е човекоподобния

                          Какво да правиш, форумни бойци..
                          И ти ме прецени добре, няма що. Мога да те купя с половината крави в Копенхавън.
                          Смешник, защо опорочаваш хубавия сайт с гастарбайтерските ти сънища?
                          Що не си купи гарсонерка в Копенхаген за да видиш какви са цените, а се пробваш тук да провокираш иноземска подлого?!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                            Батка, ти си от много долния тип БГ-ейци унизили Родината на Запад. Не се връщай моля те! Не купувай тук. Говори само датски във форумите доколкото го можеш. Краварският ти е ясен
                            Унижението идва, от мишки, като теб - живеещи в панелки с 500 лева заплата. Ха да видим - кой е човекоподобния

                            Какво да правиш, форумни бойци..
                            #dagoduhatbednite

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
                              От къде идват бляновете, че имота ще е в БГ - не знам.
                              Ама сигурно от същата умна глава, която реши, че съм овар. Всъщност - пасал съм крави преди доста години, не ме е срам от това.

                              Както ѝ да е - научи наистина дъщеряда да хване пич с панелка, че ако я научиш да преценява хората с такава точност, с каквато ти ме прецени - ще свърши на околовъстното.
                              Батка, ти си от много долния тип БГ-ейци унизили Родината на Запад. Не се връщай моля те! Не купувай тук. Говори само датски във форумите доколкото го можеш. Краварският ти е ясен
                              Че си пасал крави пролича от първия ти пост

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                                ХХХАХАХАХХАХАХХАХА Почувства ли се човекоподобно в Данмарк, та изплака за имот в БГ??
                                От къде идват бляновете, че имота ще е в БГ - не знам.
                                Ама сигурно от същата умна глава, която реши, че съм овар. Всъщност - пасал съм крави преди доста години, не ме е срам от това.

                                Както ѝ да е - научи наистина дъщеряда да хване пич с панелка, че ако я научиш да преценява хората с такава точност, с каквато ти ме прецени - ще свърши на околовъстното.
                                #dagoduhatbednite

                                Коментар

                                Working...
                                X