IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Покупка на собствено жилище?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от MZ/X Разгледай мнение
    Безплатен обяд няма!
    Залагам на Бушмените! Топло, слънце и голи жени!

    Спирам с фантазиите, че модератора може да ми завиди!

    p.s. Особено ако е от женски пол!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bingo Разгледай мнение


      То голяма покупка ще да съм направил!
      Безплатен обяд няма! Не е случайно, че може да купиш апартамент по около 20-40 долара на квадратен метър!

      Може да приемеш сделката и като опция! Плащаш 20-40 долара на квадратен метър за опцията да купиш безплатно апартамент. Ако ти признаят сделката и апартамента е цял печелиш, ако не губиш премията на опцията.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от MZ/X Разгледай мнение
        В Донецк и околностите може да си купиш апартамент за 1000-2000 долара! Има и риск жилището да е пострадало в боевете.




        То голяма покупка ще да съм направил!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bingo Разгледай мнение
          И аз искам да си купя жилище, ама при Бушмените! Разбрах, че много вървели там!

          А да не говорим колко мобилни са !


          http://vbox7.com/play:a571d21303
          В Донецк и околностите може да си купиш апартамент за 1000-2000 долара! Скоро един познат живеещ в Украйна ми предлагаше подобна сделка!

          Продавачите са бежанците от Източна Украйна, които в момента продават всичко възможно за да могат да свържат двата края.

          Сериозен риск на сделката е, че се извършва пред украински нотариус в Западна Украйна и ако Източна Украйна стане независима държава може да не ти признаят сделката. Има и риск жилището да е пострадало в боевете.

          Коментар


          • Покупка на собствено жилище!

            И аз искам да си купя жилище, ама при Бушмените! Разбрах, че много вървели там!

            А да не говорим колко мобилни са !


            http://vbox7.com/play:a571d21303

            Коментар


            • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
              Ама много е готино тука.Хубавото е,че се забелязва нова тенденция.Евала хлопци,всеки един нормален човек може да получи комплекси след като разбере какви велики инвеститори има покрай себе си
              скоро очаквам възраждане на темите какъв апартамент, булка, кола и тн подхожда на голям инвеститор
              Last edited by X_Y; 15.03.2015, 10:32.
              “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

              Коментар


              • Ама много е готино тука.Хубавото е,че се забелязва нова тенденция.Евала хлопци,всеки един нормален човек може да получи комплекси след като разбере какви велики инвеститори има покрай себе си
                Last edited by X_Y; 15.03.2015, 10:31.
                За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
                  Видях ги фантазиите до къде стигнаха, на някой екземпляри.

                  Сбито - на 23 съм, гледам да сменям държавите през година. Което осъзнавам, че отчасти е от факта, че нямам собствен дом. В същото време - не съм сигурен дали няма да ми изиграе лоша шега, ако се закотвя на едно място.. В момента съм в Дания, но не смятам да оставам. И затова оглеждам алтернативи - избрал съм си къде искам да живея, и се чудя - дали ще е добра идея - да си купя жилище, защото осъзнавам, че тоя избор (към днешна дата) - може да се промени много бързо... Но ако си взема жилище - един вид ще се закотвя.. Абе знам ли - май ще чакам жена, както писахме по-долу.
                  Много си млад. И при положение, че си сингъл, сега ти е времето да пътуваш и обикаляш - държави, работа, да сменяш средата Щом в момента животът ти е толкова динамичен, още ти е рано за имот - пообиколи, виж къде евентуално ще поостанеш, дотогава може и приятелка да имаш, да го решите двамата Успех.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                    Ти не си срещал кредитен инспектора за да даваш подобни плоски мнения. Там има изисквания за доход и прочее надеждност, не драсканици по форуми колко си велик. Там е разликата, там такива като теб ги осветляват мигновено........ Каракуди!
                    И чакат такива като Теб да клъвнат хубаво за 25 или 30г....

                    Интересно как може да се хвалиш с заробваш кредит за имот в БГ......
                    Какво ще стане, ако в България останат само цигани и държавни служители?!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                      Малко са за Дания. Ако са брутно де.
                      Купувай но там където ще живееш поне 10ина годинки
                      Съгласен съм, че е малко, аз самият очаквах малко повече. Бруто е, след това има 8% данък, обаче hq го компенсират с едни 10% в един фонд..Така,че нетото идва с 2.4% над брутото реално. Но общо взето гледам на сега като инвестиция в бъдещото кариерно развитие и съм склонен да поработя за по-малко..С което всъщност се прецаках, поради курса на франка, ама се тая..

                      Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                      В България е добре да си имаш имот, проблема с имотите тук е че ще си избереш място което те устройва но могат да го презастроят след това и да стане дупка и ад с екстри - без слънце, с кола да не може да влезеш и да няма къде да паркираш.Цената на имота естественно неизбежно ще девалвира !
                      Единственния начин да се промени това обстоятелство е да се плаща голяма такса от тези които искат да строят на място с голяма гъстота на застрояване.Защото всеки разрешителен режим е всъщност корупционен, затова разрешението срещу сериозна сума която да влзе в общинския бюджет е честно.
                      Иначе България може да се построи по добре и от Швейцария.


                      Това е голям проблем, да. Това е и една от причините, да не е много благоприятна дестинация - единственото място за живеене е София, а не всички си падат по живота в претъпкани квартали. А за Швейцария - хайде, дано! Женева е хубав пример..
                      Last edited by vankata23; 15.03.2015, 05:06.
                      #dagoduhatbednite

                      Коментар


                      • vankata23

                        В България е добре да си имаш имот, проблема с имотите тук е че ще си избереш място което те устройва но могат да го презастроят след това и да стане дупка и ад с екстри - без слънце, с кола да не може да влезеш и да няма къде да паркираш.Цената на имота естественно неизбежно ще девалвира !
                        Единственния начин да се промени това обстоятелство е да се плаща голяма такса от тези които искат да строят на място с голяма гъстота на застрояване.Защото всеки разрешителен режим е всъщност корупционен, затова разрешението срещу сериозна сума която да влзе в общинския бюджет е честно.
                        Иначе България може да се построи по добре и от Швейцария.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение



                          Близко си батко, близко си. Честно казано, очаквах повечко парички на 23, но и 3.4k €, не са толкова зле.

                          Ти колега, насочи дъщеря ти, към пичовете с панелките и бъди здрав.
                          Малко са за Дания. Ако са брутно де.
                          Купувай но там където ще живееш поне 10ина годинки

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                            ОК, това обяснява нещата извинения! Често улучвам и това ми е работата в областта на имотите, но ако мога с нещо да съм ти полезен от БГ , с удоволствие!
                            Така е хубаво - преди всичко да сме професионалисти.

                            Услуга - не е нужно да се започват едни хейт-фестове,, да подхождаш с ирония и пренабрежение към хора, които не познаваш, както започна с "Това е едно твърдение за желаното , но не сбъднато доколкото го виждам нашия форлумпен автор."

                            От там тръгна цялата бумащина, която изписахме.
                            По-приятно, за висчки, е ако сме по-мили един с друг.

                            Така де, свършихме я темата. Лека вечер и само напред и нагоре! See you at the top!
                            #dagoduhatbednite

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
                              Пич..Както казах по-долу.
                              Тук улучи - не ме кефи това място, чакам само да свършим с проекта и се връщам в headoffice. То е очевидно, че не ми е мн интересно тук - събота вечер съм на pc. Май, май и ти така :– ) Само дето аз съм тук само замалко.

                              Сега да добавя - не си пиша сам, във форума, нали? Извода ще ти е трудно да си го направиш, но нищо.
                              ОК, това обяснява нещата извинения! Често улучвам и това ми е работата в областта на имотите, но ако мога с нещо да съм ти полезен от БГ , с удоволствие!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                                ти горе-долу си наясно какво и що, но не разбирам за какво ти е тази тема в този форум .................... губиш си времето само

                                имам един познат който живее от 25 години в дания .......................... купил си е апартамент в тайланд където ходи за 2-3 месеца в годината

                                време е да се затваря темата...
                                Разбирам. Идеята беше да убия малко време. Пък и интересни гледни точки има. Има доста стойностни сред коментарите.

                                За затварянето съм за.

                                Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                                Принципно ДА, но той обикалял, обикал, обикалял, па стигнал до БГ да се жалва, че обикалял

                                Така е - търся съжаление. Айде мирясай, най-накрая.
                                #dagoduhatbednite

                                Коментар

                                Working...
                                X