IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каква е цената на строителството за къща в София в момента?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
    Имате равностойни парцели със съседа си. Ти каква оферта би счел за разумна, ако той реши да финансира проект, включващ и твоя парцел, свързан със застрояване над 25 м.?
    е, хубава работа сега!
    съседа да не е учил в часни училища от...от...не помня кога?!
    не, нали?
    какво се запъва тогава?
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
      в качеството на какъв се явяваш,?
      отдел, разрешения?
      айде всеки да си гледа само в неговата паничка
      Имате равностойни парцели със съседа си. Ти каква оферта би счел за разумна, ако той реши да финансира проект, включващ и твоя парцел, свързан със застрояване над 25 м.?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
        1. Kakви са параметрите на съседския парцел?
        2. Колко голям е вашият такъв?
        3.Очаквано РЗП на обединения парцел?
        4.Средни цени, на които очаквате да продавате плюс план за продажбите.
        5. Каво обезщетение/цена искат съседите?

        Може да се окаже, че не са алчни.
        в качеството на какъв се явяваш,?
        отдел, разрешения?
        айде всеки да си гледа само в неговата паничка
        в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Аз познавам ББ - Тиквата.....За моя радост, той не ме познава.....
          сестрата на васил ,ваня е строителен инженер.
          Attached Files
          в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
            МОЖЕ В ЦЕНТЪРА ПОВЕЧЕ ОТ 6 ЕТАЖА....ПОЗНАВАМ МАДЖО И ВАСИЛ БОЖКОВ

            И А ТОВА ЩЕ Е КРАСИВ БЛОК,А НЕ ГРОЗОТИИ КАКВИТО СЕ СТРОЯТ
            Аз познавам ББ - Тиквата.....За моя радост, той не ме познава.....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              Отстоянията от съседите ще ти намалят с едни 1500м2 застроената площ.....( язък, 1 млн лв излетяха...)
              Височината в центъра не може да е повече от 6 ет, приблизително ...( язък, отидоха още 3 млн лв.... )
              Да намериш и най-големите балъци, повече от 1200 Е на м2 , не можеш да вземеш....(чок язък, още 2 млн лв се изпариха....)
              Собствениците ще искат едни 250 м2 обещетение....( малко язък - няма и милион през комина.....)

              спирам да пиша, че ще помислиш,. че се дърля....
              МОЖЕ В ЦЕНТЪРА ПОВЕЧЕ ОТ 6 ЕТАЖА....ПОЗНАВАМ МАДЖО И ВАСИЛ БОЖКОВ

              И А ТОВА ЩЕ Е КРАСИВ БЛОК,А НЕ ГРОЗОТИИ КАКВИТО СЕ СТРОЯТ
              Attached Files
              Last edited by vabo_2008; 09.08.2016, 19:33.
              в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
                1. Kakви са параметрите на съседския парцел?--- 25 x 25 метра
                2. Колко голям е вашият такъв? --- 25 x 25 метра
                3.Очаквано РЗП на обединения парцел? 15 етажа по 500м2
                4.Средни цени, на които очаквате да продавате плюс план за продажбите. 2500 евро/м2 но височина на таваните 6 метра
                5. Каво обезщетение/цена искат съседите? кажи според теб какво е не-алчно обещетение
                Ako можеш да продаваш на тези цени при себестойност, грубо, около 450 Е/кв.м.с ддс и ако строиш със собствен ресурс, не виждам причини да се лакомиш, стига да ти излизат сметките с 2500 Е/кв.м., де.
                Всичко е въпрос на числа и емоциите/личното отношение са лош съветник.
                Не е бизнес мислене- "не ме кефят съседите и не искам да спечелят".

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
                  1. Kakви са параметрите на съседския парцел?--- 25 x 25 метра
                  2. Колко голям е вашият такъв? --- 25 x 25 метра
                  3.Очаквано РЗП на обединения парцел? 15 етажа по 500м2
                  4.Средни цени, на които очаквате да продавате плюс план за продажбите. 2500 евро/м2 но височина на таваните 6 метра
                  5. Каво обезщетение/цена искат съседите? кажи според теб какво е не-алчно обещетение

                  Отстоянията от съседите ще ти намалят с едни 1500м2 застроената площ.....( язък, 1 млн лв излетяха...)
                  Височината в центъра не може да е повече от 6 ет, приблизително ...( язък, отидоха още 3 млн лв.... )
                  Да намериш и най-големите балъци, повече от 1200 Е на м2 , не можеш да вземеш....(чок язък, още 2 млн лв се изпариха....)
                  Собствениците ще искат едни 250 м2 обещетение....( малко язък - няма и милион през комина.....)

                  спирам да пиша, че ще помислиш,. че се дърля....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                    1. Kakви са параметрите на съседския парцел?
                    2. Колко голям е вашият такъв?
                    3.Очаквано РЗП на обединения парцел?
                    4.Средни цени, на които очаквате да продавате плюс план за продажбите.
                    5. Каво обезщетение/цена искат съседите?

                    Може да се окаже, че не са алчни.

                    1. Kakви са параметрите на съседския парцел?--- 25 x 25 метра
                    2. Колко голям е вашият такъв? --- 25 x 25 метра
                    3.Очаквано РЗП на обединения парцел? 15 етажа по 500м2
                    4.Средни цени, на които очаквате да продавате плюс план за продажбите. 2500 евро/м2 но височина на таваните 6 метра
                    5. Каво обезщетение/цена искат съседите? кажи според теб какво е не-алчно обещетение
                    Last edited by vabo_2008; 09.08.2016, 10:32.
                    в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
                      на тях съм научил много,не искам да си искам парите.


                      имам къща в центъра на София до СМГ.съседната къща алчни хората,белкимсе намери някой абдал да им даде колкото искат.искаме да ги съботим и 15 етажа блок да строим
                      1. Kakви са параметрите на съседския парцел?
                      2. Колко голям е вашият такъв?
                      3.Очаквано РЗП на обединения парцел?
                      4.Средни цени, на които очаквате да продавате плюс план за продажбите.
                      5. Каво обезщетение/цена искат съседите?

                      Може да се окаже, че не са алчни.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                        Каква е тази плоча - етажна или фундаментална, защото за основа е много тънка и трябва да е 25см. В основите влиза бетон толкова колкото в етажните плочи и конструцията , другото просто е некачественно строителство и ще падне.
                        Първоначално изпратено от 2012
                        ако под покрива има плоча сметката е една (140 м2 плоча струва около 17 хил.лв.),
                        "2012" е споменал плоча под покрива, значи не става въпрос за фундаментна такава. Интересно ми е просто как е ценообразувал - аз изкарах 8148лв а той 17 хил.лв. Прекалено голяма разлика.

                        Коментар


                        • Преговарям със съседите.

                          Нали знаеш, нашенеца иска винаги повече, за всеки случай.
                          Току виж се пръкнали абдали да му го дадат...това ще се строи на тяхно място
                          в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                            приятелю, ако има начин, искай си парите за тия частни уроци дето си ходил.
                            Плюс обезщетение за непоправими щети.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                              приятелю, ако има начин, искай си парите за тия частни уроци дето си ходил.
                              на тях съм научил много,не искам да си искам парите.


                              имам къща в центъра на София до СМГ.съседната къща алчни хората,белкимсе намери някой абдал да им даде колкото искат.искаме да ги съботим и 15 етажа блок да строим
                              Attached Files
                              в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
                                аз почвам да строя на безплатен парцел зад царско село.от 7 клас съм тръгнал на уроци частни и нищо не ми е бала държавата и затова без разрешително за строеж
                                приятелю, ако има начин, искай си парите за тия частни уроци дето си ходил.
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X