IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продажба на гараж-сигурна инвестиция

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mailoff Разгледай мнение
    Може ли и аз да разбера колко квадрата е?
    Изпратих ти ЛС

    Коментар


    • Може ли и аз да разбера колко квадрата е?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от jikev Разгледай мнение
        Не пишеш кви пари искаш...
        Но по твой сметки оставам с чувството, че 12-15000лв те оправят?...
        120-130лв на месец, а викаш за 10години се изплаща.
        Аз съм навит.
        Имаш лично съобщение.

        Коментар


        • Не пишеш кви пари искаш...
          Но по твой сметки оставам с чувството, че 12-15000лв те оправят?...
          120-130лв на месец, а викаш за 10години се изплаща.
          Аз съм навит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение
            след като имаш закъснения ,как ще гарантираш ,че ще плащаш и този наем?
            Ако имаш интерес, пиши ако не - не.
            Човека предлага гараж за продажба, а не иска заем без обезпечение. Купуваш и ако плаща - плаща. Ако не го гониш и търсиш друг.
            Как ще гарантираш - глупости

            Коментар


            • Пак се започна една дискусия, която не е по темата, на теб никога ли не ти се е налагало да искаш да изчистиш задълженията си и да започнеш от начало? Как ще се гарантира ли,ако искаш с предплата за 1 година, нали има и договор за наем, не искам дела,проблеми и разправии, искам да си уредя задълженията веднъж завинаги и да започна на чисто, след като не можете да помогнете, не се опитвайте да разпъвате на кръст. Роднини и приятели са помогнали, минал съм и през този вариант,така че не мислете че не съм опитал всичко.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от technov Разгледай мнение
                Имам вече банков кредит,и кредити към небанкови институции,към които имам закъснение.Поради това,докато не изчистя всичко и не се покаже в ЦКР,че нямам закъснение , не ме одобряват. Сериозен човек съм ,с малко дете,и доходна работа,нищо не съм направил и не искам и да правя от сорта на лихвари,незаконна дейност и т.н. Моля само който има интерес да пише,защото ми е спешно.
                след като имаш закъснения ,как ще гарантираш ,че ще плащаш и този наем?
                мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                Коментар


                • Имам вече банков кредит,и кредити към небанкови институции,към които имам закъснение.Поради това,докато не изчистя всичко и не се покаже в ЦКР,че нямам закъснение , не ме одобряват. Сериозен човек съм ,с малко дете,и доходна работа,нищо не съм направил и не искам и да правя от сорта на лихвари,незаконна дейност и т.н. Моля само който има интерес да пише,защото ми е спешно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от technov Разгледай мнение
                    Здравейте,пиша тук,но моля ако някой знае и по подходящи места,да ги сподели,или ако познава подходящия човек нека се свърже с мен.
                    Имам спешна нужда от пари,които не мога да взема от банка в момента,и реших да продам изгодно гараж,намиращ се в Гео Милев,непосредствено до хотел Плиска.
                    Това,което си мисля,но едва ли ще мога да реализирам е, да продам гаража на човек, който да ми го отдаде под наем веднага,тъй като ми е необходим. По груби сметки до 10 години гаража му се изплаща само от наема,и после си има имот за поне 10 000 Е. Готов съм да подпишем договор за наем за такъв дълъг период, 10години.
                    Гаража е подземен,топъл,има ток,отделна клетка, външна електрическа врата с дистанционно, вътрешна също електрическа ролетна врата с дистанционно. Квадратурата на гаража ще публикувам по-късно.Спокойно влиза джип(X5) и отзад има 1-2м място, има рафтчета. В имотните сайтове виждам,че в района на къде къде по-странични улички гаражите са по 10 000Е, а моя е на централно и удобно място, ул.Прелом 6. Цената ще е доста изгодна,стига да намеря подходящия човек за инвестиция,че наистина ми е много спешно Моля за съдействие или връзка с подходящ човек,който би имал интерес към имот,който да му носи по 120-130 лв на месец без да си мърда пръста,и който
                    ще се изплати само от наема, който аз ще дам във времето. В краен случай остава само продажбата,а аз ще си търся друг за под наем.За връзка 0885042186
                    Защо не можеш да вземеш пари от банка? Те защо не ти дават? Нещо направил ли си?

                    Коментар


                    • Здравей.
                      Ако не е проблем дай малко повече инфо - колко квадрата е и каква цена искаш?

                      Коментар


                      • Продажба на гараж-сигурна инвестиция

                        Здравейте,пиша тук,но моля ако някой знае и по подходящи места,да ги сподели,или ако познава подходящия човек нека се свърже с мен.
                        Имам спешна нужда от пари,които не мога да взема от банка в момента,и реших да продам изгодно гараж,намиращ се в Гео Милев,непосредствено до хотел Плиска.
                        Това,което си мисля,но едва ли ще мога да реализирам е, да продам гаража на човек, който да ми го отдаде под наем веднага,тъй като ми е необходим. По груби сметки до 10 години гаража му се изплаща само от наема,и после си има имот за поне 10 000 Е. Готов съм да подпишем договор за наем за такъв дълъг период, 10години.
                        Гаража е подземен,топъл,има ток,отделна клетка, външна електрическа врата с дистанционно, вътрешна също електрическа ролетна врата с дистанционно. Квадратурата на гаража ще публикувам по-късно.Спокойно влиза джип(X5) и отзад има 1-2м място, има рафтчета. В имотните сайтове виждам,че в района на къде къде по-странични улички гаражите са по 10 000Е, а моя е на централно и удобно място, ул.Прелом 6. Цената ще е доста изгодна,стига да намеря подходящия човек за инвестиция,че наистина ми е много спешно Моля за съдействие или връзка с подходящ човек,който би имал интерес към имот,който да му носи по 120-130 лв на месец без да си мърда пръста,и който
                        ще се изплати само от наема, който аз ще дам във времето. В краен случай остава само продажбата,а аз ще си търся друг за под наем.За връзка 0885042186
                      Working...
                      X