IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продажба на гараж-сигурна инвестиция

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • инвестиция в Гараж - това не е за всеки

    за да инвестирате в гараж..трябва инвестиционна подготовка....умствена преди всичко
    познавам един инвестор , който е в час този Асет ...и може да Ви консултира

    но хонорарът му за консултация е 300 Евро/час .....
    по - изгодно е да се инвестира в склад в Суринамистан ...

    защото въпр. инвестор вече има за Продажба такъв склад ...и трябва да го Продаде
    и консултацията може да е безплатна

    Дори Той е разбрал..че когато всички Мислят Колективно ...всички Горят с Пари пак Колективно
    .
    .
    .

    Коментар


    • Изчетох, цялата кореспонденция.
      Имам въпрос - има ли тежести гаража.

      Коментар


      • Колега колко квадратни метра е гаража точно, върху собствена земя ли е или общинска, има ли вода и канал, има ли ток.

        Пиши ми на лични!
        Какво ще стане, ако в България останат само цигани и държавни служители?!

        Коментар


        • Попринцип се очаква и цените да тръгнат нагоре в следващите 10 г., така че и повече може да стане, за да излязат сметките

          Коментар


          • Първоначално изпратено от technov Разгледай мнение
            Здравейте,пиша тук,но моля ако някой знае и по подходящи места,да ги сподели,или ако познава подходящия човек нека се свърже с мен.
            Нaемът трябва да е поне 160лв/месец, за да се изплати за 10 години. При 120лв просто не излизат сметките.

            Коментар


            • Ей, изядохте го човека.
              На коя улица е тоя гараж и колко квадрата е?

              Коментар


              • Имам интерес към обявата, моля за повече информация

                Коментар


                • Първоначално изпратено от technov Разгледай мнение
                  Според теб вероятно е така, аз лично ако имах свободни средства бих направил подобен тип инвестиция, все пак нищо не губя,купувам актив, в пренаселен район,където винаги ще има търсене. Но да не влизаме в спорове.
                  Инвестиция се прави с цел печалба , а не "нищо не губя". Ти не предлагаш печалба, само висока цена и несигурна инвестиция от наем. Този който визираш е твърде висок за да разчита човек на него с години, затова и получаваш пазарна цена - предложения около 4000 евро. Твоите разчети се разминават с пазара - което и ти казах вече.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                    Имаш нереалистични очаквания.
                    Според теб вероятно е така, аз лично ако имах свободни средства бих направил подобен тип инвестиция, все пак нищо не губя,купувам актив, в пренаселен район,където винаги ще има търсене. Но да не влизаме в спорове.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от technov Разгледай мнение
                      Обявен е в сайтовете за имоти, а под наем ако го давам няма да си реша моментната необходимост от средства. Наистина тука само семкаджии ме бъзикат
                      Имаш нереалистични очаквания.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Cleo Разгледай мнение
                        Също може да го обяви в imot.bg и др. места за продан или да го даде под наем на някого.
                        Обявен е в сайтовете за имоти, а под наем ако го давам няма да си реша моментната необходимост от средства. Наистина тука само семкаджии ме бъзикат

                        Коментар


                        • Също може да го обяви в imot.bg и др. места за продан или да го даде под наем на някого.
                          Мнението е лично - не препоръчвам нищо.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от technov Разгледай мнение
                            Тъй като купувач не се намира, бихте ли ме консултирали дали мога да го ипотекирам при банка или в краен случай фирма, и така изплащайки кредита гаража си остава моя собственост. След 5-10 години хем си имам гараж,хем съм изплатил кредита.
                            Вместо да си губиш времето във форума и да те бъзикат семкаджиите, влез в първия клон на някоя банка, питай за кредитния инспектор, виж им оценката на имота ( около 10 К лв, предполагам) , изтегли си кредита, покрий си разходите по другите кредити за 4-5 месеца и после се моли на Господа да дойде второто пришествие.....
                            Успех

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от technov Разгледай мнение
                              За 4К евро веднага мога да го ипотекирам ,и след като го изплатя да си остане при мен, данъчната му оценка е за над 15 000лв.,а пазарната цена още повече,лошо че точно в този момент не може да се намери човек със свободни пари.
                              По дефиниция пазарната цена се определя от пазара и е равна на максималната сума, която някой е склонен да ти даде.
                              Освен пазарна цена имотите имат още данъчна оценка, обявена цена, мечтана цена и др.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от technov Разгледай мнение
                                Имаше интерес,но на хората не им се дават повече от 4000 евро. И сравняват с обяви и цени от покрайнините на София, където немогат да се вземат и 50 лв за наем.
                                За 4К евро веднага мога да го ипотекирам ,и след като го изплатя да си остане при мен, данъчната му оценка е за над 15 000лв.,а пазарната цена още повече,лошо че точно в този момент не може да се намери човек със свободни пари.
                                Който да иска да ти ги даде

                                Коментар

                                Working...
                                X