IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имот в модерен, качествен, ЗАТВОРЕН КОМПЛЕКС в София, до €1,000/м2

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение
    Аз мислех, че е от десетките профили на лорда - досега беше на панелки, вече в затворени комплекси
    'ми то каре панелки пра'й затворен комплекс, бе ей!!
    "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

    Коментар


    • си квадратура, вероятно е качествен и заслужава да бъде споменат, стига да отговаря на гореизброените критерии.







      ___________________
      fut 15 coins

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение
        Аз мислех, че е от десетките профили на лорда - досега беше на панелки, вече в затворени комплекси
        Специално за него еднов време имаше великолепен затворен комплекс в Карлуково 24/7 сървис, безплатна храна и компанията на себеподобни...

        Коментар


        • Аз мислех, че е от десетките профили на лорда - досега беше на панелки, вече в затворени комплекси

          Коментар


          • те брокерите за 5 лева комисион знаеш кви убави неща обещават

            Коментар


            • @ sando, 4i4o & podobni: "О, неразумни и юроде...

              Браво!

              "Разкрихте" ме - брокер съм..., но не на имоти и не в България...и не продавам, а купувам!
              Сега може ли да се успокоите и да СПРЕТЕ писането на безмислени коментари, и да дадете възможност да се включи някой с конкретна инфо, за конкретен имот или комплекс в София?!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от sando1 Разгледай мнение
                Темата е пусната от брокер да си рекламира боклуците. Който не го вижда това значи IQ-то не му е от високите
                +1

                Коментар


                • Темата е пусната от брокер да си рекламира боклуците. Който не го вижда това значи IQ-то не му е от високите

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                    E, на кой да вярва на теб ли? хахахаххах,хохохохоох,хихихихих!
                    ПРЕДСТАВИ СИ този пич да сподели, че е спрял да вярва на професионалистите , а вече вярва на Нрадев от форума на инвестора. СМЯХ
                    Недвижимост фор ю, давай смело не слушай дилетанти! Сега е момента за имота. Видя ликвидната криза при влогарите. Аз също съм влогар и се чукам по главата защо послушах чугунени глави, а не набих всичко в имоти.
                    Професионалисти без ценз хахахаха, в БГ брокер може да стане и лице с основно образование

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от estate4me Разгледай мнение
                      @ nradev: FYI, Дотук получих 2 предложения:

                      - апартамент в к-с "Макси" на Симеоновско Шосе @ 1,000 Е/м2 (от собственик)
                      - къща в нов комплекс от 9 къщи, до бул.България @ 1,000Е/м2 (от инвеститор)

                      и двата имота отговарят на условията ми и могат да носят наем от 6 евро/м2, когато са напълно обзаведени. В момента са на шпакловка и замазка.
                      Наема конкретно го споменах само като "инвестиционен" показател - нека не разводняваме темата. И в двата комплекса има отдадени на тези нива...брокерите го потвърдиха като факт, но това не е определящо.

                      На 15-ти Октомври ще съм в България и ще направя оглед, но ако получа информация и за други подобни имоти ще съм благодарен!
                      В Макси не си губи времето.Само се замисли ако падне един голям сняг накъде ще се оттече водата....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                        Реалния наем е около 3еуро на кв.м.
                        Това като как, като Ванга ли го определи или е базирано на реална пазарна оценка?
                        Вече имам чувството , че си някакъв бот-робот сложен да обезценява имотите насила

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                          Щом и на брокери си започнал да верваш спора е безмислен
                          E, на кой да вярва на теб ли? хахахаххах,хохохохоох,хихихихих!
                          ПРЕДСТАВИ СИ този пич да сподели, че е спрял да вярва на професионалистите , а вече вярва на Нрадев от форума на инвестора. СМЯХ
                          Недвижимост фор ю, давай смело не слушай дилетанти! Сега е момента за имота. Видя ликвидната криза при влогарите. Аз също съм влогар и се чукам по главата защо послушах чугунени глави, а не набих всичко в имоти.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от estate4me Разгледай мнение
                            @ nradev: FYI, Дотук получих 2 предложения:

                            - апартамент в к-с "Макси" на Симеоновско Шосе @ 1,000 Е/м2 (от собственик)
                            - къща в нов комплекс от 9 къщи, до бул.България @ 1,000Е/м2 (от инвеститор)

                            и двата имота отговарят на условията ми и могат да носят наем от 6 евро/м2, когато са напълно обзаведени. В момента са на шпакловка и замазка.
                            Наема конкретно го споменах само като "инвестиционен" показател - нека не разводняваме темата. И в двата комплекса има отдадени на тези нива...брокерите го потвърдиха като факт, но това не е определящо.

                            На 15-ти Октомври ще съм в България и ще направя оглед, но ако получа информация и за други подобни имоти ще съм благодарен!
                            Щом и на брокери си започнал да верваш спора е безмислен

                            Коментар


                            • @nradev - Thanks for nothing.

                              @ nradev: FYI, Дотук получих 2 предложения:

                              - апартамент в к-с "Макси" на Симеоновско Шосе @ 1,000 Е/м2 (от собственик)
                              - къща в нов комплекс от 9 къщи, до бул.България @ 1,000Е/м2 (от инвеститор)

                              и двата имота отговарят на условията ми и могат да носят наем от 6 евро/м2, когато са напълно обзаведени. В момента са на шпакловка и замазка.
                              Наема конкретно го споменах само като "инвестиционен" показател - нека не разводняваме темата. И в двата комплекса има отдадени на тези нива...брокерите го потвърдиха като факт, но това не е определящо.

                              На 15-ти Октомври ще съм в България и ще направя оглед, но ако получа информация и за други подобни имоти ще съм благодарен!

                              Коментар


                              • Реалния наем е около 3еуро на кв.м.

                                Коментар

                                Working...
                                X