IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Живот на село vs Живот в големия град

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Salvador Разгледай мнение
    И тази тема няма никакъв шанс....
    Ти нямаш шанс. Мисля, че най-много да искараш до други ден!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
      Ами посещаваме, а ти върна ли се от къра? Като се замисля тъпите селтици превърнахте и Софето в тъпо село! Да няма нито една денонощна библиотека! Ето затова ще отида да живея вместо на село , в Лондониум. Там поне има такива. Ще редувам моето село и Лондон, но София ще оставя на вас селяците с тъпите чалгаджийки и простите мускулести момченца пак ваше творение.
      Бах мааааа му
      Т'ва верно у Софето е настанала голема селяния
      След като в театъра и операта сервират пещерска мастика и панирани пилешки кожички за мезе

      Коментар


      • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
        ....върнах се...и добитъка издоих и нахраних.
        Кой ти пречи да четеш?! Провинциалистите?
        Естествено , всички чалгаджийки и смотани мутреси ми пречите да си чета на спокойствие, както си сложа очилцата и се появи някой груб селски момък в студентстското общежитие и ме помисли за смотан зубрач. Не се усеща, че мога да му свия селските сърми за секунда , свалям си очилата и го почвам . Ако не го сваля на земята и не повръща кръв за 30 секунди, значи не го признавам за добър селяк. Обикновено мацката му- дивна селянка с много къса пола и прекомерен грим изтерясва и вика персонала и няколко държавни служби за помощ като полиция и пожарна. Дотогава аз обикновено съм свършил.

        Коментар


        • И тази тема няма никакъв шанс....

          Коментар


          • ....върнах се...и добитъка издоих и нахраних.
            Кой ти пречи да четеш?! Провинциалистите?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
              А пиенье имаш лЕ
              И хапване! Обезателно трябва някаква табела да сложи за мишена, щото като се напием, обичаме и да пуцаме. "Въоръжен туризъм" се води мероприятието
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                Софиянци се скъсвате да посещавате балет и опера.
                Ами посещаваме, а ти върна ли се от къра? Като се замисля тъпите селтици превърнахте и Софето в тъпо село! Да няма нито една денонощна библиотека! Ето затова ще отида да живея вместо на село , в Лондониум. Там поне има такива. Ще редувам моето село и Лондон, но София ще оставя на вас селяците с тъпите чалгаджийки и простите мускулести момченца пак ваше творение.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                  Ти си най-готината селянка, която познавам!
                  Ъхъъ. Разхождам се като Франсиско из плантацията и давам мъдри указания и полезни съвети.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Софиянци се скъсвате да посещавате балет и опера.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                      Който каквото си няма ,това си търси ,само че не всички които не са от Софето са селяни има мисля няколко стотици градове и градчета,,,
                      Има наистина, ама я кажи колко от жителите на тези "така наречени" градчета посещават опера, театър, симфонични концерти, художествени изложби или исторически музеи- малкото което все още ни споява със запада?!
                      Май само Софето държи приза, всички останали с ярмата , поцинкованата кофа, яденето от бурканье и калните галоши............

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Търся ловна бригада за да си предевя претенциите...
                        А пиенье имаш лЕ

                        Коментар


                        • Който каквото си няма ,това си търси ,само че не всички които не са от Софето са селяни има мисля няколко стотици градове и градчета,,,

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                            Ко шъ правя у Руси бря Ни щъ. Ако не избягам от държавицата - около Софето или Варна
                            Следи сайта им......Затова ти го показвам - на каква цена , какво продават.......

                            пп Купих преди време 24 дкр и на Google maps, гледам има и една къща в парцела.....
                            Била е ловната хижа....( бах мама му ....от 4 г я имам тази земя и още не съм я посетил...)

                            Търся ловна бригада за да си предевя претенциите...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Аз съм градско чедо. Родът на баща ми от много поколения живее в настоящото ми местообитание. В едно селце на около три км от настоящото си местообитание имам парцел от 3 дка. Мъжът ми е луднал да строи бяла, спретната къща. Но както преди време споделих в друга тема на форума, още не можем да се споразумеем какви ще са липите отпред
                              Ти си най-готината селянка, която познавам!

                              Коментар


                              • Аз съм градско чедо. Родът на баща ми от много поколения живее в настоящото ми местообитание. В едно селце на около три км от настоящото си местообитание имам парцел от 3 дка. Мъжът ми е луднал да строи бяла, спретната къщурка. Но както преди време споделих в друга тема на форума, още не можем да се споразумеем какви ще са липите отпред
                                Last edited by tnm; 28.12.2012, 21:21.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X