IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Живот на село vs Живот в големия град

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
    Хайде на бас, че аз храня 6 гърла, а ти си беден квартирант. Ако не е така сложи бас на квото щеш?!
    Наборе, като ти знам месечния бюджет.....требе котки 6 броя да храниш, иначе отдавна да сте умрели всичките у вас от глад

    Коментар


    • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
      Едно към десет.Ти посочи сумата
      На кое 1/10, че ти си квартирант или , че храня 6 гърла?

      Коментар


      • И кои са сега мнозинство - селяните или гражданята ?
        Не-заслужил инвеститор

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
          Хайде на бас, че аз храня 6 гърла, а ти си беден квартирант. Ако не е така сложи бас на квото щеш?!
          Едно към десет.Ти посочи сумата
          За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

          Коментар


          • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
            Само да ти кажа,че и кучето не си храня с кожички.
            Това с тия кожички като го видях в менюто на едно заведение в София - мисля че в О Шипка щях да падна Ама хората щом и рапани, акула, скорпена и морска котка проядоха не се чудя, скоро и скакалци на скара да почнат да им сервират
            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
              Кой лъже бе Лальо? Аз ли със 4-те столични имоти и 3-те провинциални? Или ти мизероподобний, дето никога нямаше, нямаш и нама да имаш нищо?
              Ха,ха,хааааааааа!!!!
              Имал бил той имоти
              Пич, май забравяш, че не си в ония, другия форум....
              Забравяш, че имам и справка от имотния регистър какво всъщност притежаваш...
              Та хайде намали малко алкохола,ходи си лягай.....и продължавай да сънуваш

              Коментар


              • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
                А защо реши ,че ти си лъжеца?За мен ти си един добродушен мечтател
                Хайде на бас, че аз храня 6 гърла, а ти си беден квартирант. Ако не е така сложи бас на квото щеш?!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                  Кой лъже бе Лальо? Аз ли със 4-те столични имоти и 3-те провинциални? Или ти мизероподобний, дето никога нямаше, нямаш и нама да имаш нищо?
                  А защо реши ,че ти си лъжеца?За мен ти си един добродушен мечтател
                  За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                    Живота на село е хубаво нещо, но до 10 г. циганите ще са разкостили останалите все още неразграбени села и покрайнините на големите градове с половината от тия "баровски" предградия Смятайте сами за 10 г. ще са с 500 000 повече от сега, всичките неуки (тия които могат да четат от тях ще са старци или пенсионери), диви и няма сила в страната която да ги спре дори сега, а след още 10 г.?
                    Ей, стига си писал глупости! Под тъпият ти цилиндър са много по интересни и непредвидими изследвания, като примерно , че вничките тия които си описа ще са в Европа, а желаните от теб цени на НИ недостижими!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                      Кой лъже бе Лальо? Аз ли със 4-те столични имоти и 3-те провинциални? Или ти мизероподобний, дето никога нямаше, нямаш и нама да имаш нищо?
                      Само да ти кажа,че и кучето не си храня с кожички.
                      За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                      Коментар


                      • Живота на село е хубаво нещо, но до 10 г. циганите ще са разкостили останалите все още неразграбени села и покрайнините на големите градове с половината от тия "баровски" предградия Смятайте сами за 10 г. ще са с 500 000 повече от сега, всичките неуки (тия които могат да четат от тях ще са старци или пенсионери), диви и няма сила в страната която да ги спре дори сега, а след още 10 г.?
                        Last edited by Jay Gould; 28.12.2012, 22:47.
                        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
                          Гаднярче си ти ,не оставяш хората да помечтаят и поизлъжат малко
                          Кой лъже бе Лальо? Аз ли със 4-те столични имоти и 3-те провинциални? Или ти мизероподобний, дето никога нямаше, нямаш и нама да имаш нищо?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirandi Разгледай мнение
                            Бах мааааа му
                            Т'ва верно у Софето е настанала голема селяния
                            След като в театъра и операта сервират пещерска мастика и панирани пилешки кожички за мезе
                            Гаднярче си ти ,не оставяш хората да помечтаят и поизлъжат малко
                            За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Селянина Разгледай мнение
                              Ти си истинското доказателство за това какви хора живеят в София.
                              АБСОЛЮТНО!-НАЙ-ДОБРОТО!
                              Най-малкото аз мога да съсипя *секи бизнес, но моя бизнес никоя няма как да съсипе!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                                Има наистина, ама я кажи колко от жителите на тези "така наречени" градчета посещават опера, театър, симфонични концерти, художествени изложби или исторически музеи- малкото което все още ни споява със запада?!
                                Май само Софето държи приза, всички останали с ярмата , поцинкованата кофа, яденето от бурканье и калните галоши............
                                Ти си истинското доказателство за това какви хора живеят в София.

                                Коментар

                                Working...
                                X