IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Започна ли ценовата стабилизация на пазара на имоти у нас?

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
    Ххахахахах,това ли ще оставиш след себе си. Ти си никой!!!!!
    Е, ти си "някой" - ще оставиш три панелки и УПИ с "потенциал".
    И какво от това??
    Внуците ти няма да те разпознават и на снимка кой си!!
    И гроба ти няма да знаят къде е!
    Ха наздраве и честито на печелившите "брокери"!!!
    "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
      В заплата не се инвестира - тя е за харчене.
      Ама ти май не знаеш какво е това!
      Последната инвестиция е 2 кв.м - за всички, уви...
      Ти купи ли си ги за вечно ползване? - аз да!
      И си пия спокойно питието...
      Ххахахахах,това ли ще оставиш след себе си. Ти си никой!!!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
        Тогава пич инвестирай в заплата. Дано прокопсаш! Ама не ми се верва.
        А аз имам свободата и да работя и да не работя, да имам заплата или пенсия. Квото ми харесва! Собствеността е тип свобода, която вие мишоците , които разчитат и се молят на заплата няма как да разберат, преди да прочетат 10 книги на Р. Кийосаки!
        В заплата не се инвестира - тя е за харчене.
        Ама ти май не знаеш какво е това!
        Последната инвестиция е 2 кв.м - за всички, уви...
        Ти купи ли си ги за вечно ползване? - аз да!
        И си пия спокойно питието...
        "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Данни
          Crux,говориш неща който не разбираш.
          Толкова ниска топка,като наследил жилище и т.н. са дивотии.Аз се занимавам с НИ от 1990г. и имаш ли акъл,нямаше нужда да ги наследявам.В момента ситуацията е същата,знаеш ли какво правиш имаш "карт бланш".Мислиш ли,че е трудно,не се захващай,че ще те отвеят акулите в бранша.Никога хубавото не е било ефтино,но е единственото от което ще си на печалба.
          Абе аз знам, че всички, дето пишат тука, независимо дали става дума за имоти, акции или каквито и да било други инвестиции, са яко на печалба или в най-лошия случай са "дългосрочни"
          Сметката е елементарна. Да вземем примерно един хубав тристаен апартамент, 100 квадрата, в приличен квартал. Цената, на която може да се купи подобно жилище в момента, е 75 - 80 000 Евро. Не ти мърдат още поне 20 000 Евро за разходите по прехвърлянето, ремонти и довършителни работи - щото нали жилището ще е хубаво, няма да е еФтино. Инвестицията ти се закръгля на 100К Евро. Сега идва въпросът - за колко може да се отдаде подобно жилище? Отговорът е лесен - максимум 400 Евро. В най-добрия случай. Значи, първоначалната ти инвестиция ще се избие след колко? 100 000 : 400 = 250. 250 месеца или 20 години и 10 месеца. Това при условие, че не дадеш нито лев допълнително за ремонти и ново обзавеждане, че жилището се отдава нонстоп без нито един празен месец. При това сметката е направена при условие, че имаш 100К Евро готови, в кеш - ако ще теглиш ипотека, жилището няма да се избие никога Сега, ти ще кажеш, че наемите ще растат - да, така е, обаче и без ремонти няма да се мине, нито пък ще успееш да го отдаваш непрекъснато. А и поне в близките няколко години при колосалното предлагане на жилища на наемния пазар не виждам как цените биха могли да се вдигнат. Честно да ти кажа, по-скоро Ленди с неговите имагинерни инвестиции в панеляги и мизерни наематели ще излезе на печалба, отколкото ти с твоите "луксозни" имоти под наем. И няма смисъл да ми излизаш с лафчетата как (подобно на всички други наемодатели във форума) отдаваш само на чужденци или на експати - и те отдавна се научиха, че няма смисъл да дават по 800 - 900 Евро на месец за квартира, при условие, че могат да си намерят същата за двойно по-ниска цена на свободния пазар
          Never underestimate the predictability of stupidity

          Коментар


          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
            Тогава пич инвестирай в заплата. Дано прокопсаш! Ама не ми се верва.
            А аз имам свободата и да работя и да не работя, да имам заплата или пенсия. Квото ми харесва! Собствеността е тип свобода, която вие мишоците , които разчитат и се молят на заплата няма как да разберат, преди да прочетат 10 книги на Р. Кийосаки!
            Ходи се скрии някъде бре шушляк.
            Най-добре ще те скрият и жулят твойте
            кюрдски сънародници !!!
            Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
              2 000 лв ????
              Че на мен ми остават повече от ЗАПЛАТА!!
              Преди работех на свободна практика - едва си харчех дохода.
              Добре, че сина учеше в американския та имах разходи.
              Кофти ми е да изкарвам повече от колкото мога да изпия...
              То няма и смисъл де!
              Тогава пич инвестирай в заплата. Дано прокопсаш! Ама не ми се верва.
              А аз имам свободата и да работя и да не работя, да имам заплата или пенсия. Квото ми харесва! Собствеността е тип свобода, която вие мишоците , които разчитат и се молят на заплата няма как да разберат, преди да прочетат 10 книги на Р. Кийосаки!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
                2 000 лв ????
                Че на мен ми остават повече от ЗАПЛАТА!!
                Преди работех на свободна практика - едва си харчех дохода.
                Добре, че сина учеше в американския та имах разходи.
                Кофти ми е да изкарвам повече от колкото мога да изпия...
                То няма и смисъл де!
                Айде пак пийнахме малко и взехме да си ги мерим

                Коментар


                • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                  През последните 4 годин съм спечелил достатъчно от имотите за да си купя магазин, да играя на БФБ и да купя златни и сребърни монети. Само този месец съм спестил малко под 2000лв.- чисти, ....
                  2 000 лв ????
                  Че на мен ми остават повече от ЗАПЛАТА!!
                  Преди работех на свободна практика - едва си харчех дохода.
                  Добре, че сина учеше в американския та имах разходи.
                  Кофти ми е да изкарвам повече от колкото мога да изпия...
                  То няма и смисъл де!
                  "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                    През последните 4 годин съм спечелил достатъчно от имотите за да си купя магазин, да играя на БФБ и да купя златни и сребърни монети. Само този месец съм спестил малко под 2000лв.- чисти, които ще ми трябват за подценени акции на БФБ. В друго перо събирам за да купя един офис, който ще ми трябва за да го обединя с друг щото имам проект за кафене. Всеки път обяснявам едно и също, ама вие май четете само по диагонал. Сигурно за 10-ти път ме питаш колко съм бил спечелил от имотите, все едно аз да те питам: Ти миналата година колко спечели от картофите?
                    С колко месечен разход живея, не е твой бизнес, ако искам и с 5 лв. ще живея!
                    Въпроса е правилните пари да отиват на правилните места, ДОКАТО НЕ Е ПОТЕГЛИЛ БЪРЗИЯ ВЛАК С ИМОТИТЕ, ЧЕ ПОСЛЕ СТАВА СТРАШНО, С НОРМАЛЕН ТЕКУЩ ДОХОД НЯМА ДА МОЖЕ ДА СЕ КУПИ НИЩО, ОСТАВА ПРИВЛЕЧЕНИЯ....
                    Всички знаем колко печелиш от това на което викаш имоти.Затова и си толкова нервен.А като се назобиш с пещерска виагра откачаш и почваш да буйстваш....И настава голяма забава пияния Лорд се кара на цените на имотите а те не го слушат и падат ли падат.....Ще станеш алкохолик а цените ще се сринат още 50%.Как да продаде като ще се мине ха ха ха ....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Данни Разгледай мнение
                      Чета ви и не вярвам на очите си
                      Защо мислите,че не се печели от имоти не знам,но истината е друга.Печели се и то сериозно,дори и в тази криза.От 2008 г. не се занимавам с продажби,само давам под наем и нямам никакви проблеми,не разбирам защо се самоубеждавате,че това е невъзможно.Единственото условие е когато купувате да гледате локацията и качеството на имотите,не толкова цената.
                      При правилна оценка,без наематели няма да останете
                      Печели се, ама някой друг път Всъщност прав си - може и да се печели, но ако си наследил жилището, дето го отдаваш под наем. Но да купиш апартамент на шпакловка и замазка, да го довършиш, да го обзаведеш, да го отдаваш под наем и да печелиш - просто забрави. Щото качествените имоти с доба локация, дето уж ги купуваш, за да ги отдаваш под наем, хич не са евтини.
                      Never underestimate the predictability of stupidity

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Данни Разгледай мнение
                        Чета ви и не вярвам на очите си
                        Защо мислите,че не се печели от имоти не знам,но истината е друга.Печели се и то сериозно,дори и в тази криза.От 2008 г. не се занимавам с продажби,само давам под наем и нямам никакви проблеми,не разбирам защо се самоубеждавате,че това е невъзможно.Единственото условие е когато купувате да гледате локацията и качеството на имотите,не толкова цената.
                        При правилна оценка,без наематели няма да останете
                        И аз като теб Данни, не вярвах на очите си! До момента докато не реших да изуча електората който срива имотите. Останах много изненадан, че това всъщност не са кандидат купувачи, като Стефи да кажем, а разни клошари, които ги е измамила имотната мафия или са си прехвърлили собствеността с ясното съзнание, че ще бъде за няколко обилни почерпки с алкохол. Има такива които пишат от под мостовете. Съвсем сериозно, вижте снощи един откъде ми писа на GSM-ма!
                        Извадих си разпечатка, от под моста "Чавдар", беше зад линиите откъм Х. Димитър
                        Та мисълта ми беше, че откровени клошари и други неудачници няма как да имат визия как се печели от имоти. С много труд и юридическа обезпеченост бих казал.

                        Коментар


                        • Last edited by Данни; 22.11.2012, 11:51.

                          Коментар


                          • щом си майстор на БФБ - защо Купуваш имоти ?

                            Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                            През последните 4 годин съм спечелил достатъчно от имотите за да си купя магазин, да играя на БФБ и да купя златни и сребърни монети. Само този месец съм спестил малко под 2000лв.- чисти, които ще ми трябват за подценени акции на БФБ. В друго перо събирам за да купя един офис, който ще ми трябва за да го обединя с друг щото имам проект за кафене. Всеки път обяснявам едно и също, ама вие май четете само по диагонал. Сигурно за 10-ти път ме питаш колко съм бил спечелил от имотите, все едно аз да те питам: Ти миналата година колко спечели от картофите?
                            С колко месечен разход живея, не е твой бизнес, ако искам и с 5 лв. ще живея!
                            Въпроса е правилните пари да отиват на правилните места, ДОКАТО НЕ Е ПОТЕГЛИЛ БЪРЗИЯ ВЛАК С ИМОТИТЕ, ЧЕ ПОСЛЕ СТАВА СТРАШНО, С НОРМАЛЕН ТЕКУЩ ДОХОД НЯМА ДА МОЖЕ ДА СЕ КУПИ НИЩО, ОСТАВА ПРИВЛЕЧЕНИЯ....
                            който може да печели на БФБ от твоите подценени акции - какво прави при имотите , а майсторе ?

                            или и ти като другите - много печелите но се държите в сигурното вложение в имоти

                            тарикатче

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                              Я ти като разбираш от икономика кажи какво спечели от имотите за последните четири години.Прави впечатление че губиш разсъдък и молиш политиците да вземат решения в твоя полза.С дива агресия и злорадство се отнасяш към успелите и можещите.Затова и разчиташ на държавата да направи нещо защото просто си некадърен необразован и нямаш никакви знания и умения.Затова ще живеете трима души с 800 кинта.
                              През последните 4 годин съм спечелил достатъчно от имотите за да си купя магазин, да играя на БФБ и да купя златни и сребърни монети. Само този месец съм спестил малко под 2000лв.- чисти, които ще ми трябват за подценени акции на БФБ. В друго перо събирам за да купя един офис, който ще ми трябва за да го обединя с друг щото имам проект за кафене. Всеки път обяснявам едно и също, ама вие май четете само по диагонал. Сигурно за 10-ти път ме питаш колко съм бил спечелил от имотите, все едно аз да те питам: Ти миналата година колко спечели от картофите?
                              С колко месечен разход живея, не е твой бизнес, ако искам и с 5 лв. ще живея!
                              Въпроса е правилните пари да отиват на правилните места, ДОКАТО НЕ Е ПОТЕГЛИЛ БЪРЗИЯ ВЛАК С ИМОТИТЕ, ЧЕ ПОСЛЕ СТАВА СТРАШНО, С НОРМАЛЕН ТЕКУЩ ДОХОД НЯМА ДА МОЖЕ ДА СЕ КУПИ НИЩО, ОСТАВА ПРИВЛЕЧЕНИЯ....

                              Коментар


                              • икономиката следва житейските модели - Откажи Емоциите

                                Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                                .В икономиката нещата се променят защото техниката и условията се променят.
                                Всяко време си има икономически модел.
                                Един модел работи при едни условия друг при други.
                                предлагам ти още една гледна точка !

                                Житейски опит е имало много преди да се въведе т.н. наука икономика
                                целта е ясна: не вярвайте на опита от историята-вярвайте на нас!

                                Ние ще ви "дадем примери" от историята които ще ви убедят че има икономически Ценови модели - следвайте ги и ще........???????

                                "Ravnovesie" е дал много добра теоретична обосновка на житейските модели ,
                                друг е въпроса , че в личните си мнения не отчита причинноследствените връзки за тях - залага на емоцията

                                според мен темата "Какво Повишение на имотите Очаквате " е изчерпена -
                                даде необх информация и тя потвърждава Житейските правила а не икономическите

                                --------
                                за Четири дни темата е прочетена от 8117 посетители , което означава .......че Пясъчният часовник е пред обръщане - !
                                -----------
                                ако го интерпретираш през Законите на Диалектиката - стигаш до Третият !!!

                                А той е най-кофти : Теза(Срив) , Антитеза(8117 Не вярват на ТЕЗАТА за Срива) , Синтеза (го върши Телевизора ) !
                                ---------

                                Коментар

                                Working...
                                X