IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Започна ли ценовата стабилизация на пазара на имоти у нас?

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от green hawk Разгледай мнение
    Пак старата песен на нов глас

    Пак поскъпване , пак ще има хора-не искащи да приемат предстоящето

    пак ще говорят - Няма причини , това са спекулации .....

    пак "ще изчакат" , "ще се снишат".........

    и накрая ще Купят Най-скъпо

    ----------

    Най-страхливите Винаги Печелят !

    Продават преди Останалите При първите новини за срив и продават най-скъпо

    Купуват преди Останалите При първите новини за Скок и купуват най-евтино
    Еййй, много изгладняхте туй брокерите и предприемачите бе.
    Верно и вий деца храните, ма малко по интелигентно го правете тоя маркетинг.
    Доста сте се отчаяли .
    Май дъното не е далеко. И ще продължи доста време

    Коментар


    • Кофти за Купувачите

      Пак старата песен на нов глас

      Пак поскъпване , пак ще има хора-не искащи да приемат предстоящето

      пак ще говорят - Няма причини , това са спекулации .....

      пак "ще изчакат" , "ще се снишат".........

      и накрая ще Купят Най-скъпо

      ----------

      Най-страхливите Винаги Печелят !

      Продават преди Останалите При първите новини за срив и продават най-скъпо

      Купуват преди Останалите При първите новини за Скок и купуват най-евтино

      Коментар


      • 9,200 потребители вече зареждаме темата за Поскъпването

        9,200 потребители вече не Вярваме на вечният спад

        9,200 потребители вече си мислим :

        "Май се излъгахме-чакайки чудо"

        "Май е трябвало да Купуваме- когато Продавачите се страхуваха от срив и сваляха цената без бой - до есента на 2011"

        "Май Продавачите стават Силната страна.........ПАК"

        "Май ще откажем покупката - да си ги държат имотите продавачите"
        -------------

        Това има и Добра страна :

        Дали ще купуваме си е наша работа - никой не може да ни вземе парите насила

        Може да изчакаме следващата криза - до тогава имотите Ви ще бъдат амортизирани
        и пак ще свалите цените
        --------
        следващата Криза ще бъде след 15 - 16 год
        (от първата 1996 до настоящата 2012 са точно толкова)

        все още нямаме "усещането за цикличност" -
        но за другия път ще знаем - Нищо Не е Вечно -
        нито Постъпването , нито поевтиняването
        --------------
        Това има и Лоша страна :

        ще купуваме евтино ЧАК през 2028 год - а дотогава ........

        я кемъл / я не кемъл драйвъра
        Last edited by ale1; 05.11.2012, 07:03.

        Коментар


        • Last edited by Данни; 22.11.2012, 11:55.

          Коментар


          • Last edited by Данни; 22.11.2012, 11:55.

            Коментар


            • Last edited by Данни; 22.11.2012, 11:54.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31
                И ТИ ИЗВИНЯВАЙ, НО НЯМА КАК ДА СИ ПРОДАВАЛ НА КРАСТАВИЧАР КРАСТАВИЦИ И НА КАЛАЙДЖИЯ ДА СИ КАЛАЙДИСВАЛ!!!!!!!!!! ТУКА АЗ СЪМ ПРЕПОДАВАТЕЛЯ, ОСТАНАЛИТЕ СТЕ НИЩОЖЕСТВА ОТ ЕМИГРАНТСКИ ИЛИ РАБОТНИЧЕСКО-СЕЛСКИ ПРОИЗХОД!!!!!!! АНАДЪМНО..........
                Май имаш и мания за величие Наполеоне??
                Пийни си успокоителното и лека нощ!
                "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Данни Разгледай мнение
                  Ама ти наистина нищо не разбираш.
                  Живей си в мъглата,аз не преча.Истината е друга и заради това не ви излизат сметките.
                  Не мога да помогна.
                  Явно тук сте се събрали хора който не искате да видите истината.
                  Лошо няма,сънувайте !
                  Не ме интересува никой,ще знаеш,при мен "мизерни" наематели няма
                  За да ти излезе сметката, или трябва да купиш много по-евтино от упоменатите цифри, или да отдаваш много по-скъпо. И двете са в сферата на фантастиката. Успех с инвестициите в апартаменти под наем!
                  Never underestimate the predictability of stupidity

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
                    Извинявай!
                    Никога не бих си мерил интелекта с пенсиониран подполковник като теб!!
                    Преди време преподавах на подобни екземпляри, та ви знам "възможностите"...
                    EEEE откъде го изкара полковник ще ме умориш от смях.Това е пенсиониран фатмак.
                    Това е болен човек и е за съжаление.Страда от разстройство на личността не може да се владее невеж и агресивен.Само някой да не е съгласен с него получава цялата литературно-музикална програма.Човечеца е инвестирал 20-те заплати при пенсионирането +кредит в някаква вмирисана панелка и не може да си намери място от яд че се е прецакал.Всяка вечер се напива с пещерска виагра и започва да се разправя с цените на имотите и несъгласните с неговата мания за величие и всезнайковщина.
                    Гледа семейство с 900 кинта и е обезумял от мизерия.

                    Коментар


                    • Last edited by Данни; 22.11.2012, 11:53.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                        Пфу е*ем ти интелектуалното наследство, ако се ограничава в четирибуквена абриевиатюра на латински!!!!!! Аз поне съм написал 10 стихотворреия и по свой уникален начин съм превел още 10 от най популярната английска поезия. Та кой какъв интелектуален багаж има????!!!!!!! Най -ми е кеф такива лузъри да ме репликират, а да имат 1/1000 от моят умствен багаж
                        Извинявай!
                        Никога не бих си мерил интелекта с пенсиониран подполковник като теб!!
                        Преди време преподавах на подобни екземпляри, та ви знам "възможностите"...
                        "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                          Пфу е*ем ти интелектуалното наследство, ако се ограничава в четирибуквена абриевиатюра на латински!!!!!! Аз поне съм написал 10 стихотворреия и по свой уникален начин съм превел още 10 от най популярната английска поезия. Та кой какъв интелектуален багаж има????!!!!!!! Най -ми е кеф такива лузъри да ме репликират, а да имат 1/1000 от моят умствен багаж
                          хахахаха
                          жалка малка душица
                          До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
                            Е, явно във вашия род спомените за предците се крепят на имотите.
                            А в нашия - на интелектуалното наследство.
                            После - на материалното...
                            Материалното всяко следващо поколение (ако е свястно) ще си го създаде.
                            А за интелектуалното трябва база.
                            Пфу е*ем ти интелектуалното наследство, ако се ограничава в четирибуквена абриевиатюра на латински!!!!!! Аз поне съм написал 10 стихотворреия и по свой уникален начин съм превел още 10 от най популярната английска поезия. Та кой какъв интелектуален багаж има????!!!!!!! Най -ми е кеф такива лузъри да ме репликират, а да имат 1/1000 от моят умствен багаж

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                              "Всички ще отидем там, важното е да уважаваме предците ни и това на което са ни научили и са ни дали!" Тези които нищо не ти дават, пет пари не давай и ти за тях, може спокойно да забравиш и гроба им
                              Е, явно във вашия род спомените за предците се крепят на имотите.
                              А в нашия - на интелектуалното наследство.
                              После - на материалното...
                              Материалното всяко следващо поколение (ако е свястно) ще си го създаде.
                              А за интелектуалното трябва база.
                              "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                              Коментар


                              • Дали, вчера на задушница ходих на гроба на дядо ми, както и на лелята на майка ми. Водих и дъщеря ми. След като купих свещи и цветя, тя се въодушиви, но после като видя порцелановите снимки на покойниците и и обясних кой, откога е на небето, малко и се сговняса настроението. Аз я попитак "Тъжно ли ти стана татко?" Тя потвърди. Казах и: "Всички ще отидем там, важното е да уважаваме предците ни и това на което са ни научили и са ни дали!" Тези които нищо не ти дават, пет пари не давай и ти за тях, може спокойно да забравиш и гроба им
                                Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
                                Е, ти си "някой" - ще оставиш три панелки и УПИ с "потенциал".
                                И какво от това??
                                Внуците ти няма да те разпознават и на снимка кой си!!
                                И гроба ти няма да знаят къде е!
                                Ха наздраве и честито на печелившите "брокери"!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X