IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Аз съм частно лице, как мога да намеря купувач за парцел на брега на Черно море?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Pipbel, кой бихте препоръчал?
    Last edited by mibova; 29.10.2012, 21:37.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от markova
      Наскоро разглеждах в Интернет и попаднах на един сайт, който може да ви бъде полезен - http://Bg.GlobalEstate24.com .Може да се качват безплатно имоти и да се правят безплатно заявки за имоти.Има голямо разнообразие от имоти от цялата страна. Споделете мнението си ако го ползвате.
      Не е хубав / функционален. И базата данни е много слаба.

      Коментар


      • Триград понеже видях че си активен, можеш ли да покажеш парцела през Гугъла, ако не искаш прати допълнително инфо на ЛС

        Какво означава на брега на ЧМ, Първа линия?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение
          и аз искам да шитна едно парцелче в Бургас, дано стане, че да не го закъсам...
          пожелавам успех

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trigrad Разгледай мнение
            Парцела е реална оферта, както вече казах, аз съм частно лице.
            Теренът е в Свети Влас, регулиран, чист.

            Kоментарите относно Kлoaka, да си купя гайда, особено остроумния Виц за Момата: мнението ми е че нямат какво да търсят в този форум.

            Вие не ме раздразнихте, Zarco - :-) Благодаря за информацията! не желая да заклеймявам мъжете, напротив: мисля че team само от мъже или само жени не е добър.
            Да, хората имат проблеми, много се оплакват че несериозни или лакоми агенции ги мамят, аз давам шанс и желая шанс.
            Черногледие и вулгаризъм не са коректния тон, завладеят ли ни напълно, тогава наистина сме загубени.

            живея в чужбина, така че не съм в течение - не търся „бЪлъци“ или „канарчета“. Търся сериозни съвети, хора които се занимават с бизнес, инвеститори.
            При сериозен интерес, моля, свържете се. Мога да изпратя имейл с повече информация.

            Благодаря и добро !
            и аз искам да шитна едно парцелче в Бургас, дано стане, че да не го закъсам...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от THE TRADER Разгледай мнение
              Аз мога да предложа нещо реално! Няма комисиони за купувача!

              УПИ 4923 кв.м. в м.Рибарницата, с.Лозенец, общ.Царево, свободно застрояване 35 %, кинт 1.2, Н-10 м., 50 % озеленяване, най-хубавото място но българското черноморие, между с. Лозенец и к-г Корал, прекрасна панорама, лека денивелация на парцела, която може да се използва като преимущество, възможно закупуване на фирмата, собственик на парцела - ЕООД. ЦЕНАТА Е 50 EUR/кв.м. Готово за проектиране и строителство!
              Традера, сваляш една нула от цената и може да се споразумеем.
              За тия пари дето ги искаш за парцела, си купувам вила на Карибите
              и до като ми става ще чукам мулатки.

              Коментар


              • Парцел Свети Влас

                Парцела е реална оферта, както вече казах, аз съм частно лице.
                Теренът е в Свети Влас, регулиран, чист.

                Kоментарите относно Kлoaka, да си купя гайда, особено остроумния Виц за Момата: мнението ми е че нямат какво да търсят в този форум.

                Вие не ме раздразнихте, Zarco - :-) Благодаря за информацията! не желая да заклеймявам мъжете, напротив: мисля че team само от мъже или само жени не е добър.
                Да, хората имат проблеми, много се оплакват че несериозни или лакоми агенции ги мамят, аз давам шанс и желая шанс.
                Черногледие и вулгаризъм не са коректния тон, завладеят ли ни напълно, тогава наистина сме загубени.

                живея в чужбина, така че не съм в течение - не търся „бЪлъци“ или „канарчета“. Търся сериозни съвети, хора които се занимават с бизнес, инвеститори.
                При сериозен интерес, моля, свържете се. Мога да изпратя имейл с повече информация.

                Благодаря и добро !
                Last edited by Trigrad; 03.07.2012, 22:44.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от zarco Разгледай мнение
                  Не знаех, че говоря с дама...

                  Вече го разбрах...

                  ... та - да си задам и аз въпросът: а, какво е станало с вас, българКИТЕ?

                  Българките, примерно - не виждате ли /но отчитам, че не е коректно, ако поставя всички българки под общ знаменател, както правите вие, госпожо/госпоЙце по отношение на господата.../

                  Та, бих бил доволен да разбера, с какво именно ви разгневи моят пост, ако съм изгубил времето си, за да пусна конкретни факти /нали това искахте..., или искате друго - отново и отново да заклеймявате мъжете?.../....

                  Та - би ми било любопитно, как достигнахте до извода, че - ако съм се ангажирал с отговор на ваш въпрос, като бъда достатъчно коректен и без да поставям никакви условия - ЗАЩО мислите, че "искам уважение, а не съм в състояние да дам поне 1/4 от онова, което очаквам"? ...

                  Баси несвързаната реч, баси тъпите обвинения!
                  Ха-ха-ха! Един навивал някаква девойка да правят секс, ама тя се дърпала и не му пускала! Нашият и рекъл: Ами тогава ако си навита само на 1/4. Момата склонила, обаче момъка и го намъкнал 4/4 и девойката попитала: нали ми обеща ,че само 1/4. Да но имах предвид последната 1/4.
                  Last edited by 4un4o; 02.07.2012, 21:47.

                  Коментар


                  • Аз мога да предложа нещо реално! Няма комисиони за купувача!

                    УПИ 4923 кв.м. в м.Рибарницата, с.Лозенец, общ.Царево, свободно застрояване 35 %, кинт 1.2, Н-10 м., 50 % озеленяване, най-хубавото място но българското черноморие, между с. Лозенец и к-г Корал, прекрасна панорама, лека денивелация на парцела, която може да се използва като преимущество, възможно закупуване на фирмата, собственик на парцела - ЕООД. ЦЕНАТА Е 50 EUR/кв.м. Готово за проектиране и строителство!

                    Коментар


                    • Trigrad

                      Да хората са много озлобени в резултат на икономическата депресия е .
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        24000 са...ще ти трябват 24 наполеона....
                        пп Как не съм се сетил досега, да ги менкам за непублични акции....
                        Ясно. Замириса ми на сеялките на Пешо, а язе жълтото го разменям само за нещо близо до вълните Все пак ако предлагаш нещо интересно пиши на лични. Не си ми сред многото игнорирани

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trigrad Разгледай мнение
                          какво е станало с нас българите?:цонфусед:

                          Искаме уважение а не сме в състояние да дадем поне 1/4 от това което очакваме. Явно сам избрала погресчен форум.

                          Не знаех, че говоря с дама...

                          Вече го разбрах...

                          ... та - да си задам и аз въпросът: а, какво е станало с вас, българКИТЕ?

                          Българките, примерно - не виждате ли /но отчитам, че не е коректно, ако поставя всички българки под общ знаменател, както правите вие, госпожо/госпоЙце по отношение на господата.../

                          Та, бих бил доволен да разбера, с какво именно ви разгневи моят пост, ако съм изгубил времето си, за да пусна конкретни факти /нали това искахте..., или искате друго - отново и отново да заклеймявате мъжете?.../....

                          Та - би ми било любопитно, как достигнахте до извода, че - ако съм се ангажирал с отговор на ваш въпрос, като бъда достатъчно коректен и без да поставям никакви условия - ЗАЩО мислите, че "искам уважение, а не съм в състояние да дам поне 1/4 от онова, което очаквам"? ...

                          Баси несвързаната реч, баси тъпите обвинения!
                          "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                            Кажи ги тия 1000 на лични.
                            24000 са...ще ти трябват 24 наполеона....
                            пп Как не съм се сетил досега, да ги менкам за непублични акции....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Намерил съм ти - жълтица за 1000м2...Близо до София....
                              С останалите 999 жълтици ще си докараш морето........
                              Кажи ги тия 1000 на лични.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trigrad Разгледай мнение
                                Аз съм частно лице, как мога да намеря купувач за парцел на брега на Черно море?
                                Къде е парцела, дай кординатите?

                                Коментар

                                Working...
                                X