IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Аз съм частно лице, как мога да намеря купувач за парцел на брега на Черно море?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
    Аз имам в Трънско
    Добре де добре, бъзикчия.....имах предвит по морето
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
      Имам интерес към подобен парцел но раиона на влас не ми допада ....ако някои има за подаване на дриго място да се обади
      Аз имам в Трънско

      Коментар


      • Имам интерес към подобен парцел но раиона на влас не ми допада ....ако някои има за подаване на дриго място да се обади
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • Приятно чакане!
          Може и да остарееш докато чакаш.

          ;-) Moga da si go posvolja.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trigrad Разгледай мнение
            Krija go saschtoto njakoi "hitri" se opitaha da go prodadat kato svoi...... .
            В тоя форум не се толерира маймуница.
            Just FYI.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trigrad Разгледай мнение
              Krija go saschtoto njakoi "hitri" se opitaha da go prodadat kato svoi. V BG se slu4vat takiva neschta... Sigurno vi e isvestno.

              Informatiata kojato sam dala kato na4alo e dostata4na, sa pove4e jelaja saschto da snam na kogo ispraschtam tasi informatija - ne e slojno, nali? V zjal svjat se raboti taka. Na maskirani bes ime ne ispraschtam. Darja na profesionalnostta i to4nostta. Osven tova moga da precenja dali interesat ima osnova.

              Zenata vav vestnik ALO...besche svalena vremenno sa da vidja otsivite, ako njakoi se besche obadil, stesche da go polu4i sa to4no tasi zena - tova e saschto normalno. Svoboden pasar se nari4a tova...Sled njakoe wreme moje da padnat zenite ili da se poka4at - spored tova ste promenjam zenata. Ne rasbiram kakav vi e problema? Navsjakade se menjat zenite, vie oschte v nomenklaturno vreme li ste?

              Njakolko Brokeri saschto se vklü4iha - te saschto imat moeto mesto s druga zena ;-)

              Prodajbata ne e nalojaschta. As moga da 4akam.
              Prijatna we4er na vsi4ki.
              Приятно чакане!
              Може и да остарееш докато чакаш.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nns Разгледай мнение
                дето не е собственик е ясно , ама вероятно въобще не се познава със собственика.
                на лични ми оферира парцела на 60 евро/м2

                а в интернет се продава на 50 евро/м2


                http://www.alo.bg/532111?highlight=%...B0%D0%BA%D0%B8

                иначе го има и на 80 евро

                http://www.imoti.net/----anno2075169.html

                пълен смех

                и пак не казва с каква форма е парцела и какъв му е статута

                Коментар


                • Parcel Vlas

                  Krija go saschtoto njakoi "hitri" se opitaha da go prodadat kato svoi. V BG se slu4vat takiva neschta... Sigurno vi e isvestno.

                  Informatiata kojato sam dala kato na4alo e dostata4na, sa pove4e jelaja saschto da snam na kogo ispraschtam tasi informatija - ne e slojno, nali? V zjal svjat se raboti taka. Na maskirani bes ime ne ispraschtam. Darja na profesionalnostta i to4nostta. Osven tova moga da precenja dali interesat ima osnova.

                  Zenata vav vestnik ALO...besche svalena vremenno sa da vidja otsivite, ako njakoi se besche obadil, stesche da go polu4i sa to4no tasi zena - tova e saschto normalno. Svoboden pasar se nari4a tova...Sled njakoe wreme moje da padnat zenite ili da se poka4at - spored tova ste promenjam zenata. Ne rasbiram kakav vi e problema? Navsjakade se menjat zenite, vie oschte v nomenklaturno vreme li ste?

                  Njakolko Brokeri saschto se vklü4iha - te saschto imat moeto mesto s druga zena ;-)

                  Prodajbata ne e nalojaschta. As moga da 4akam.
                  Prijatna we4er na vsi4ki.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                    нали видя кореспонденцията ми с триград ...................... искала да знае кой съм и що съм преди да каже къде е парцелчето , каква е формата и какъв е статута

                    толкова криене, толкова излишни приказки и толкова глупости никога не съм очаквал, че може
                    дето не е собственик е ясно , ама вероятно въобще не се познава със собственика.

                    Коментар


                    • Това съобщение беше изтрито от el.t. Причина: лична кореспонденция

                      модерастващата в този форум "el.t." - коя точка от правилника е нарушен, че си позволявате да ми триете поста

                      къде пише, че не може да се публикува лична кореспонденция????

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nns Разгледай мнение
                        Майко мила тази на ескимос дърва не може да продаде, какво го крие парцела нали е за продаване , вероятно е трета ръка пишман посредник без никакъв договор нито със собственика нито с официален посредник на собственика.
                        нали видя кореспонденцията ми с триград ...................... искала да знае кой съм и що съм преди да каже къде е парцелчето , каква е формата и какъв е статута

                        толкова криене, толкова излишни приказки и толкова глупости никога не съм очаквал, че може

                        Коментар


                        • Майко мила тази на ескимос дърва не може да продаде, какво го крие парцела нали е за продаване , вероятно е трета ръка пишман посредник без никакъв договор нито със собственика нито с официален посредник на собственика.

                          Коментар


                          • ще публикувам цялата ми кореспонденция с това същество "триград" и нека всеки си направи изводите дали има нужда да се занимава с него

                            Първоначално изпратено от Trigrad
                            Първоначално изпратено от 2012
                            Първоначално изпратено от Trigrad
                            Парцела е реална оферта, както вече казах, аз съм частно лице.
                            Теренът е в Свети Влас, регулиран, чист.

                            При сериозен интерес, моля, свържете се. Мога да изпратя имейл с повече информация.
                            Аз съм частно лице и се интересувам от подобен парцел. Бихте ли ми изпратили повече подробности за парцела, както и снимки...


                            Първоначално изпратено от Trigrad
                            Sdraveite,

                            sajaljavam, neschto ne ispratih kakto trjabwa. J

                            As iskah saschto sa waschija eMail da popitam sad a vi ispratja dannite.

                            Bihte li mi dali saschto malko pove4e informatia sa sebe si sa da snaja na kogo i saschto ispraschtam?

                            Do skoro!

                            Posdrav

                            Miglena



                            Първоначално изпратено от 2012
                            За първи път някой иска информация за мен за да ми предостави оферта си?!?!??!?

                            Това ме навежда на мисълта, че има някаква нередност около този имот и явно ще трябва много сериозно проучване от моя страна.

                            Питайте какво точно ви интересува за мен, но трябва да знаете, че не съм балък и всеки който се е опитал да ме прекара след това горчиво е съжалявал...

                            Задавайте въпроси си...


                            Първоначално изпратено от Trigrad
                            J Rasbiram 4e ste se napatil. As sascho, satova i as sam kato vas dosta predpasliva, ne se pritesnjavaite.

                            Iskam da snam na kogo ispraschtam vse pak dosta li4ni danni.

                            „Balak“ kasvat burgaslii – predpolagam 4e vie imate firma sa nedvijimi imoti v Burgas/Oblast?

                            Ispraschtam vi parva informatia, ako mjastoto e interesno sa was, ste se radwam da se“ 4uem“ pak. Ako interesat vi e sireosen.

                            Posdrav

                            Miglena


                            Maлъk парцел, oт филетo нa Свети Влас!

                            384 кв.м. , регoлиран.

                            Парцелът е с гарантиран във времето панорамeн изглед към залива на известния курорт Свети Влас и Сл.бряг, на 800 м от плажа в тих, благоустроен район. До трафопост и водопровод.

                            Парцелът не е голям, идеален за дома проект. Той е разположен на хълмист терен, може да се построи например малък хотел с басейн или къща за едно или две семейства.

                            Свети Влас e само на 2 км от Сл.бряг, както и 8 км от историческия град Несебър.

                            В Свети Влас са кафенета, ресторанти и добър шопинг.

                            Добра комуникация с градовете Бургас (40 км) и Варна (100 км), както и техните летища.

                            Цена на кв. м.: 60 EUR
                            .


                            Първоначално изпратено от 2012
                            Iskam da snam na kogo ispraschtam vse pak dosta li4ni danni.

                            имате ли и най-бегла представа кои са личните данни на един човек???


                            „Balak“ kasvat burgaslii – predpolagam 4e vie imate firma sa nedvijimi imoti v Burgas/Oblast?

                            балъци казват в цяла България на шматките с пари които са за гърбене ........................ нямам фирма за недвижими имоти и никога не съм имал такава дейност .................. и не съм от бургас/област, а съм от Пловдив - град


                            Ispraschtam vi parva informatia, ako mjastoto e interesno sa was, ste se radwam da se“ 4uem“ pak. Ako interesat vi e sireosen.

                            тази обява я знам понеже следя района и търся в доста сайтове

                            http://www.alo.bg/532111?highlight=%...B0%D0%BA%D0%B8

                            http://www.imoti.net/----anno2075169.html

                            изпратете ми скица на парцела и документ за статута на имота


                            Първоначално изпратено от Trigrad
                            имате ли и най-бегла представа кои са личните данни на един човек???

                            Gospodine ili gospogo,

                            predstavete se molja – as kato prodava4 saschto jelaja da snaja s kogo si imam rabota – ne mislite li????????????????? Pismo ne se sapo4va s frasa kato: не съм балък и всеки който се е опитал да ме прекара след това горчиво е съжалявал Podobni namerenija njamam, no i men sa se opitvali da me „prekarat“ – ne jelaja da gubja vascheto i moeto vreme, oschte po-malko da se duelirame koi moje pove4e da obijda i da saplaschva.

                            ostanalata informatia ( v kojato ima i moi li4ni danni) ste ispratja ako parvata informatia otgovarja na tova koeto tarsite – osobeno kato kasvate: тази обява я знам понеже следя района и търся в доста сайтове

                            балъци казват в цяла България на шматките с пари които са за гърбене – isvinete, bihte li mi objasnili tova? Ne se podigravam, naistina ne rasbiram kakvo imate v predvid?

                            Nadjavam se sledvastija email da bade s podhodjastia “ kak da se darjim v obstestvoto” ton.


                            Първоначално изпратено от 2012
                            Gospodine ili gospogo,

                            predstavete se molja – as kato prodava4 saschto jelaja da snaja s kogo si imam rabota – ne mislite li?????????????????

                            Вие не мислите ли, че до този момент сте получили повече информация за мен отколкото аз за вас???


                            Pismo ne se sapo4va s frasa kato: не съм балък и всеки който се е опитал да ме прекара след това горчиво е съжалявал

                            Писмото не започва с тази фраза, а завършва с нея -> по-долу можете да видите как ми започва писмото. Това е предупреждение за да не си губим взаимно времето, ако имате нечисти помисли - аз нямам желание и време да си чатя с някоя непозната...


                            oschte po-malko da se duelirame koi moje pove4e da obijda i da saplaschva.

                            Няма никаква заплаха към вас от моя страна, но ако сте на друго мнение то тогава се обърнете към Прокуратурата или Полицията...


                            ostanalata informatia ( v kojato ima i moi li4ni danni)

                            Там където имате ваши лични данни можете да ги скриете и да ми дадете да видя местоположението на имота, както и статута му...


                            ostanalata informatia ste ispratja ako parvata informatia otgovarja na tova koeto tarsite – osobeno kato kasvate: тази обява я знам понеже следя района и търся в доста сайтове

                            Района го познавам много добре. Имам приятели с къщи в местноста. Интересува ме точното местоположение на парцела, както и формата на парцела, както и статута му за да преценя дали изобщо ще има смисъл да продължавам да водя кореспонденция за този имот.


                            балъци казват в цяла България на шматките с пари които са за гърбене – isvinete, bihte li mi objasnili tova?Ne se podigravam, naistina ne rasbiram kakvo imate v predvid?

                            Балък е човек разполагащ с пари на когото измамниците се опитват да му ги вземат с измама...

                            Още в началото ви предупредих, че нямате шанс с мен и си губете време, ако имате нечисти помисли...


                            Nadjavam se sledvastija email da bade s podhodjastia “ kak da se darjim v obstestvoto” ton.

                            За да изисквате от някой "подходящо да се държи в обществото", то първо вие трябва да знаете как да се държите с непознат. Има една поговорка в България която гласи: "Каквото почукало - такова му се обадило". Неща като етикеция и култура са абсолютно непознати за вас, както и сте доста скарана с правописа което на непознат човек говори за доста ниска интелигентност. Една малка и безплатна лекция ще ви изнеса набързо:

                            1. Когато ще искате от някой да ви се представи -> първо вие се представете и ще получите от отсрещната страна точно толкова информация колкото и вие предоставяте.

                            2. Аз ви приканих още в първия си мейл да кажете какво точно ви интересува за мен и ви написах: "Задавайте въпросите си...", но вие така и не пожелахте да ми кажете какво точно ви интересува от биографията ми, а на мен не ми се пишат свободни съчинения...

                            3. Съсредоточете се върху въпроса който е повод за кореспонденцията ни и не губете времето на събеседника ви с излишни празни приказки.

                            4. В момента единственото важно нещо е да обясните къде точно се намира парцелчето, документите и в последствие да уточните цената му - на всяко обявено място в интернет парцела е на различна цена което озадачава и отблъсква всеки потенциален купувач.

                            5. Много важно е да уточните вие в качеството си на каква водите кореспонденция за продажбата на това парцелче. На ваше име ли е имота или се води на роднина, съпружеска съсобственост, на ваш познат ли е и т.н. Също така е важно да кажете колко са собствениците на парцела.

                            6. Както виждате никой не ви иска никакви лични данни ---> на този етап дори не ме интересува дали сте Меги, Миглена, Меглена или Магдалена - тези неща ще се гледат едва от нотариуса при изповядване на сделка.

                            Има още доста неща които мога да напиша, но не намирам смисъл да си губя времето - едва ли ще си вземете бележка от написаното...

                            Дръжте се адекватно за да получавате адекватно отношение!!!


                            Първоначално изпратено от Trigrad
                            Vse oschte neposnati g-ne ili g-go,

                            vie mi pisahte parvo – redno e da sepredstavite. Mislja 4e sa tova 4e sam rodena v Germania govorja balgarski dostata4no dobre sa da rasbera „inteligentnite“ vi shvaschtania.

                            Pone v edno cme na edno mnenie: i dwamata ne jelaem da si gubim wremeto.

                            As bjah predupredena, 4e e trudno da se pravjat li4ni ili bisnes sdelki v BG.

                            Ne jelaja da si prodavam mjastoto na vas.

                            Jelja vi vsi4ko dobro – javno imate nujda ot tova.
                            толкова по въпроса от мен ........................ ако някой му се занимава с това чудо -> нека да опита
                            Last edited by 2012; 30.10.2012, 22:52.

                            Коментар


                            • Постепенно с мерак - така се търси!

                              Първоначално изпратено от Trigrad Разгледай мнение
                              Аз съм частно лице, как мога да намеря купувач за парцел на брега на Черно море?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                Не е хубав / функционален. И базата данни е много слаба.
                                нищо лично, просто маркетинг от страна на маркова

                                Коментар

                                Working...
                                X