IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ипотечен кредит от Пощенска Банка: минаване от франкове в левове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hippo Разгледай мнение
    Здравейте,

    имам ипотечен кредит във франкове от Пощенска Банка. Остават ми 3 години.

    От Пощенска Банка ми предложиха да обърна кредита в лева, като от 7.15% във франкове минава на 6.5% в лева, като сумата е една и съща при курс 1,62.

    Сега ми се обадиха, че трябва да кажа да/не до края на месеца.

    Много ми е чудно, защо ми правят това предложение. Да няма някаква врътка, която не мога да хвана, щото по-големи мошенници от банките не съм виждал и те не пряват нишо без изгода.

    Някой може ли да ми обясни врътката?
    може и да искат да си затворят сделката ..видяха че няма повече да поскъпват , дали са ти ги на 1,20 и защо да не ти "пуснат" авантата с по ниска лихва в левове.....
    няма кой знае каква "врътка" както ти си мислиш...още повече ,че ти остават 3 години...пък и реално ти сега си на левов кредит с лихва 7,15 % ... щото франка от колко време е на тези нива вече ( 1,62 )

    Коментар


    • Днеска гледам, че Швейцарците пак са казали, че ще го крепат да не ходи под 1.2 Даже ще сложа едни иляду марки на късо . Не съм го следил от доста време, ама гледам от 13ти Март е започнал да отлита полека лека. /демек да поевтинява спрямо еврото, да поясня за колегата пуснал темата/

      Коментар


      • Ako мине в левове и борда падне какво става

        Да не би това да чака банката

        Коментар


        • Много интересно ..... Това предложение означава, че банката очаква в скоро време франкът да се срине яко спрямо еврото. Което може да означава едно от следните две неща или и двете:

          1. Кризата си отива
          2. Няма да има война в Иран или ако има - ще е светкавична и Иран ще бъде смазан.

          Защо тая смотана банка има такива очаквания, не мога да знам
          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

          Коментар


          • http://www.investor.bg/forum/showthr...67#p1330877866

            Коментар


            • По-ниска лихва в наши кинти, отколкото във франкове, като франкът е най-стабилната валута на светът?


              Намирисва ми на някаква подлост, няма смисъл инак.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hippo Разгледай мнение
                Някой може ли да ми обясни врътката?
                Поискай новия договор и го разгледай преди да решиш. Обикновено в него пробутват някои клаузи които нямат нищо общо с предтекста за предоговаряне, като валутата или лихвата... Там е ключа от бараката.
                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                Коментар


                • Ипотечен кредит от Пощенска Банка: минаване от франкове в левове

                  Здравейте,

                  имам ипотечен кредит във франкове от Пощенска Банка. Остават ми 3 години.

                  От Пощенска Банка ми предложиха да обърна кредита в лева, като от 7.15% във франкове минава на 6.5% в лева, като сумата е една и съща при курс 1,62.

                  Сега ми се обадиха, че трябва да кажа да/не до края на месеца.

                  Много ми е чудно, защо ми правят това предложение. Да няма някаква врътка, която не мога да хвана, щото по-големи мошенници от банките не съм виждал и те не пряват нишо без изгода.

                  Някой може ли да ми обясни врътката?
                  eObshtestvo.com - Мисли,Анализрай,Споделяй
                Working...
                X