IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти? - АРХИВ 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
    Груйчи 800 кинта в Била взема управителя.Другите са надолу.
    Ами не е баш така Бате. Предишният управител Сачански се разписваше под 5 цифрена сума по приказките на хора там. А за касиерчетата заплата си е точно толкова с бонусчетата и отгоре. Да не говорим за големият бранд и наградите до Виена и т.н.

    Както казах висшистите стратират на около 800, сравнително бързо стугат 1500 (ако имат поне малко акъл де) и там заспиват. Над 2К е сложно. Да не говорим, че един познат търсеше продавачка (на пътеките в Младост) миналата година на 500 кинта+процент (но целодневно) и не намери. За сервитьорки пък да не говорим - преди 10-на години една бивша (селянче от Разград - да не се обиди някой ) си докарваше 800 кинта с бакшишите (това без консумация, щото аз я консумирах ). та така - 800 кинта - смех голям. Че то зидаромазача за ремонта на къщата миналата година му се връзваха по 60 кинта на ден, а беше прост мангал (вярно работеше добре, но нали уж беше криза)
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Какво толкова ги гледате заплатите в София, като срещу тях няма какво да се купи? Не съм забелязал да има илишък от хубави имоти. Е поне евтини има...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
        Груйчи 800 кинта в Била взема управителя.Другите са надолу.
        Управитела сигур взима 2 или 3 по 800,
        обаче за болшинството предполагам , че
        800 лефа са горе долу две заплати
        --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
        http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

        Коментар


        • Та се заговори за цени на апартаменти в Чикаго и ...

          Ето колко струват жилищата в Маями и Лас Вегас без въобще да се търси - на първия сайт:

          http://www.trulia.com/for_sale/Miami...ce;a_sort/2_p/

          http://www.trulia.com/NV/Las_Vegas/#.../price;a_sort/

          Съдейки по цените на жилищата там стигам до извода, че в Маями и Лас Вегас средната заплата е 150$ на месец

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            ихааа, пичове, аз съм апокалиптик за управлението и състоянието на нещата в Бг, ама вие съвсем я ликвидирахте тази държава. Да, по селата е хипер зле, да, в Пловдив 700-800 лева са сериозна заплата, да, и във Варна (като изключим сезона), средната заплата е тъдява, ама за София 800 лева да били мираж Май някои не са стъпвали в София, а Не, че София е центъра на вселената, напротив, доста долна кочина си е в едно поне 80% от кварталите, а изразът луксозен квартал в София е оксиморон, но 800 кинта е заплата за пълен капут бачкер в Билла. Хайде малко по сериозно - отворете джобса или работодател.бг и посравнявайте малко. За заплата под 800 кинта в София човек с висше можеш да намериш само в държавните учреждения, но там и толкова са им много (на огромната част). Моите лични наблюдения са, че огромната чст от "селяните" в София с диплома бачкат в диапазаона 800-1500 лв, като до горната граница се стига лесно, но нивото на 2К левчета е трудно пробиваемо, освен за ИТ и над мидъл мениджмънт. Далече съм от мнението,че цените в София ще станат 2К евро квадрата с общите части, нп споменаваните тук 150 евро за чиста площ могат да се случат само в полуразруяени панелки в Бухово и Нови Искър.

            Това е, чакайте си цените (едните нагоре, а другите надолу), но поне малко бъдете в реалността. Тук един от малкото обективни е Крукс - той беше оплюван жестоко като сривльо преди 2-3 години, а сега пък му викат ъпър То и мен на ъпър ме превърнаха, а и аз бях сривльо нявгаш
            Груйчи 800 кинта в Била взема управителя.Другите са надолу.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              .... но 800 кинта е заплата за пълен капут бачкер в Билла... Моите лични наблюдения са, че огромната чст от "селяните" в София с диплома бачкат в диапазаона 800-1500 лв, като до горната граница се стига лесно,
              D
              D
              Ей, то смешно,ама ако е верно си е тъжно.
              800 кинта е заплата за пълен капут бачкер в Билла. И кво се чудите , че всички селяни идвали в София? Така сте си е наредили държавата. Явно ще трябва да купувам две панелки и да не ги мисля синчетата какво да учат.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ганчо Юрдечков Разгледай мнение
                Нормално е да не знаеш, защото във вашето село освен цигани, агнета и телета не са се раждали други последните 40 години, но на раждащите жени им се слага епидурална анестезия. Данъчна декларация да ти показвам на тебе - че защо? В София може да не сме цъфнали и вързали, но си имаме училища, театри, университети. А ти дето ни намираш кусури какво имаш - кравешки фъшкии по улиците, "батета" за комшии и външна тоалетна.
                Брей как се впечатлих.Какъв интелект каква класа струи от софиянеца Юрдечков.Какво възпитание и образование.Нагледал съм се на такива клошари които си играят на голяма работа по форумите но ровят в кофите за боклук или продават шошони на битака.Че ние на село сме прости е ясно.Пикаем срещу вятъра трием си задниците с потниците и си вадим картофите с бомби.За училища не сме и чували незнаем да четем и пишем а за театър и университет направо умиргаме.Не ща да ти гледам данъчната декларация защото е ясно че ти нямаш такава.А външната ми тоалетна е по голяма от люлинския ти панеляк от който мама и тате са ти завещали половината,щото другата е за кака ти.Като излезеш утре от вас хубаво се огледай и без да лъжеш опиши реалността,за да не се окаже че между панелките пасат кози комшиите ти гледат кокошки и прасета по терасите а мангалите и фъшкиите са много повече от селските.Самочувствието ти просто не отговаря на софийската мизерия.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от acen1975 Разгледай мнение
                  в чикаго при средна заплата от 62000 $ на година .....
                  Това не е вярно, ти го знаеш, защо манипулираш хората?

                  http://www.payscale.com/research/US/...cago-IL/Salary
                  Това са хора с университет.

                  За обикновен бачкатор без образование в Чикаго 40000$/годишно БРУТО е мечта.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                    .Да никой не ви пречи да се хвалите ма Юрдечката направо е за Сълза и смях.Дал пари на анестезиолога предполагам го е сбъркал с акушер гинеколога ма простено му е все пак не е раждал той.И едни учители с 1000 кинта па и частни уроци.Особено тия от 1-4 клас са се скъсали от частно уроци.Типична българска простотия изхвърляции и голяма работа ма като опре да плати сутринта му откраднали портмонето в трамвая.
                    Най вероятно не е сбъркал. Жена му е раждала с цезарово сечение. Сега е много модерно, да не се напъват много жените. Иначе за даскалите, имаше една учителка дето чистеше в Радисън да изкара някой лев. Това с уроците са митове, както и заплатите 3000 лв. за професор. Вярно има и изключения, но то къде ги няма. И не те определят пазара.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                      Предполагах че това е сериозен форум а не място за споделяне на фантазии.Абе юнаци мамини ми що ви е скъп бензина тогава?Що протестирате?Що не си плащате парното?И що ви е скъпо?Що са ви скъпи храните.Явно е безсмислено повече да се стои тук.Погледнете си града вижте колко клошари има вижте на какво приличат сградите улиците колите ви?На кое да вярвам на приказките ли или на очите си?Това че 5000 човека взимат над 2000 лв нищо не означава.И явно всичките са във форума.Брей какви богаташи имало а България била бедна страна.Я си покажете данъчните декларации да ви видя.Или и вие като оня 85г пенсионер дето се хвалел че клеца по три мацки всяка нощ.Да никой не ви пречи да се хвалите ма Юрдечката направо е за Сълза и смях.Дал пари на анестезиолога предполагам го е сбъркал с акушер гинеколога ма простено му е все пак не е раждал той.И едни учители с 1000 кинта па и частни уроци.Особено тия от 1-4 клас са се скъсали от частно уроци.Типична българска простотия изхвърляции и голяма работа ма като опре да плати сутринта му откраднали портмонето в трамвая.
                      Нормално е да не знаеш, защото във вашето село освен цигани, агнета и телета не са се раждали други последните 40 години, но на раждащите жени им се слага епидурална анестезия. Данъчна декларация да ти показвам на тебе - че защо? В София може да не сме цъфнали и вързали, но си имаме училища, театри, университети. А ти дето ни намираш кусури какво имаш - кравешки фъшкии по улиците, "батета" за комшии и външна тоалетна.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от acen1975 Разгледай мнение
                        да не говориме за еластиситито в съплай/ диманд....... в чикаго при средна заплата от 62000 $ на година апт от 70 кв в момента е към 50-80 хилки .... направо кеш могат да се купуват,но просто факта,че е презастроено държи цените на смешни нива.... и тва в град,който расте не с години,а с дни..... а в спфето,дето в момента намаля и ще продължава да намаля,и 10 000 на месец да взима софингето, има ли повече от необходимите имоти,няма как да се качват,ама НИКЪК.....
                        Асене добре дошъл. Много си прав, но няма да познаеш тайминга. Тука психологията е много особена. Имота е голяма реликва. И като се имат предвид и ниските данъци спада ще много бавен и мъчителен. Тука хора си купуват Бентли и му слагат газова уредба. Купуват си БМВ, но не го карат щото няма пари за бензин. :-)

                        Коментар


                        • Предполагах че това е сериозен форум а не място за споделяне на фантазии.Абе юнаци мамини ми що ви е скъп бензина тогава?Що протестирате?Що не си плащате парното?И що ви е скъпо?Що са ви скъпи храните.Явно е безсмислено повече да се стои тук.Погледнете си града вижте колко клошари има вижте на какво приличат сградите улиците колите ви?На кое да вярвам на приказките ли или на очите си?Това че 5000 човека взимат над 2000 лв нищо не означава.И явно всичките са във форума.Брей какви богаташи имало а България била бедна страна.Я си покажете данъчните декларации да ви видя.Или и вие като оня 85г пенсионер дето се хвалел че клеца по три мацки всяка нощ.Да никой не ви пречи да се хвалите ма Юрдечката направо е за Сълза и смях.Дал пари на анестезиолога предполагам го е сбъркал с акушер гинеколога ма простено му е все пак не е раждал той.И едни учители с 1000 кинта па и частни уроци.Особено тия от 1-4 клас са се скъсали от частно уроци.Типична българска простотия изхвърляции и голяма работа ма като опре да плати сутринта му откраднали портмонето в трамвая.

                          Коментар


                          • Сега ще изскочи рентиера31 и ще ви обясни колко сте бедни, а той колко е велик имотко

                            Коментар


                            • Защончо ме разсмя много, така трябва да се гледа на нещата,със смях.
                              Всеки е свободен да си вярва в каквото иска и да се самозалъгва както иска.Например освен познати с 3 бона заплата имам и такива дето им спряха телефона и тои ми твърди, че така му било по-спокойно !!Така че, всеки си гледа от неговата камбанария и се самоуспокоява!
                              И с риск да подхраня съдия изпълнителя да ме прикачи към така обичаните от мен брокери, само ще кажа, че като купувач на имот от последните месеци видях 3 апартамента около ндк да се продават.Апартаменти, които съм ходел да ги гледам и които не съм харесал -един заради антена, другите по други причини.Вече са купени.С какви заплати-не знам.
                              Ама явно всичко е с връзки
                              А какви апартаменти по 75 УСД ???че ми стана инетерсно?

                              Коментар


                              • дори и при 2000 лева средна заплата в софето,имотите пак ще паднат до смешни цени,защото такива заплати в цивилизацията се водят за социално слаби. в сащ социалния минимум е 12 000 $ на година ,а всичко е по евтино- и газ и ток и парно и дизел и бензин и ядене и коли и техника и т.н.
                                с тая стагфлация в бг просто е невъзможно с 2 бона да се преживява,без да се правят икономии..... а купуване на имот е абсурд за средностатистически софиянец,дори и да прави по 2 бона! а като сложим и рекордните за целия свят лихви,тогава всеки който си купи нещо с кредит е ОБРЕЧЕН рано или късно на неплатежоспособност...... с тези 2 бона заплата.
                                да не говориме за еластиситито в съплай/ диманд....... в чикаго при средна заплата от 62000 $ на година апт от 70 кв в момента е към 50-80 хилки .... направо кеш могат да се купуват,но просто факта,че е презастроено държи цените на смешни нива.... и тва в град,който расте не с години,а с дни..... а в спфето,дето в момента намаля и ще продължава да намаля,и 10 000 на месец да взима софингето, има ли повече от необходимите имоти,няма как да се качват,ама НИКЪК.....

                                п.п.
                                и стига се говорели колко е била голЕма столицата,защото софия е града с най намалящо население в последните 2 години! скъпотията и беднотията принуждават провинциялистчетата да си ходят там,от където са дошли,а и много софиянци кореняци,ударени от кризата са поели в чужбина и тепърва повече ще заминават....... така че софето от най разрастващия се град,в момента е най СМАЛЯВАЩИЯ СЕ ГРАД В БГ ! без да съм си ходил в бг скоро си залагам и последния цент,че трафика в последната година е намаля прогресиращо........

                                Коментар

                                Working...
                                X