IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти? - АРХИВ 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Във Варна започва да се изгражда жилищен комплекс от около 80 000 кв.м. Очаква се само разрешение за строеж. Понеже не познавам Варна не знам къде точно се намира, но това се случва.
    В София също се започва ново строителство. Красно село има 2 сгради на които им копаят дупките, още 2 се довършват. На ул. Парчевич до НДК събориха две сгради, където се очаква да започне строителрство до няколко месеца. Комплекс "Св. Георги" в Банкя започна миналия месец строеж на 4 жилищни сгради. Гео Милев, Слатина знам още поне 3-4 строежа започнати предните 6 месеца...

    Абе не е, като 2006-2007, но се строи. А това ,че има много жилища, като бройка в София нищо не значи, защото 70% от тях са саморазпадащи се дупки на доизживяване. Така, че хората които продължават да ми говорят за краха на НИ в България ги признавам за идиоти. Дано поне са щастливи....
    Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
      Той че е луд и твърди небивалици е очевидно , но и ти си сбъркан по цялата глава. Даскал съм, но не мога да ви налея лесно ум в главите. За по сигурно може да кандидатствате в колежа по туризъм, който ви посоча.
      Точно даскал ти подхожда, първобитнико, щот за учител не ставаш
      Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
        Милцюнер ли е тоз смешник бре Ба си и позора за българската полиция
        Той че е луд и твърди небивалици е очевидно , но и ти си сбъркан по цялата глава. Даскал съм, но не мога да ви налея лесно ум в главите. За по сигурно може да кандидатствате в колежа по туризъм, който ви посоча.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zashtontcho Разгледай мнение
          Чакай, чакай, нещо съм пропуснал. Какво си ме питал конкретно?

          Исках да ми изброиш 10 строежа започнати тая година, ти ми каза три места, където има строителни работи От там ли иде всичко?
          Изброил съм ти пет строежа започнати от една година насам и то по повърхностни и случайни наблюдения. Единия от тях е още на дупка. За други 50 сигурно не знам, но е много лесно да разбера. Искаш ли бас, че има започнати над 10 строежа тази година в София. Говорим само за жилищни сгради.
          След като не вярваш, че има трябва да се навиеш.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zashtontcho Разгледай мнение
            Чакай, чакай, нещо съм пропуснал. Какво си ме питал конкретно?

            Исках да ми изброиш 10 строежа започнати тая година, ти ми каза три места, където има строителни работи От там ли иде всичко?
            Що се занимаваш с малоумни тъпъгьози
            --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
            http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

            Коментар


            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
              Вместо да ми отговориш, взе на подбив модераторката. Ех "бездоводов"...........!
              Чакай, чакай, нещо съм пропуснал. Какво си ме питал конкретно?

              Исках да ми изброиш 10 строежа започнати тая година, ти ми каза три места, където има строителни работи От там ли иде всичко?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от javcho Разгледай мнение
                Радев, утре на работа, ако с некъдърните си колеги случайно успеете да хванете някой престъпник и ако той се окаже ром, специално го питай за цената на цветните метали. Те са големи специалисти в спекулациите с тях. Ще ти даде ценнен съвет.
                Милцюнер ли е тоз смешник бре Ба си и позора за българската полиция
                Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                Коментар


                • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                  ЛИНЧ за кучето без каишка. Клада за вещера без намордник!
                  Радев, утре на работа, ако с некъдърните си колеги случайно успеете да хванете някой престъпник и ако той се окаже ром, специално го питай за цената на цветните метали. Те са големи специалисти в спекулациите с тях. Ще ти даде ценнен съвет.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                    Знам, че е много лесно да си в ролята на сривльо, когато си безимотен гащник завиждащ на имащите и да вещаеш апокалипсис. Много труден е живота на завистливите сривлогари надяващи се на чудо за да си купят първо жилище. Някои дори емигрират , но виждат, че и там вземат мизерни доходи в пъти по-ниски от коренните жители и същевременно крайно недостатъчни за имот дори в БГ.
                    Скорошното влизане на БГ в Шенген още повече ще озлоби безимотните клошари /по правило комунисти/ още повече ще ги нахъса да вещаят края на света и вечен спад на цените. Но не , сценария никога не е в полза на нямащите.
                    Ариведерчи на мизерните песимисти. Кризата свършва Сега отивам на разходка в центъра на Мегаполиса.


                    Сетих се за онези ненормалници по Вашингтон и Ню Йорк, дето въоръжени с плакати, крещейки, се опитват да убедят минувачите в някоя химера. Няма как да го знаеш, щото мегаселоса Горни Домлен е далеч от тия градчета.
                    Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                    Коментар


                    • Знам, че е много лесно да си в ролята на сривльо, когато си безимотен гащник завиждащ на имащите и да вещаеш апокалипсис. Много труден е живота на завистливите сривлогари надяващи се на чудо за да си купят първо жилище. Някои дори емигрират , но виждат, че и там вземат мизерни доходи в пъти по-ниски от коренните жители и същевременно крайно недостатъчни за имот дори в БГ.
                      Скорошното влизане на БГ в Шенген още повече ще озлоби безимотните клошари /по правило комунисти/ още повече ще ги нахъса да вещаят края на света и вечен спад на цените. Но не , сценария никога не е в полза на нямащите.
                      Ариведерчи на мизерните песимисти. Кризата свършва Сега отивам на разходка в центъра на Мегаполиса.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                        това селско даскалче "ландгей69" още ли не са го баннали по IP адрес???
                        Клоуните не ги "убиват"
                        Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                        Коментар


                        • това селско даскалче "ландгей69" още ли не са го баннали по IP адрес???

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                            Ти пък как се появи от нищото бе гастарбайтер?
                            Що не си контоктуваш с белите хора, ами се вреш в български форум? Щото там си никой нали.
                            По-добре първи на село, отколкото последен в града. Нали ? Ейййй, добре, че Алеко не е жив Бай Ганъо е жалка гротеска пред тебе
                            Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от javcho Разгледай мнение
                              БАН за обиждащия собственик.
                              ЛИНЧ за кучето без каишка. Клада за вещера без намордник!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                                Ти пък как се появи от нищото бе гастарбайтер?
                                Що не си контоктуваш с белите хора, ами се вреш в български форум? Щото там си никой нали.
                                Ти пък си голямото добро утро !!!
                                Слънцето няма да изгрее без тебе !!!
                                --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
                                http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

                                Коментар

                                Working...
                                X