IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти? - АРХИВ 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
    Айде пак се почна - един приятел,една лелка казала.Света не се изчерпва с приятелите и познантите ни
    Иначе си прав,че нищо не съм купил.Рано е още
    Сори. Не може всички във форума да са строители. Общо взето се опитвам да използвам сравнително достоверна информация и все пак съм купил и продал поне по едно жилище. И нещата пред монитора са съвсем различни! Та като спомена лелката, ти като не си купил нищо откъде си направи извода, че цените паднали? Щото ако преди две години са искали 4000, а сега 1000, това не значи че това са цените на сделки.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от jamiemirror Разгледай мнение
      Стига па и ти бе, Песко писа че оня е продавал - ама не е писал че някой е купил от него

      Ай ЧБМ!
      Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
        Айде пак се почна - един приятел,една лелка казала.Света не се изчерпва с приятелите и познантите ни
        Иначе си прав,че нищо не съм купил.Рано е още
        Стига па и ти бе, Песко писа че оня е продавал - ама не е писал че някой е купил от него

        Ай ЧБМ!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Веско Разгледай мнение
          Това го дъвчим вече четвърта година.Колко имота купи и колко продаде та си правиш "очевидни" изводи? Мой познат строител, продаваше 2008-ма в Гръцката махала на 2700 евро квадрата. Това на снимката сега е малко нагоре!
          Това че има и по 100 лева, си е било толкова винаги.
          Айде пак се почна - един приятел,една лелка казала.Света не се изчерпва с приятелите и познантите ни
          Иначе си прав,че нищо не съм купил.Рано е още
          Last edited by onufri; 01.03.2011, 10:57.
          Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
            Ами не си търсил настоятелно!
            А това,че си заравяш главата в пясъка и не искаш да видиш очевадното си е за твоя сметка - имотите падат!
            Това го дъвчим вече четвърта година.Колко имота купи и колко продаде та си правиш "очевидни" изводи? Мой познат строител, продаваше 2008-ма в Гръцката махала на 2700 евро квадрата. Това на снимката сега е малко нагоре!
            Това че има и по 100 лева, си е било толкова винаги.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Веско Разгледай мнение
              Вече три години чакам оферта на 1000 евро в Лозенец и досега май само едно преустроено мазе видях
              Сериозни оферти се дават на сериозни купувачи, а такива няма. Затова и никой не си прави труда да дава пазарни оферти. Единственият реален пазар на НИ който в момента върви е този при съдия изпълнителите! Гледай там какво става и след това коментирай...
              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Веско Разгледай мнение
                Честита Баба Марта и от мен
                Примера го дадох заради Рапана:
                А какви са тези кардинални изводи от това, че имало накъде нещо си което струвало(или по-скоро му искали) над 2к, пък сега го давали за 300. Всеки имот си е индивидуален, и цените са мръднали символично. Вече три години чакам оферта на 1000 евро в Лозенец и досега май само едно преустроено мазе видях
                Ами не си търсил настоятелно!
                А това,че си заравяш главата в пясъка и не искаш да видиш очевадното си е за твоя сметка - имотите падат!
                Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Веско Разгледай мнение
                  Честита Баба Марта и от мен
                  Примера го дадох заради Рапана:
                  А какви са тези кардинални изводи от това, че имало накъде нещо си което струвало(или по-скоро му искали) над 2к, пък сега го давали за 300. Всеки имот си е индивидуален, и цените са мръднали символично. Вече три години чакам оферта на 1000 евро в Лозенец и досега май само едно преустроено мазе видях
                  Не знам в кой точно Лозенец търсиш, но там има оферти под 1000Е !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
                    Мисля,че е крайно време да престанете да се опитвате да коментирате общото състояние на нещата с някакви изключения!Голяма работа,че имало накъде нещо си което струвало(или по-скоро му искали) над 2к - това не променя факта,че цените през последните 3 години падат!
                    Честита Баба Марта и от мен
                    Примера го дадох заради Рапана:
                    ... Дори най ликвидните по времто на пика имоти - апартамент в престижен квартал на София (Варна итн) загубиха 40% от цената си- факт....
                    А какви са тези кардинални изводи от това, че имало накъде нещо си което струвало(или по-скоро му искали) над 2к, пък сега го давали за 300. Всеки имот си е индивидуален, и цените са мръднали символично. Вече три години чакам оферта на 1000 евро в Лозенец и досега май само едно преустроено мазе видях

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Веско Разгледай мнение
                      Явно не си от Варна. Казах ти точна локация, а се вижда и от космоса тази грозотия



                      mechobikov, много над 2000 е
                      Мисля,че е крайно време да престанете да се опитвате да коментирате общото състояние на нещата с някакви изключения!Голяма работа,че имало накъде нещо си което струвало(или по-скоро му искали) над 2к - това не променя факта,че цените през последните 3 години падат!
                      Същото се отнася и за тези,които познавали някого с 5-10-15-20-100 бона заплата.Ми и аз познавам такива,ама познавам много повече хора,чиито доходи намаляха в пъти!
                      Една птичка пролет не прави!

                      П.С.Ей,знаех си,че съм забравил нещо - честита Баба Марта на всички!
                      Last edited by onufri; 01.03.2011, 08:47.
                      Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от acen1975 Разгледай мнение
                        никъде не съм казвал,че нещо може да падне повече от собствената си стойност!
                        не бъркай,че повече от -100% означава отрицателна собствена стойност!
                        нямаш нито лог, нито арт % ,който да измерва отрицателна стойност! самите проценти могат да имат отрицателни измерения, но никога монетарното валю ,чийто дериватив са те!

                        аре бай,че требе да излАзам
                        Ще се сетиш!
                        Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                        Коментар


                        • Асене,не че имах време и нерви да ти прочета цялото писание,ама го прегледах отгоре-отгоре....та,имам една новина за теб - хората отдавна са открили топлата водаНе се дръж сякаш ти си я открил
                          Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                          Коментар


                          • Доходите на българите реално са паднали с 8,2% през 2010 г., сочат данните на Националния статистически институт. Това се дължи както на по-малките суми, които влизат в домакинските бюджети, така и на високата инфлация. 308 лв. е средният месечен доход на човек през четвъртото тримесечие на миналата година при 320 лв. за същия период на 2009-а, което е намаление с 3,7%.

                            Със 17% да скочи цената на тока за битовите потребители през деня в Западна България от 1 юли, поиска ЧЕЗ. Още по-сериозно поскъпване пък се иска за нощната тарифа - със 17,6%.
                            Това най-вероятно няма да се случи. Но от енергото искат голямо поскъпване на тока, за да налее повече пари в мрежата. Предложението на ЧЕЗ е цената на 1 киловатчас през деня да скочи от 14.437 ст. до 16.9 ст. без ДДС.


                            Дизелът ни с 10 ст. по-скъп от френския
                            Превозвачи настояват за държавен регулатор за горивата


                            Обезценките двойно над банковите печалби


                            Само "добри" новини, инвеститорите в имоти има още вода да гълтат
                            Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Crux Разгледай мнение
                              Глупостта никога не остава ненаказана.
                              глупостта е най големия грях. господ го мрази толкова много, че наказва жестоко съгрешилите още на този свят
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Crux Разгледай мнение
                                Глупостта никога не остава ненаказана.
                                Както Левски не остава ненаказан от ЦСКА

                                Коментар

                                Working...
                                X