IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти? - АРХИВ 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
    Тъй-тъй... започваш да стигаш до отговора. Досега беше какво ИСКАМ да си купя, вече е какво МОГА да си купя.Тъй че въпроси от сорта - Колко си склонен, колко даваш и прочие - пиши ги бегали в следващите години. Основният въпрос на всеки проектокупувач е - Колко МОГА да платя. Същото важи и за продавачите.
    Винаги е било "какво МОГА да си купя". То затова и двустайните са най-продавани - щото за по-големи пари няма. За какъв дявол му е на едно младо семейство двустаен апартамент, еле па купен с ипотечен кредит - на тоя въпрос никога не съм успявал да си отговоря.
    Never underestimate the predictability of stupidity

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
      Отговора ти общо взето нищо не означава...
      Въпроса е КАКВО искаш да си купиш, къде и за колко, а не дали можеш да си го позволиш или не.

      То и аз искам 20-стаен с олимпииски басейн и собствено голф игрище и по-възможност по-достъпен за да не тегля кредит... ама нъц...
      Тъй-тъй... започваш да стигаш до отговора. Досега беше какво ИСКАМ да си купя, вече е какво МОГА да си купя.Тъй че въпроси от сорта - Колко си склонен, колко даваш и прочие - пиши ги бегали в следващите години. Основният въпрос на всеки проектокупувач е - Колко МОГА да платя. Същото важи и за продавачите.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
        Искаш ли аз да ти отговоря, но отговорът може и да не ти хареса.
        Ако не говорим за спекулативна покупка, то бих ти отговорил: На цена, при която няма да се налага да взимам заем.
        Отговора ти общо взето нищо не означава...
        Въпроса е КАКВО искаш да си купиш, къде и за колко, а не дали можеш да си го позволиш или не.

        То и аз искам 20-стаен с олимпииски басейн и собствено голф игрище и по-възможност по-достъпен за да не тегля кредит... ама нъц...
        Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Crux Разгледай мнение
          Колкото дойде
          Много даваш !!!!
          Явно са някакви лесни пари за харчене
          Да не са кредитни бря ?????
          --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
          http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
            Tва колко квадрата е дето даваш 70К евра?????
            Колкото дойде
            Never underestimate the predictability of stupidity

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Rapana Разгледай мнение
              Честно казано когато се застрояваше Банско всички инвеститори мислехме че основните туристи ще са Гърци и македонци... Мамата на курорта я ебаха, алчните копеленца със апартмънт хаусите дето застроиха града....За съжаление очакванията ни се оказаха доста над реалността (аз имам проекти в банско, Добринище и Разлог за над 15 000 РЗП, на различни фази от развитието им)
              В туй изказване направо се чудя къде да слагам кавичките - поне 5-6 думички го заслужават

              Коментар


              • На хубавите имоти в центъра на града цената не им пада, особено ако са нови и с гараж. Но както се казва - за всяка стока си има и клиент

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Crux Разгледай мнение
                  4-стаен (разбирай - с 3 спални), непреходен апартамент, ново строителство, с два гаража или поне паркоместа. Без първи и последен етаж. В краен случай може и мезонет, но там изискванията ми са повечко. Кварталът е без особено знаение, защото според мен всичките са еднакви, все пак ако може да не е в панелно гето тип Надежда, Люлин, Дружба, Младост, Обеля.
                  Цена до 70 000 Евро.
                  Ами честно казано притези параметри, още днес в рамките на деня можеш да закупиш жилище.... Онзи ден гледах едно (за някаква курва на един от собствениците) в Бъкстон и едно в Лагера. И двете бяха над 110 кв.м и цената, която собствениците искаха на едното беше 83 000 евро на другото 78 000 евро. Разбирай ако идеш със 70 000 кеш и не си сериозен (да няма ще видя, ще търся кредит, ще питам нашите...) веднага ще клъвнат.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Crux Разгледай мнение
                    4-стаен (разбирай - с 3 спални), непреходен апартамент, ново строителство, с два гаража или поне паркоместа. Без първи и последен етаж. В краен случай може и мезонет, но там изискванията ми са повечко. Кварталът е без особено знаение, защото според мен всичките са еднакви, все пак ако може да не е в панелно гето тип Надежда, Люлин, Дружба, Младост, Обеля.
                    Цена до 70 000 Евро.
                    Tва колко квадрата е дето даваш 70К евра?????
                    --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
                    http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от jamiemirror Разгледай мнение
                      Рапане , накъде заби пък ти - кръстопът, ЕС...
                      Аз говоря - достъп до големите градове, никой не мисли за кръстопъти и ЕС в контекста Банско хахахаха, селото убито!
                      Честно казано когато се застрояваше Банско всички инвеститори мислехме че основните туристи ще са Гърци и македонци... Мамата на курорта я ебаха, алчните копеленца със апартмънт хаусите дето застроиха града....За съжаление очакванията ни се оказаха доста над реалността (аз имам проекти в банско, Добринище и Разлог за над 15 000 РЗП, на различни фази от развитието им)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
                        Ще ти задам директен въпрос... Очаквам сериозен отговор.

                        На каква цена си склонен да закупиш жилище в София? В кой квартал и какви са ти изискванията към имота?
                        4-стаен (разбирай - с 3 спални), непреходен апартамент, ново строителство, с два гаража или поне паркоместа. Без първи и последен етаж. В краен случай може и мезонет, но там изискванията ми са повечко. Кварталът е без особено знаение, защото според мен всичките са еднакви, все пак ако може да не е в панелно гето тип Надежда, Люлин, Дружба, Младост, Обеля.
                        Цена до 70 000 Евро.
                        Never underestimate the predictability of stupidity

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
                          Ще ти задам директен въпрос... Очаквам сериозен отговор.

                          На каква цена си склонен да закупиш жилище в София? В кой квартал и какви са ти изискванията към имота?
                          Искаш ли аз да ти отговоря, но отговорът може и да не ти хареса.
                          Ако не говорим за спекулативна покупка, то бих ти отговорил: На цена, при която няма да се налага да взимам заем.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Rapana Разгледай мнение
                            Естествено.. България е малка държава на кръстопът, членка на ЕС.. Всичко е въпрос на инфраструктура и цена..

                            А че банскалии са едни от най алчните хора в държавата спор няма.. Преди години купувахме там един парцел и една 85 годишна баба (от типа "лизгаахте ли се на счи" и "имаате ли се гуде") собственичк, със забрадка и бастунче, като взе да ми говори за кинт, РЗПта и плътност на застрояване щях да се хвърля в Глазне....
                            Рапане , накъде заби пък ти - кръстопът, ЕС...
                            Аз говоря - достъп до големите градове, никой не мисли за кръстопъти и ЕС в контекста Банско хахахаха, селото убито!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение
                              с ниски цени същото ще се случи и в софия с презастроените локации
                              Ще ти задам директен въпрос... Очаквам сериозен отговор.

                              На каква цена си склонен да закупиш жилище в София? В кой квартал и какви са ти изискванията към имота?
                              Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от all_trader Разгледай мнение
                                вчера бях в Банско

                                там положението е драматично!!!

                                така е застроено зверски ,че направи не можете да го познаете . обекти за по десетки милииони седят замразени и празни от 2 години. пазят ги охранители да не ги разграбват . даже на някои май нямаше и пазачи . над 50 % всичко пустее . а повечето сгради са почти готови. в смисъл били точно пред завършване . шок и ужас .
                                не знам точно как ще се излезне от ситуацията.....
                                с ниски цени същото ще се случи и в софия с презастроените локации
                                mWPCloud.com

                                Коментар

                                Working...
                                X