IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти? - АРХИВ 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от moderebov Разгледай мнение
    Кво кво, безработицата намалявала?!
    Туй трябва да е някой нов полицейски виц

    ПП: Обичам такива резаци с "Гяур" на уста ... отдавна те подозирах че си мангалор Хайде Диогене, вдигай си апартамента ( ох пардон - кашона) на рамене и отпрашвай в посока Анадола
    ...............
    Е, кука ли съм или резняк? Ти нещо се обърка дребен моди. И аз обичам дребните дето ме четат във всички теми. Явно съм им скъп. Ако почерпиш в някой пиано бар може да ти дам и други ценни съвети за нещата от живота, а не наготово да ми надничаш във всички теми в които пиша.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
      Ще се помоля в църквата за спасението на твоята дребна бедна душа, която не може да намери покой заради скъпите имоти няма дом.
      Ти си олицетворението на циганското знаме-колело от каруца насред тучни ливаде. Демек мобилен си щото нямаш нищо. Това го изтъкват всички клошари във форума пишещи от разни задимени трафопостове в крайни квартали обсадени от глутници кучета и циганизирани чалгари. Икономиката е нещо което аз практикувам и за теб химера. Стагфлация има при увеличена безработица, а тука намалява поради повишеното търсене на много професии на пазара на труда. Анадъмно гяур?
      Кво кво, безработицата намалявала?!
      Туй трябва да е някой нов полицейски виц

      ПП: Обичам такива резаци с "Гяур" на уста ... отдавна те подозирах че си мангалор Хайде Диогене, вдигай си апартамента ( ох пардон - кашона) на рамене и отпрашвай в посока Анадола

      Коментар


      • Ще се помоля в църквата за спасението на твоята дребна бедна душа, която не може да намери покой заради скъпите имоти няма дом.
        Ти си олицетворението на циганското знаме-колело от каруца насред тучни ливаде. Демек мобилен си щото нямаш нищо. Това го изтъкват всички клошари във форума пишещи от разни задимени трафопостове в крайни квартали обсадени от глутници кучета и циганизирани чалгари. Икономиката е нещо което аз практикувам и за теб химера. Стагфлация има при увеличена безработица, а тука намалява поради повишеното търсене на много професии на пазара на труда. Анадъмно гяур?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
          ....................
          Придворний шуте, не можеш да ме караш да ти изброявам икономически показатели и да ми забраняваш от страх да ползвам най-силния - ИНФЛАЦИЯТА, ВТОРИЯТ Е УВЕЛИЧАВАЩОТО СЕ КРЕДИТИРАНЕ, А ТРЕТИЯ Е НАРАСТВАЩИЯ ИЗНОС.
          . Като мислиш за икономика поне си трай да не ти се смеят и гугудките Златото много скоро ще пийне толко студена вода, че ти е бедна фантазийката. По добре си купувай месинг.
          Ей знех си че се носиш по течението и нищо няма да измислиш Айде сега отвори сайта на БНБ и виж паричната маса в обръщение последните две години, а че стоките поскъпвали и видиш ли имало инфлация. Има обедняване на населението, но пари не се появяват това е Стагфлация . Къде го видя увеличеното кредитиране и увеличено според кой период?
          В начало на 2011г. за жилищния пазар показват данните на БНБ:
          1)
          - в края на 2010г. стойността им е 9,268,826 хил. лв.
          - в края на януари 2011г. стойността им е 9,258,159 хил. лв.
          Тоест за един месец има спад от над 10 милиона лв.
          А относно износа прочети тук. Когато 80% от населението е бедно по статистика, когато банките заробват до гроб, когато всичко е корупция и полицейщина няма как да има ръст в икономиката, а още по-малко в НИ. Няма да се занимавам с тебе повече, то се вижда, кой е шута във форума Спри да си губиш времето във форума и ходи в църквта да се молиш и кръстиш да поскъпват имотите, защото само вярата ти остава! In God we trust!
          Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

          Коментар


          • Жестоко!!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
              ....................
              най-силния - ИНФЛАЦИЯТА, ВТОРИЯТ Е УВЕЛИЧАВАЩОТО СЕ КРЕДИТИРАНЕ, А ТРЕТИЯ Е НАРАСТВАЩИЯ ИЗНОС.
              Не знам защо винаги се смята че НИ са единствената защита от инфлация. Сигурно е било така в годините на балонирането им - свърши тоя период вече.

              Поредна грешка, следващата е именно че кредитирането е НЕИЗГОДНО и дали се увеличава е без значение понеже просто няма достатъчно глупави клиенти за кредити с двуцифрен ГРП, следва износа - че той е мижав колкото и да се е увеличил от още по-мижавите си нива. Факт е че дефицита се увеличава, на тоя фон да се цитира повишения износ като фактор е бая смешно.

              Като цяло ограничението идва от равнището на доходите най-вече, втория поред фактор е неизгодното кредитиране, третия - липсата на закона за фалитите на ФЛ (което води до заробване към банките).
              Честито изтрезняване на българския кандидат-купувач на НИ! Крайно време беше, след толкова дълго пиянство - тежък махмурлук!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от No money, no credit Разгледай мнение
                Очевидно мисленето ти е на ниво прадеди, за които основното имане е 10 дка кър и една къща. За къра мога и да се съглася, но от къщата на прадедите ти нищо не е останало, така че като сигурната инвестиция я няма. А например златото го има
                ....................
                Придворний шуте, не можеш да ме караш да ти изброявам икономически показатели и да ми забраняваш от страх да ползвам най-силния - ИНФЛАЦИЯТА, ВТОРИЯТ Е УВЕЛИЧАВАЩОТО СЕ КРЕДИТИРАНЕ, А ТРЕТИЯ Е НАРАСТВАЩИЯ ИЗНОС.
                . Като мислиш за икономика поне си трай да не ти се смеят и гугудките Златото много скоро ще пийне толко студена вода, че ти е бедна фантазийката. По добре си купувай месинг.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Crux Разгледай мнение
                  Скоро, скоро... колко да е скоро? 10-12 годинки може би?
                  А, виж туй МОЖЕ! Като съборят сегашните кимизарници и се строи качествено.
                  Естествено - при средна заплата около 2000 пари на глава, инак пак няма да има платежоспособно търсене.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                    .-..............
                    Скоро ще почнат да растат, защото той ми сподели, че вече не се намират хубави двустайни а са останали само кимизарници на същите цени /гореспоменатите/ Така че пий си спокойно амфетамина за успокоение от предстоящия ръст и се свирай в мизерната квартирка. Щото като нямаш кредит, нямаш и мъни. Твоите са деньги де
                    Скоро, скоро... колко да е скоро? 10-12 годинки може би?
                    Never underestimate the predictability of stupidity

                    Коментар


                    • Преди 2-3 години тук имаш една възторжена тема за инвестициите в БГ.Полезно е сега да се види прихода от тях дали може да обслужва 36 милиарда евро дълг,или е било само ипотекиране на заменките.Да му мисли \"опашката\" на рибата
                      " Европейската инвестиционна банка даде разрешение на Министерството на транспорта да прехвърли ипотекиран терен от 85 дка до летището на Министерството на икономиката. Последното от своя страна ще апортира терена в капитала на “Международен панаир Пловдив”. Върху въпросния терен ще бъде построено софийското представителство на Пловдивския панаир. Това съобщава в. “24 часа”, цитирайки министъра на транспорта Петър Мутафчиев.

                      Прехвърлянето ще бъде гласувано и от Министерски съвет. Според информацията теренът е бил ипотекиран през 1997 г. за заем от 60 млн. евро за реконструкция и разширение на софийското летище.

                      По информация в медиите пазарната стойност на терена е около 27 млн. евро.
                      Имотът се намира в столичния комплекс "Дружба" между улица "Неделчо Бончев", жп линията и бул. "Брюксел".

                      Цените на парцелите там в момента са между 210 и 500 евро за квадратен метър, макар че няма толкова голям терен в района."
                      обслужва 36 милиарда евро дълг,или е било само ипотекиране на заменките.Да му мисли \"опашката\" на рибата
                      http://www.investor.bg/forum/showthr...t=8367&page=10

                      Коментар


                      • LANDLORD 31

                        Очевидно мисленето ти е на ниво прадеди, за които основното имане е 10 дка кър и една къща. За къра мога и да се съглася, но от къщата на прадедите ти нищо не е останало, така че като сигурната инвестиция я няма. А например златото го има
                        Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                          ...............
                          Пале, не си правя изводите от ника ти, а от факта, че черпиш и пиеш мръсна вода от пералнята за да искараш единствената сигурна инвестиция като неразумна. Кой в БГ се стреми към това? Отговор- само безимотните гащници-сривлогари.
                          Въобще не съм грандоман, даже ме е яд, че притежавам прекалено малко имоти. А пък аз въобще не съм брокер, но моят приятел е такъв и то откскоро. Едва ли ще се опитва да лъже, като това му е първата работа в живота и я работи с ентусиазъм.
                          Ей писнало ми е да се разправям с финансово неграмотен народ Гуро на финансите изброи пет показателя в икономиката, които да подсказват ръст на НИ, не ще съм доволен на три показателя, но ако аз ги оборя ти ще напуснеш този форум, защото ми е писнало да ти чета глупостите, като мантра. И забрави думата инфлация! Знаеш ли колко имоти можеш да купиш в момента, но ти е скъпо нали? Защото ако не ти беше скъпо нямаше да хленчиш, че си искал още! В държавата остават само изтрещели хора, другите неспирът да се евакуират н чужбина! Остават неграмотно-чалга население и крадливи бюрократи с приятелчета мутри! Помежду си ли ще си въртите кимизарниците, всеки нормален човек с пари си купува имот в чужбина и гледа да си уреди бизнеса така че да го управлява дистанционно. Чакай ти от голтаци да направиш пари
                          Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                            ...............
                            Пале, не си правя изводите от ника ти, а от факта, че черпиш и пиеш мръсна вода от пералнята за да искараш единствената сигурна инвестиция като неразумна. Кой в БГ се стреми към това? Отговор- само безимотните гащници-сривлогари.
                            Въобще не съм грандоман, даже ме е яд, че притежавам прекалено малко имоти. А пък аз въобще не съм брокер, но моят приятел е такъв и то откскоро. Едва ли ще се опитва да лъже, като това му е първата работа в живота и я работи с ентусиазъм.
                            Сигурна инвестиция? Дааа, сигурна е в пътя си надолу.
                            Като каза че те е яд че притежаваш малко имоти - да ти продам още два? Или нямаш пари, що ли ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от No money, no credit Разгледай мнение
                              Аз досега от броки не съм чул, че цените са/ще паднат. Относно моето финансово и имотно състояние си пълен лаик, щом си правиш изводите от ника ми! Апропо твоя показва грандоманство и избиване на комплекси. Нейсе да си жив и здрав!
                              ...............
                              Пале, не си правя изводите от ника ти, а от факта, че черпиш и пиеш мръсна вода от пералнята за да искараш единствената сигурна инвестиция като неразумна. Кой в БГ се стреми към това? Отговор- само безимотните гащници-сривлогари.
                              Въобще не съм грандоман, даже ме е яд, че притежавам прекалено малко имоти. А пък аз въобще не съм брокер, но моят приятел е такъв и то откскоро. Едва ли ще се опитва да лъже, като това му е първата работа в живота и я работи с ентусиазъм.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                                .-..............
                                Скоро ще почнат да растат, защото той ми сподели, че вече не се намират хубави двустайни а са останали само кимизарници на същите цени /гореспоменатите/ Така че пий си спокойно амфетамина за успокоение от предстоящия ръст и се свирай в мизерната квартирка. Щото като нямаш кредит, нямаш и мъни. Твоите са деньги де
                                Аз досега от броки не съм чул, че цените са/ще паднат. Относно моето финансово и имотно състояние си пълен лаик, щом си правиш изводите от ника ми! Апропо твоя показва грандоманство и избиване на комплекси. Нейсе да си жив и здрав!
                                Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

                                Коментар

                                Working...
                                X