IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти? - АРХИВ 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от moderebov Разгледай мнение
    Щото сте двамца лаладжии без пукната стинка - е те затва
    100% арендатора ще ми плати повече отколкото ти например - но все пак чакам да кажеш "купувам" да те изтреса пред всички
    ..................
    И какво ще ми предложиш бе калинка? ЗЗ за 2000лв. Само не казвай, че е на северозапад, щото много дълго ще ти се смея

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
      И на мене ми е интересна... Зем. земи, дето имам, ми носят средно 55 лв./г, а само допреди 3-4 години купувах на 400 лв./д-ка. Няма им. данъци, няма амортизация, чиста работа...
      Средно казваш - че 55 е тавана в България изобщо хахахаха

      Всъщност имат и амортизация, и данъци - при определени условия. Но повечето хора предпочитат да си затварят очите за това.

      Да, земите са интересна инвестиция - но твърде нискодоходна, уви. Затова и ще разкарам едни.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от moderebov Разгледай мнение
        Имотките са интересни и единия е арендован щото е земя. 100% ще я продам и то тази година
        И на мене ми е интересна... Зем. земи, дето имам, ми носят средно 55 лв./г, а само допреди 3-4 години купувах на 400 лв./д-ка. Няма им. данъци, няма амортизация, чиста работа...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
          ..................
          Как защо не казва бе колега? Не казва защото няма и дим у г..о. Ето затова не казва. Няма нищо за казване.
          Щото сте двамца лаладжии без пукната стинка - е те затва
          100% арендатора ще ми плати повече отколкото ти например - но все пак чакам да кажеш "купувам" да те изтреса пред всички

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
            На богат човек му е широко около врата, що да не е отворен? Да му мислят лейбъристите тука.... Аз също смятам, че отделни сегменти ще отбележат ръст тази година. Що не кажеш, за имотките, ако са интересни, можеш да ги пласираш и после като паднат ще си спечелил много (отделен въпрос е като си толкова умен що досега спа, а не продаде)
            ..................
            Как защо не казва бе колега? Не казва защото няма и дим у г..о. Ето затова не казва. Няма нищо за казване.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zashtontcho Разгледай мнение

              Знаех си, че си някакво глупаво тинейджърче, дето се представя за нещо повече във форума. Сигурно слушаш на вашите приказките за имоти и почваш да ги преразказваш тук. Ама гледай как си се издала - "моят приятел е такъв (брокер)". Щом го членуваш, значи е някакъв по-особен приятел, единствен един вид И или си гейче, или си глупаво момиченце, дето тръби навсякъде по форумите, че имотите се качват, защото така е казало гаджето брокер Ясна работата, какво ли не правят младите тинейджърки за любовта
              .............
              Не очаквах точно ти да паднеш на подобно ниво, но подозирах, че някой тъпак ще си помисли нещо подобно. Няма да ти влизам в тона и да обяснявам кой съм и какъв съм. Мисля, че повечето които ме четат знаят. Такива дребни душици хващащи се за първата дума е по-вероятно да са на другия бряг на сексуалността.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                А пък аз въобще не съм брокер, но моят приятел е такъв и то откскоро. Едва ли ще се опитва да лъже, като това му е първата работа в живота и я работи с ентусиазъм.
                Знаех си, че си някакво глупаво тинейджърче, дето се представя за нещо повече във форума. Сигурно слушаш на вашите приказките за имоти и почваш да ги преразказваш тук. Ама гледай как си се издала - "моят приятел е такъв (брокер)". Щом го членуваш, значи е някакъв по-особен приятел, единствен един вид И или си гейче, или си глупаво момиченце, дето тръби навсякъде по форумите, че имотите се качват, защото така е казало гаджето брокер Ясна работата, какво ли не правят младите тинейджърки за любовта

                Коментар


                • Аз спирам да се занимавам с гъдулка 31, Правя на гъдулката едно предложение, защото се мисли за много отворен. Вадя Нот. Акт за апартамент в центъра на София и вадя договори за депозит с 5 нули. Аз доказвам че не съм безимотен сривльо, той плаща, като в покера Иначе ще си остане смешника във форума. Досега в този форум никога не съм парадирал с финансовото или имотно състояние, но сега този елементарен индивид малко ме ядоса и съм готов да се разкрия срещу 10%
                  Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                    На богат човек му е широко около врата, що да не е отворен? Да му мислят лейбъристите тука.... Аз също смятам, че отделни сегменти ще отбележат ръст тази година. Що не кажеш, за имотките, ако са интересни, можеш да ги пласираш и после като паднат ще си спечелил много (отделен въпрос е като си толкова умен що досега спа, а не продаде)
                    Явно си нямаш идея какво е да си богат хахахаха Вместо това - типичното мислене че богатите трошат кинти на поразия.
                    Имотките са интересни и единия е арендован щото е земя. 100% ще я продам и то тази година - но искам да го надъня онзи резняка - да му видим парите на масата и как плаща. Пък тия 20% ще си ги избие с ръста догодина, нъл тъй...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от moderebov Разгледай мнение
                      Не бих, офертата ми е към другия муньо - с "31"

                      На теб нямам планове да продавам, ти не смяташ че имотките трябва да струват по-скъпо - а аз смятам да му искам премия 20% щото е отворен
                      На богат човек му е широко около врата, що да не е отворен? Да му мислят лейбъристите тука.... Аз също смятам, че отделни сегменти ще отбележат ръст тази година. Що не кажеш, за имотките, ако са интересни, можеш да ги пласираш и после като паднат ще си спечелил много (отделен въпрос е като си толкова умен що досега спа, а не продаде)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                        А че ще растат цените на имотите сетихте ли се бе гольовци?
                        шЪ шЪ (на мандарин)

                        Рязано ченге такова

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                          Аз се интересувам. Би ли ги описал имотите?
                          Не бих, офертата ми е към другия муньо - с "31"

                          На теб нямам планове да продавам, ти не смяташ че имотките трябва да струват по-скъпо - а аз смятам да му искам премия 20% щото е отворен

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от No money, no credit Разгледай мнение
                            LANDLORD 31, смешник си ти и некъдърник Безработицата се увеличава, ама кой да чете През четвъртото тримесечие на 2010 г. коефициентът на безработица се увеличава с 3.3 пункта и достига 11.2%.
                            ....................
                            И какво сравняваш- две еднакви тримесечия. Гольо освен показателя за безработицата, стагфлацията включва държавни покупки и регулируем ръст на цените. Какви са държавните покупки бе гольо, че не мога да се сетя? Кои цени се регулират освен тези от ДКЕВР бе голия? Виждате един термин някъде и повтаряте като папагали. А че ще растат цените на имотите сетихте ли се бе гольовци?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от moderebov Разгледай мнение
                              Като каза че те е яд че притежаваш малко имоти - да ти продам още два? Или нямаш пари, що ли ?
                              Аз се интересувам. Би ли ги описал имотите?

                              Коментар


                              • LANDLORD 31, смешник си ти и некъдърник Безработицата се увеличава, ама кой да чете През четвъртото тримесечие на 2010 г. коефициентът на безработица се увеличава с 3.3 пункта и достига 11.2%.
                                Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

                                Коментар

                                Working...
                                X