IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти? - АРХИВ 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от moderebov Разгледай мнение
    Кое расте бре - само данъците на НИ растат и то не с 2-3% а двойно
    О трагедия... от 130 лева данъка ми е станал 185... УЖАС... Направо да продавам на безценица...
    Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
      Бебенце сладко Защончо...
      Че те в София имотите растат от 2-3 месеца. Дъното мина.. който купил, купил...
      Останаха непродаваемите коптори в Дружба, Обеля и Люлин...
      Наемите също си текат и не съм имал проблеми със наемателите, нито с плащанията им...
      Вие докато последната година-две се надцаквахте с колко % ще паднат имотките батко ви Мажо си пазаруваше евтини акциики с рентата . Ама туй то..пазар.. .

      И нали знаеш... С обикновенна заплатка не можеш да си купиш апартамент без кредит... Нито в България, нито където и да е по света...

      Успех с ЧСИ
      Кое расте бре - само данъците на НИ растат и то не с 2-3% а двойно

      Коментар


      • Бебенце сладко Защончо...
        Че те в София имотите растат от 2-3 месеца. Дъното мина.. който купил, купил...
        Останаха непродаваемите коптори в Дружба, Обеля и Люлин...
        Наемите също си текат и не съм имал проблеми със наемателите, нито с плащанията им...
        Вие докато последната година-две се надцаквахте с колко % ще паднат имотките батко ви Мажо си пазаруваше евтини акциики с рентата . Ама туй то..пазар.. .

        И нали знаеш... С обикновенна заплатка не можеш да си купиш апартамент без кредит... Нито в България, нито където и да е по света...

        Успех с ЧСИ
        Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zashtontcho Разгледай мнение
          "Имотите само се покачват, никога не падат" както повтаряха отдавна изчезналите форумни герои Жуан, Маранди, АфтърДарк, Петър и както им пригласят днес с "Имот живот и слава на земята остава" днешните герои анон6706, ланлор31 и мажоритаря.
          За6тончо,

          споменаваш не много коректно МарАндито и анонския. Те никога не са твърдели, че имотЯта са вечно ъп.

          Но за сметка на това на прима виста веднага се сещам за няколко култуви ъпъра, които не си споменал:
          Веско от Варната, Ивкоо, Захо, Алее, Джулс...Себулба46

          Коментар


          • Едни и същи мантри се повтарят от брокерите с години, независимо от случващото се на пазара. "Имотите само се покачват, никога не падат" както повтаряха отдавна изчезналите форумни герои Жуан, Маранди, АфтърДарк, Петър и както им пригласят днес с "Имот живот и слава на земята остава" днешните герои анон6706, ланлор31 и мажоритаря. Един бърз преглед върху обявите по имотни сайтове показва, че брокерите не са си променили начина на поведение и продължават със същите подходи, които прилагаха през годините на бума - надути цени, отказ от всякаква обоснованост на цената и тотално отричане на възможността на спад на цените на НИ.

            Ето апартамент от ЧСИ в кв. Изток, 89 кв.м за 136 800 лв., на бул. Цариградско шосе № 26, бл. 23. http://www.sales.bcpea.org/?q=node/23574 От снимките се вижда къде точно е апартамента

            Ето какво искат и брокерите за същия квартал (но по-лоши локации) и същата площ:
            • 156 400 лв., или с 19 600 лв. повече. Хубавото на брокерската оферта е, че винаги може да слезе надолу с поне 10%, а и може да се тегли банков кредит, ако няма пари в наличност. Има и доста недостатъци офертата, кято цяло е надценена с поне 20%, но всеки да си преценява. Благодарение на брокера Реалторс http://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act...738&f1=details
            • 163 300 лв., или с 26 500 лв. повече. Тук вече си идваме на типичния брокер - аристократична незнам си какво с рзп 80 кв.м, а е обявена 90 Явно някой е решил да продаде старата и прогнила наследствена къща и да си уреди живота. Благодарение на брокера Глобус - Риал Естейт http://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act...110&f1=details
            • 165 200 лв., или с 28 400 лв. повече. Отново брокерски номера - 90 кв.м за 76,40, реално квадратът идва по 2 200 лв Благодарение на агенция Валер http://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act...752&f1=details
            • 205 300 лв., или с 68 500 лв. повече. Да си дойдем на думата - един брокер ако не вземе горница 70 000 лв., защо ще се занимава въобще? Благодарение на Би енд Би Инженеринг http://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act...570&f1=details
            • 264 000 лв., или с 127 200 лв. повече. Ето кой е най-хитрия брокер За цели 130 000 лв. над реалната цена ви се предлага да живеете като истински европеец. Затова и не е сниман апартамента, а само комплекса отстрани - да си види каква красота ви се предлага Благодарение на агенция Хирон 55 http://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act...465&f1=details

            Коментар


            • Малей,

              както са тръгнали нещата, това което бате Пешо говореше ще стане реалност. Имотята ще са последната грижа на българите.

              Коментар


              • Ами аз като те чета съм и от едните и от другите Обаче поне нямам само 56$

                Коментар


                • Не мога да разбера разни меркантилни типове, за които имота е фетиш. От една възрастна жена бях чул следното "имот, живот и слава на земята остава", когато му дойде времето ще разберете за какво става дума Признак на много ниска култура и други низки черти на характера е когато нападаш някого какво има или какво няма, още повече ако пък започнеш да се самоизтъкваш. Имащия, защо не се ебаваш с децата си какви имоти имат и защо не са придобили? Ако имаш болен близък и тръшнеш 100 бона за живота им за сметка на НИ неудачник ли си, защото си нямал 200? Много неща могат да се кажат в тази посока, важното е да си помагаме в търсенето на истината, важното е да си признаваме грешките, едните че не са купили 2002год. ако са имали възможност, а другите че не са продали от лакомия 2008год.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                    Ъмммм,

                    не, не можеш
                    ......................
                    Толкова ли е красива или ти е толкова вярна?

                    Коментар


                    • Владая е кофти , започвам да строя в Банкя. На 15 минути ми е. Тъкмо ще дам достоверна информация за цената на квм, която наистина е много отностителна. Конструктора например може да те върне в 1-ви клас.

                      ЗА ефтинкото не ми говори, ако бях на хотел щеше да ми излезе по евтино на нощ.


                      Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
                      Ами ти си си виновен... Да си наемрил по хубава квартира. Но наемите тогава скачат. Ама нали сме тарикати... ТРяя да е еФтинко..Сеш сее...

                      Иначе Владая, Перник, Владо Тричков, Курило, Горна Баня са близо до София... пък и в къща ще живееш. за по-малко кинти...

                      Месечния наем ти покрива ипотеката по къща във Владая... Какво правиш още в София .. Марш натам..
                      Last edited by SStoilov; 09.03.2011, 22:00.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31
                        ................
                        Ами аз не съм чул от тебе кви имоти имаш, нито кво си купил в кризата, за да ти отговарям самоотвержено какви бъгави наеми зимам. Ако това те топли - бъгави са и то много бъгави! С един такъв бъгав съм сигурен, че мога да купя жената до тебе докато седи на масата
                        Ъмммм,

                        не, не можеш

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                          ......................
                          Бай дъ уей /много мразя ингилизите/ МЕЖДУ ДРУГОТО ти откъде знаеш числото за събиране на наеми? Да не би да ти е най-омразното число заради това, че ти тогава шариш? Няма да ти кажа колко съм събрал, щото ще ме налазят колегитеееее
                          Аха ха ха,

                          що ги мразиш ингилизите, ако не е сийкрет? Да не си падаш по джърманите?
                          За числото, не, не ми е най-омразното, щото на 9-ти си вземам кинтите.

                          Е ти пък, питаш кой колко имота има и кой к'во купил, пък се стискаш да кажеш к'ви бъгъви наеми си взел

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                            Какво за хляба, салама, олиото, доматите и краставиците? Пукницата е друга бира

                            Бай дъ уей, днес е 9-то число, ден за събиране на наемите. Как е и колко събра?
                            ......................
                            Бай дъ уей /много мразя ингилизите/ МЕЖДУ ДРУГОТО ти откъде знаеш числото за събиране на наеми? Да не би да ти е най-омразното число заради това, че ти тогава шариш? Няма да ти кажа колко съм събрал, щото ще ме налазят колегитеееее

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                              ...................
                              Хе хееееееееееееее, да ти имам ерудицията. Ти май само гориво за ДВГ купуваш. Кой купува хляба в къщи и салама? Да не говорим за олиото и доматите и краставиците, защото те са ми основен харч заедно с пукницата
                              Какво за хляба, салама, олиото, доматите и краставиците? Пукницата е друга бира

                              Бай дъ уей, днес е 9-то число, ден за събиране на наемите. Как е и колко събра?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                                Чисто индивидуално - за едни стагфлация, за други инфлация, за мене все още дефлация (до 3лв бензина - оттам инфлация)
                                ...................
                                Хе хееееееееееееее, да ти имам ерудицията. Ти май само гориво за ДВГ купуваш. Кой купува хляба в къщи и салама? Да не говорим за олиото и доматите и краставиците, защото те са ми основен харч заедно с пукницата

                                Коментар

                                Working...
                                X