IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Една интересна статия за моловете и какво ще е развитието в този сегмент

    Коментар


    • В нещо като края на лятото на 2008ма сме. Не знам кой ще е тоя "оптимист", тарикат, спекулат, инвестьор или каквото и да е там, да тръгне и тегли кредити, че и да купува с тях апартаменти по кварталите. Цената скоро ще стане равна на кешовите възможности на няколкото изпращяли купувачи. И защо след като СНБ заби франка на 1.2 няма ни един кредит във франкове

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        ще ме прощаваш Любче, ама 96-07 си беше класика в режисурата и дирижирането на тълпата Ама класика - първо изнесоха фиктивно зърното (тип аферата Деклозиер в навечерието на влизането на Бг в първата световна - можеш да видиш там бартчето на "великия" Буров /пък и той офф дъ рекърд/ какви ги върши), после засилиха спекулациите с лева, след това се раздадоха едни огромни количества кинтаж (Слави селяка така си стартира кариерата, много мои приятели с тези пари си купиха апаратменти и т.н.) и след като се създаде латена критична маса, оттам нататък се включиха и обикновени селяци да поскачат и т.н. Но да не се отплесвам (даже имаше изследвания как 95-та била най-силната в икономически план за Бг след промените, но това пък е съвсем офтопик) - темата е за имотята, а перспективата, поне в момента, не е розова при тях, но пък не е (поне в София) и катастрофична - в София няма къде да седнеш в петък вечер по моловете, тотален ужас беше в Икеа, задръстванията все още са ужасни и т.н. Пък нека да има криза, а
        Еееее,

        Груя,

        ние за конкретно нещо с Вал/Ши говорим, за 96-97г.

        Ти говориш за 96-07 Ти за зърното изби... Нека който може с честен труд пари да си изкара да действа...От събитията 96-97 докъде я докарахме
        Дирижиран е този, който иска да бъде дирижиран. Не знам как да ти обясня, ама общувам с и по-старото поколение. И не знам как да ти кажа, как съм изумен от това как вярват 'ората на глупостите дето им говорят по телевизията.
        Ще ти дам два пресни случая:
        Вчера даваха как някав си кмет щял да уволни жена си и дъщеря си от администрацията, след като го избрали за кмет, защото такива му били моралните устои, и те ми дърдорят машшала голяма работа е тоя, а аз им казвам, че те горкичките, още преди изборите имат отредена работа на друго място.
        И другия случай за това, че нямало право да се купуват антибиотици без рецепта от аптеката - те ми казват браво, мноооого добре - а аз като им казах, че тогава за да си вземат един най- прост антибиотик трябва да отидат да платят на джи пито, после трябва да платят за изследвания за резистентност и те много бързо изплезиха език - еееее, да, им казах, аз като бях малък нито лекарства съм пил, нито на лаборатории съм ходил и пак оцелях, а да не говорим, че смъртността се е увеличила не от лекарствата а от остаряването на "ората...
        Та тъй де, за някой имаше дирижиране, за други нямаше, а е и важно в дълбочина докъде беше това дирижиране.
        За мен дирижиране на масите нямаше, нооооо, предпоставките за да стане така - те може да са дирижирани.
        Айди сега да издирижираш да излезе народа на улицата

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          ще ме прощаваш Любче, ама 96-07 си беше класика в режисурата и дирижирането на тълпата Ама класика - първо изнесоха фиктивно зърното (тип аферата Деклозиер в навечерието на влизането на Бг в първата световна - можеш да видиш там бартчето на "великия" Буров /пък и той офф дъ рекърд/ какви ги върши), после засилиха спекулациите с лева, след това се раздадоха едни огромни количества кинтаж (Слави селяка така си стартира кариерата, много мои приятели с тези пари си купиха апаратменти и т.н.) и след като се създаде латена критична маса, оттам нататък се включиха и обикновени селяци да поскачат и т.н. Но да не се отплесвам (даже имаше изследвания как 95-та била най-силната в икономически план за Бг след промените, но това пък е съвсем офтопик) - темата е за имотята, а перспективата, поне в момента, не е розова при тях, но пък не е (поне в София) и катастрофична - в София няма къде да седнеш в петък вечер по моловете, тотален ужас беше в Икеа, задръстванията все още са ужасни и т.н. Пък нека да има криза, а
          Няма пряка връзка между това
          колко хора има по кръчмите и колко
          струват хапартаментито !!!
          Щото повечето хора по кръчмите са ПУЩИНЯЦИ !!!!!
          Твърде много имоти има на пазара и
          твърде малко ХОРА дето могат и искат да купят.
          Само ще ти нашепна, че в София се
          раждат на година около 14 000 деца,
          а умират около 25 000, хапатраментито
          при балонизацията преди няколко години
          нараснаха с около 30%.
          КАПИШ !!!
          --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
          http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Crux Разгледай мнение
            Годишен доход от имота - 3000 Евро. Демек, дава се под наем за 500 лева/250 Евро на месец.
            Тия добре ли са?! 500 лева за 40 квадрата необзаведен двустаен в Банишора?!?!?! Това и за 250 лева няма кой да го наеме! Бахти наглите лъжци!
            аааама че си глупава!
            носи годишен доход 3000, че и нагоре даже,
            ама на БАНКАТА... от лихви по ипотеката

            Коментар


            • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
              Бат Пешо, споко ве!

              Вал/Ши казва, че събитията 96-97 са защото беше бръкнато в джоба на тълпата. Действията на тълпата не са дирижирани. И паразитите най-ги е страх от това - това което не могат да контролират. Друг е въпросът дали бъркането в джоба е дирижирано - там може да е.
              ще ме прощаваш Любче, ама 96-07 си беше класика в режисурата и дирижирането на тълпата Ама класика - първо изнесоха фиктивно зърното (тип аферата Деклозиер в навечерието на влизането на Бг в първата световна - можеш да видиш там бартчето на "великия" Буров /пък и той офф дъ рекърд/ какви ги върши), после засилиха спекулациите с лева, след това се раздадоха едни огромни количества кинтаж (Слави селяка така си стартира кариерата, много мои приятели с тези пари си купиха апаратменти и т.н.) и след като се създаде латена критична маса, оттам нататък се включиха и обикновени селяци да поскачат и т.н. Но да не се отплесвам (даже имаше изследвания как 95-та била най-силната в икономически план за Бг след промените, но това пък е съвсем офтопик) - темата е за имотята, а перспективата, поне в момента, не е розова при тях, но пък не е (поне в София) и катастрофична - в София няма къде да седнеш в петък вечер по моловете, тотален ужас беше в Икеа, задръстванията все още са ужасни и т.н. Пък нека да има криза, а
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                Простор е нещо такова:
                Да съгласен съм

                И наистина от Вивите от горните етажи е така.

                Е, та тези снимки откока са, че мога да позная единия 38-осмак на БМФ-то? Толкова кораби на зимния рейд откога не е имало?
                Едит

                Сега като видях радарния паметник разбрах че това е Бриз. Вивата е по-добре според мен.
                За Бриза не повече от 400 еврака в момента. Догодина ще видим.
                Поздрави
                Едит 2

                Е, ама на ново да ми е напукан балконът...
                Last edited by luboil; 17.11.2011, 14:55.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
                  Един покрив на терасата и става парфе .

                  Те още не са започнали според мен. Очаквайте след една година.......... обява:
                  "Продава се балкон преустроен на едностаен (забележа, има си собствен изход и стълбище, етаж 10-ти)"
                  Тия верно са назаде !!!
                  Гледах една обява в района на МОЛЛА на
                  Опълченска и беше нещо от сорта
                  маломерен в идеален център и
                  за около 150 евраци май,
                  като цъкнеш се оказва няква дупка
                  12 квадрата с кенефа и нямало перална,
                  хладилник и т.н щото нямало място ::
                  --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
                  http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

                  Коментар


                  • Простор е нещо такова:







                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
                      Един покрив на терасата и става парфе .

                      Те още не са започнали според мен. Очаквайте след една година.......... обява:
                      "Продава се балкон преустроен на едностаен (забележа, има си собствен изход и стълбище, етаж 10-ти)"
                      Ама балкона да е разширен...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                        Какви са тези жилища от по 60-70 кв с по 30-35 кв ОЧ?
                        Пълна пародия

                        http://www.topimot.com/index.php?go=showad&id=293585

                        Един покрив на терасата и става парфе .

                        Те още не са започнали според мен. Очаквайте след една година.......... обява:
                        "Продава се балкон преустроен на едностаен (забележа, има си собствен изход и стълбище, етаж 10-ти)"

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                          "Вива"-та хич не е на добро място- оживено кръстовище.
                          Има включен голям % ОЧ.
                          Е, за всеки влак си има пътници.

                          На мен във Варна там най-ми харесва, защото ми изглежда доста просторно.
                          Е, като отидох в задния двор не изглеждаше точно така, ама...

                          Иначе за ОЧ, за мен това е измама. Имаше една дискусия тик във форума за ОЧ, ама баш брадърите твърдяха, че не можело да има измама.

                          А аз питах как тъй? Ще ходиш да мериш цялата сграда? На 60 кв, 30 да са ОЧ и да ти искат да ги плащаш по 2000 евра си е измама. Че това е на 2 жилища, третото да е общи части

                          Затова препоръчвах на тези, които искаха да купуват да си смятат цената на чиста площ и тогава да решават...
                          Last edited by luboil; 17.11.2011, 14:22.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                            Да се върнем към темата за имотЯта.

                            Наблюдавам една тенденция агенциите за НИ да се мъчат да правят всякакви тарикатлъци, вместо да бъдат честни и открити.

                            Какви са тези жилища от по 60-70 кв с по 30-35 кв ОЧ?
                            Пълна пародия

                            http://www.topimot.com/index.php?go=showad&id=293585
                            Годишен доход от имота - 3000 Евро. Демек, дава се под наем за 500 лева/250 Евро на месец.
                            Тия добре ли са?! 500 лева за 40 квадрата необзаведен двустаен в Банишора?!?!?! Това и за 250 лева няма кой да го наеме! Бахти наглите лъжци!
                            Never underestimate the predictability of stupidity

                            Коментар


                            • "Вива"-та хич не е на добро място- оживено кръстовище.
                              Има включен голям % ОЧ.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                                За някои неща-Ъп, за други- даун.
                                Според зависи. Със Сигурност даун за броя на държавна хранилка.
                                Гласувам за теб!Гласувам за теб!Гласувам за теб!Гласувам за теб!

                                Коментар

                                Working...
                                X