IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от panther Разгледай мнение
    хората масово са с интелигентност под средната
    И все пак има и антивирусни лекарства
    и как така можеш да ми обясниш ,че масово е под средното?
    над 50% от хората са с с интелигентност,по ниска от 50% за хората?

    ето ти и малко за вирусите:

    не,няма антивирусни лекарства.вируса не е дори живо същество,а е протеин,който имитира живот с мултипликация.... няма как да създадеш лекарство,единствения начин е ваксина.
    ваксината е антитела,взети от организъм,който вече се е преборил с вируса,което му викат имунизация
    единственото средство за борба с вирус е твоята имунна система.....

    имаш два вида вируси-едните с мутиращи,другите немутиращи.....
    например дребната шарка е немутиращ вирус-преди да се открие ваксинацията всеки трети човек ,заболял от дребна шарка е умирал.... днес нямаш дребна шарка,защото всяко бебе се ваксинира вече 35 години подред,благодарение на "лошите" американци...

    мутиращите вируси са два вида -постоянно мутиращи и сезонно мутиращи.
    например спин,хепатит С , херписа са константно мутиращи,за това докато тялото изгради антитела,вируса вече има нова мутация.
    грипния вирус е сезонно мутиращ,за това имаш и ваксинации,но те пък са различни всяка година.

    бабешки заблуди:
    1.обличай се по топло,че да не настинеш.... това наистина няма значение...следствие от грешен емпиризъм-че хората се разболяват зимата и затова идва заблудата,че студа разболявал....
    2.колкото е по студено,толкова по е опасно да се разболееш-това не е вярно също... в отрицателни темперетури вируса става НЕактивен.... само при ниски температури,но НАД нулата той се активира-между 0 и 10 градуса. за това най опасно е времето на ранната пролет... късната есен,когато имаш подобни температури не е толкова опасно,защото той не е още толкова мултиплициран в свободна среда.
    3.ако се разболееш,трябва да седиш натопло,да се храниш и да лежиш......
    на топло,или не ... няма значение.... но НЕ трябва да се храниш и НЕ трябва да лежиш... трябва да стресираш организма,за да стимулираш имунната си система...
    за тва ще забележиш,че болнавите хора са "кекави" ,или кекавите хора често се разболяват..... защото се предават,вместо да стесират организма си.
    моа да си направиш изследване- отиди в циганската махала,дето циганетата мръзнат ,гладуват и живеят в "спартански" условия и ще констатираш "парадокс" - там грипави и болнави НЯМА да намериш......
    после се огледай сред твои познати ,които са по да речем ГЛЕЗЛЬОВЦИ или деца,които са "добре" гледани...... ще забележиш,че точно ТЕ боледуват най дълго и най често.....

    п.п.
    лекар,който има пациент със симптоми на грипния вирус и му изписва антибиотици,трябва да бъде веднагически уволнен!
    ама в бг всички лекари го правят.... кефат ме и бг емигрантите в сащ.... почивката им в българия е съчетаване на приятното с "полезното" .... задължително се запасяват с антибиотици,защото кат се върнат в сащ, лекарите не им дават антибиотици,като са болни....... а бгетовец със грип и без антибиотици не е бгетовец!

    Коментар


    • А бе тая тема за имоти ли е, или за лекарства и здравеопазване?
      Don't work hard, work smart!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Питах те "докторка" ли си?

        П.П. Сигурен съм, че "хората" са прости и т.нар. традиционна медицина от 150 години трудно би обяснила как чиляшкия род е на хиляди години, а бозайниците ( в частност ) на милиони.

        Мистерия .... ( вечер се заглеждам как не съм пукнал още )?

        П.П.П. Дано някой ден ми отговориш к'ва си?
        Не съм докторка , обща култура

        Коментар


        • Първоначално изпратено от rinaa Разгледай мнение
          Само още нещо по темата с антибиотиците - Написах вирус с главна буква , за да обърна внимание на това ,че хората масово май не знаят ,че антибиотиците не морят вирусите , а бактериите . И ,че при вирусна инфекция няма смисъл човек да се трови с антибиотици .


          Само да ти кажа, че ако си проверяващ на караул и се промъкваш тихомълком и от необичайни места вместо да се появи от обичайното място има право да те застреля. Също и полицейските коли нямат право да се крият (доколко го изпълняват е друг въпрос). Та за мен ти си като полицейска кола с двама полицаи стоящи в засада в храстите и умрели от глад.

          Коментар


          • Я бегом в пенсионерската
            тема да пишете глупости !!!!
            --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
            http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

            Коментар


            • Първоначално изпратено от rinaa Разгледай мнение
              Само още нещо по темата с антибиотиците - Написах вирус с главна буква , за да обърна внимание на това ,че хората масово май не знаят ,че антибиотиците не морят вирусите , а бактериите . И ,че при вирусна инфекция няма смисъл човек да се трови с антибиотици .
              Питах те "докторка" ли си?

              П.П. Сигурен съм, че "хората" са прости и т.нар. традиционна медицина от 150 години трудно би обяснила как чиляшкия род е на хиляди години, а бозайниците ( в частност ) на милиони.

              Мистерия .... ( вечер се заглеждам как не съм пукнал още )?

              П.П.П. Дано някой ден ми отговориш к'ва си?

              Коментар


              • хората масово са с интелигентност под средната
                И все пак има и антивирусни лекарства

                Коментар


                • Само още нещо по темата с антибиотиците - Написах вирус с главна буква , за да обърна внимание на това ,че хората масово май не знаят ,че антибиотиците не морят вирусите , а бактериите . И ,че при вирусна инфекция няма смисъл човек да се трови с антибиотици .
                  Last edited by rinaa; 22.11.2011, 00:06.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от rinaa Разгледай мнение
                    Въпросът не е да се ограничават правата на хората да си купуват антибиотици . В интерес на хората е антибиотиците да се продават под строг контрол ,защото са нож с 2 остриета .Това е лекарство и човек опира до него когато е болен . И ако и то не подейства , тогава какво....? Ами не действа защото малоумниците само като кихнат от ВИРУС и отиват и си купуват антибиотик - напълно безпредметно .Все едно да ме боли глава и аз да пия хапче антибебе , за да ми мине .И така с натрупване на годините става страшно .
                    Съгласен съм, обаче ограничения според мен за това не трябва да има. Трябва да повишите културата на хората да знаят кое е най-добро за тях. А оттам всеки сам да си решава. Специално от моите познати, които са много, никой не взема антибиотици без лекар. Та не знам откъде е тази статистика и защо се смята, че вирусите стават резистентни само защото някой пиел антибиотик без лекарско предписание. Те вирусите сигурно питат предварително Та искам да ти кажа, че "малоумниците" са много малък %. Което означава, че цялата акция е с друга цел - може да се сетиш

                    Мен лично по ме интересува, защо се намалят майчинските (времето) и детските (парите)?
                    Според мен от една страна се симулира дейност, отдруга се отваря вратичка за ново източване на парите на хората.

                    Ама май много се отклонихме от темата, въпреки, че ми беше интересно да си дискутираме за лекарствата, ама да се върнем в темата: Как регулирания режим на продажба на антибиотици ще повлияе на цената на имотите? - Според мен цените още ще паднат, защото тази регулация ще доведе до намаляване на доходите...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Velemir Разгледай мнение
                      Вчера гледах по новините, че много гърци тръгват да купуват имоти в България щото им били в пъти по-евтини, а се чудят къде да си спасят парите. Скоро ще видим истина ли е?
                      Все едно ти да купуваш в Молдова или Калмикия
                      Животът е дар от бога за изживяване, а не план за изпълнение!

                      Коментар


                      • Вчера гледах по новините, че много гърци тръгват да купуват имоти в България щото им били в пъти по-евтини, а се чудят къде да си спасят парите. Скоро ще видим истина ли е?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от rinaa Разгледай мнение
                          Ее , как го извъртя само ....
                          Ами не съм ли прав ,..пиеш антибебе и ти минава главата.А ако не пиеш кво главоболие може да получиш след максимум 28дена/Огино-Кнаус/
                          Животът е дар от бога за изживяване, а не план за изпълнение!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от playmen Разгледай мнение
                            Майтапа настрана ти знаеш ли ,че главоболието минава от едно здраво е..не?То си има и обяснение де.Тъй че и антибебе може да се наложи
                            Ее , как го извъртя само ....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от rinaa Разгледай мнение
                              Въпросът не е да се ограничават правата на хората да си купуват антибиотици . В интерес на хората е антибиотиците да се продават под строг контрол ,защото са нож с 2 остриета .Това е лекарство и човек опира до него когато е болен . И ако и то не подейства , тогава какво....? Ами не действа защото малоумниците само като кихнат от ВИРУС и отиват и си купуват антибиотик - напълно безпредметно .Все едно да ме боли глава и аз да пия хапче антибебе , за да ми мине .И така с натрупване на годините става страшно .
                              Майтапа настрана ти знаеш ли ,че главоболието минава от едно здраво е..не?То си има и обяснение де.Тъй че и антибебе може да се наложи
                              Животът е дар от бога за изживяване, а не план за изпълнение!

                              Коментар


                              • Въпросът не е да се ограничават правата на хората да си купуват антибиотици . В интерес на хората е антибиотиците да се продават под строг контрол ,защото са нож с 2 остриета .Това е лекарство и човек опира до него когато е болен . И ако и то не подейства , тогава какво....? Ами не действа защото малоумниците само като кихнат от ВИРУС и отиват и си купуват антибиотик - напълно безпредметно .Все едно да ме боли глава и аз да пия хапче антибебе , за да ми мине .И така с натрупване на годините става страшно .

                                Коментар

                                Working...
                                X