IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ХА ХА ХА

    Елитни специалности в СУ останаха без студенти

    http://http://dnes.dir.bg/news/su-st...-11942847?nt=4

    Ама наемите нагоре - щото бъка от студенти

    Коментар


    • индианеца

      Или месеци, в момента всички си мислят че инвестицията в имот е много ...много лоша !
      А овцете винаги биват стригани.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Е, за стотина години все ще му излезе сметката.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
          НАЕМИТЕ---- НА ГО РЕ

          Ха хахахахххаххххаааааааааааааааааааа. Ще дойде видов ден!!

          http://dnes.dir.bg/news/studenti-nae...-11942641?nt=6
          Може и да са нагоре - щом казваш. Видов ден направо си дойде...
          Погледнах за "Дианабад" - там търсенето на жилища под наем е стабилно.
          За двустаен искат 200-220 евро/мес. Ще вземем за пресмятанията 220 евро/мес.
          В други квартали е 140-150 евро/мес.!
          И какво излиза? - Стойност на имота по приходен метод е 28 260 евро.
          Ако е наследство от бабата/лелята - супер - чиста печалба.
          Ама ако си го купил с "инвестиционна" цел за 60 000 евро??
          Де е Киро? - На кирия...
          Ще си върне парите но на твоите внуци/правнуци - ще те поменават с добро...
          Attached Files
          "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

          Коментар


          • НАЕМИТЕ---- НА ГО РЕ

            Ха хахахахххаххххаааааааааааааааааааа. Ще дойде видов ден!!

            http://dnes.dir.bg/news/studenti-nae...-11942641?nt=6

            Коментар


            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
              Цикъла при имотите е 7 годишен , като времевата рамка ще се свива.Кой , ще купи казваш тези имоти? За нови апартаменти ли става въпрос?
              В момента всичките имоти си имат собственици , ако има такива имоти без собственици да им стана , ще се жертвам.
              България няма как да остане изолирана, населението в глобален мащаб се увеличава и няма глобален демографски срив.Сам се досети кой, ще купува имоти при деварвиране на стойността на основните валути. Няма да са глупавите българи платили банковия дълг подмамени от високите лихви.
              За налични имоти става въпрос. Към края на 2011 г. Новопостроените са пренебрежимо малко.
              Виж статистиката за акт 16 (за София и страната) за 2012 г. - тя е 100% вярна.
              В глобален мащаб (Азия, Африка, Индия) населението се увеличва, но в локален (Европа, България) - намалява и застарява.
              А всички имоти си имат собственици - от египетските пирамиди и древна Шумерия насам е така. Къде инвеститори, къде банки, къде наследство от баби и прабаби...
              Та идеята ми за раздвижване на пазара е следната (важи и за "брокери" и за собственици) - ако искате сделки продавайте по цени от 2012 г., а не по спомени от 2008 г.!
              Не е сложно, нали??
              "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                ТИ ДА НЕ СИ ЛУД???

                Първо ме молиш да пиша, после -не искам никакви отговори от теб!

                Абе човек, вземи прочети пак каво съм написал до момента... айде покажи къде има манипулация? и какво ще спечеля аз?

                Ама моля ти се не искам да ти развалям спокойствието, но не съм вдигнал цените на имотите в УСА АЗ, както и не докарвам руснаци в БГ....
                Иванофф, престани да отговаряш на масления, напълнихте две страници спам! Никой не може го надприказва, а мненията му са абсолютно безполезни

                Коментар


                • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                  И кой те е питал? Никой, но ти си го втълпи сам, което значи, че си обременен.
                  Виж колко глупости си написал за мен на което ти отговарям и после ми вминяваш "скрити" проблеми щом "говоря" за това:

                  luboil
                  Мнения: 4,273 Днес, 09:39

                  Брокер, ипотекар (не разумен, а тип па-па-па), балък купил 08.2008, всичко е един кюп.
                  Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                    Само 10 милиарда евро са похарчени от руснаци да купят имот в България в кризата !!!!!
                    От къде я взе тази статистика?

                    Коментар


                    • Само 10 милиарда евро са похарчени от руснаци да купят имот в България в кризата !!!!!
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • bpst

                        Цикъла при имотите е 7 годишен , като времевата рамка ще се свива.Кой , ще купи казваш тези имоти? За нови апартаменти ли става въпрос?
                        В момента всичките имоти си имат собственици , ако има такива имоти без собственици да им стана , ще се жертвам.
                        България няма как да остане изолирана, населението в глобален мащаб се увеличава и няма глобален демографски срив.Сам се досети кой, ще купува имоти при деварвиране на стойността на основните валути. Няма да са глупавите българи платили банковия дълг подмамени от високите лихви.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
                          Вземи картата на България (явно си пропуснал някой и друг урок по география в прогимназията) и виж какво се намира МЕЖДУ Дуранкулак и Синеморец! Поради естеството на работата ми обикалям по строителни и недостроителни обекти, като съотношението е примерно 60%/40%. От 60-те % завършени към 30% не са продадени. А 40-те % недовършени ще си останат такива и в близките 10 години! Това само по морето.
                          А в София се предлагат за продажба над 150 000 жилища. Средно по 3 души - 450 000 нови граждани трябва да се появят. Дали? Кога? За да "скочат" цените...
                          А и скоро е "краят на света" - който продал-продал.
                          и това как обяснява връщането на руснаците по черноморието и то за регулирани парцели а не за построено?

                          както и попитах за статията как си обясняват "умните" това което става в УСА?

                          Но разбира се двата въпроса нямат нищо общо по между си! Търсенето на евентуална връзка е манипулация от ваша страна...
                          Last edited by iivanoff; 07.09.2012, 10:44.
                          Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
                            Вземи картата на България (явно си пропуснал някой и друг урок по география в прогимназията) и виж какво се намира МЕЖДУ Дуранкулак и Синеморец! Поради естеството на работата ми обикалям по строителни и недостроителни обекти, като съотношението е примерно 60%/40%. От 60-те % завършени към 30% не са продадени. А 40-те % недовършени ще си останат такива и в близките 10 години! Това само по морето.
                            А в София се предлагат за продажба над 150 000 жилища. Средно по 3 души - 450 000 нови граждани трябва да се появят. Дали? Кога? За да "скочат" цените...
                            А и скоро е "краят на света" - който продал-продал.
                            +10

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                              Мен много ме развеселяват разни лольовци , които си въобразяват, че основни активи ще се сриват обезценяват и свръхпредлагат в дългосрочен план. Има ги в множество теми за имотите, металите, акциите и фючърсите. В крайна сметка те винаги си остават губещи лузъри и смешното им хронично късогледство в инвестициите много ме кефи.
                              То е гаранция, че масата са си стадо. Те не осъзнават, че трябва да се инвестира срещу течението, а не по него. Чипът им е несменяем и неъпгрейтван по никакъв начин.
                              Това е сигурен успех за малкото просветени. Да живее стадотоооооооооооооо!
                              +1
                              Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                              Коментар


                              • Мен много ме развеселяват разни лольовци , които си въобразяват, че основни активи ще се сриват обезценяват и свръхпредлагат в дългосрочен план. Има ги в множество теми за имотите, металите, акциите и фючърсите. В крайна сметка те винаги си остават губещи лузъри и смешното им хронично късогледство в инвестициите много ме кефи.
                                То е гаранция, че масата са си стадо. Те не осъзнават, че трябва да се инвестира срещу течението, а не по него. Чипът им е несменяем и неъпгрейтван по никакъв начин.
                                Това е сигурен успех за малкото просветени. Да живее стадотоооооооооооооо!

                                Коментар

                                Working...
                                X