IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
    Тази последната нула ми дава право да си мисля, че панеляците и една стотинка не струват. Ако можеш да схванеш за какво говоря.
    Днес си в много добро настроение. И че може човешки да се говори с теб. На какво се дължи?
    На предстоящата ми порция текущ доход от имотче.
    ИВАНЧОГЛАВ, инвестиция е всичко което ти носи кинти.
    Айде чао, че трябва да си правя кабинета в който после ще консултирам и преподавам, щото ми писна от безделие. Ей и това писва мамка му........

    Коментар


    • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
      1998 вземах 1000 долара на месец, сега вземам 6000 евро на месец. Според теб кога ми е по изгодно да купя?

      Мисля, че цените на имотите спрямо заплатите гонят цените поне от 2000 година.
      През 1998 няма как да си знаел колко ще вземаш през 2012. Доходът е променливо нещо. Човек като започва работа е нормално да изкарва по-малко в началото, а 15 години по-късно вече да е профи и да прави повече пари. Не е толкова до "изгодно", а по-скоро е до възможност. Апартамента го купих тогава не защото беше изгоден, цената му си беше нормална за района. Просто преди това нямах възожност да купя жилище. Затова мисля, че не трябва цените на имотите да се сравняват със заплатите, дори и като средни стойности в дадено време. Много е индивидуален момента за покупка на жилище и всички обстоятелства свързани с такова решение.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от winner Разгледай мнение
        Нищо чудно вече да е спечелил. Като си направих една проста сметка, през 1998 си купих сегашното жилище за 380 лева/кв.м. Наемът, който щях да платя през това време досега излиза към 700 лева/кв.м. До тук печалбата е около 320 лева на квадрат само от спестен наем. Нямам намерение да продавам, но ако се наложи, ще му взема най-малко три пъти над цената, на която съм го купил тогава.
        еее, бъркате инвестиция с ежедневни разходи. Да си купиш апартамент, кола, хладилник това не е инвестиция, а ежедневни необходимости.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
          Тая последната нула за какво си я сложил? Та тя се слага след запетайката!
          Тази последната нула ми дава право да си мисля, че панеляците и една стотинка не струват. Ако можеш да схванеш за какво говоря.
          Днес си в много добро настроение. И че може човешки да се говори с теб. На какво се дължи?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
            1998 вземах 1000 долара на месец, сега вземам 6000 евро на месец.
            Тая последната нула за какво си я сложил? Та тя се слага след запетайката!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
              Не оня гащник в кашона под моста ми каза, че разчита да си купи вечеря с парите от годишна лихва на средностатистически депозит за домакинство. Затова е там, май се казваше Любо Мазния

              Коментар


              • Първоначално изпратено от winner Разгледай мнение
                Нищо чудно вече да е спечелил. Като си направих една проста сметка, през 1998 си купих сегашното жилище за 380 лева/кв.м. Наемът, който щях да платя през това време досега излиза към 700 лева/кв.м. До тук печалбата е около 320 лева на квадрат само от спестен наем. Нямам намерение да продавам, но ако се наложи, ще му взема най-малко три пъти над цената, на която съм го купил тогава.
                1998 вземах 1000 долара на месец, сега вземам 6000 евро на месец. Според теб кога ми е по изгодно да купя?

                Мисля, че цените на имотите спрямо заплатите гонят цените поне от 2000 година.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от winner Разгледай мнение
                  Нищо чудно вече да е спечелил. Като си направих една проста сметка, през 1998 си купих сегашното жилище за 380 лева/кв.м. Наемът, който щях да платя през това време досега излиза към 700 лева/кв.м. До тук печалбата е около 320 лева на квадрат само от спестен наем. Нямам намерение да продавам, но ако се наложи, ще му взема най-малко три пъти над цената, на която съм го купил тогава.
                  Сакън! Не им отваряй очите! Това никой от лольовците не го смята. Само да открехна, че един имот за който съм дал 70К през 2002ра, до сега ми е върнал 42К.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
                    A маанете човеко бре . Всички на един - не е честно . Еми, има си имоти - естествено че ще иска РЪСТ. Логично е . Всеки иска да вижда как активите му се увеличават , без да трябва да полага труд (то пък ако ставаше с труд). Това му желание е оправдано . Не е оправдано гербаджийството му и любовта му към ББ !
                    Е, и той си има кусури. Примерно голяма простотия е издънката с АЕЦ Белене. Скриването на доклада на HSBC и прахта в очите с парогазовата централа. Голямата грешка на Бойко е, че не тръгна към промени в конституцията веднага след като дойде на власт. Сега всички арестувани щяха да са в затвора, а рейтинга на ГЕРБ до неподозирани висоти. Нищо , аз като дода на власт знам какво да прая
                    Да се надаме, че след като се провали съдебната реформа и с новият ВСС, тогава да се тръгне към конституционни промени. Оттам и ЪПче на имотките

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                      Проблема ти е че гледаш цените в момента и си мислиш че си спечелил.Ще спечелиш едва когато продадеш и получиш кинтата.Тогава ще разбереш какво си спечелил.Явно трудно схващаш какво ти се говори.Излез на пазара и много скоро ще се осъзнаеш.Или си поредния партиен лольо дето дрънка празни приказки за проветрение на зъбите.
                      Нищо чудно вече да е спечелил. Като си направих една проста сметка, през 1998 си купих сегашното жилище за 380 лева/кв.м. Наемът, който щях да платя през това време досега излиза към 700 лева/кв.м. До тук печалбата е около 320 лева на квадрат само от спестен наем. Нямам намерение да продавам, но ако се наложи, ще му взема най-малко три пъти над цената, на която съм го купил тогава.

                      Коментар


                      • A маанете човеко бре . Всички на един - не е честно . Еми, има си имоти - естествено че ще иска РЪСТ. Логично е . Всеки иска да вижда как активите му се увеличават , без да трябва да полага труд (то пък ако ставаше с труд). Това му желание е оправдано . Не е оправдано гербаджийството му и любовта му към ББ !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                          Знаех си аз, че си пиянде

                          Ама то покрай този срив на цените на панеляците ти е простено. Ама черния ти дроб няма да ти прости. Пък и щом си чакал 200-те кинта да си купиш ичкия, че и ядене, абе ти да не си оня гащник под лъвов мост дето спи в кашоните??????
                          Не оня гащник в кашона под моста ми каза, че разчита да си купи вечеря с парите от годишна лихва на средностатистически депозит за домакинство. Затова е там, май се казваше Любо Мазния
                          Last edited by LANDLORD 31; 12.09.2012, 11:55.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                            Само, че докато си държиш наполеоните, нищо не ти дават. Ей туй пък аз ни им харесвам. Днес пак си направих експеримент преди закуска. Извадих и "петела" и "лирата" сложих ги на масата и си пожелах закуска. Не ми осигуриха. Деня ми съвпада със среща с наемател. Днес ще получа 200 кинта. С тях гаранция, че ще имам водка и вечеря! И ОООООООООО приятна изненада, имота пак си остава мой!!
                            само дето забрави, че преди това ще минеш да купиш 5 квадрата плочки за ремонта дето ще ти трябва след като си тръгне поредния нещастник дето е забравил да ти плати от 3-4 месеца наема. И ще чакаш до другия месец за следващите 5 квадрата.
                            ооо изненада: пак няма водка и вечеря както последните няколко месеца

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                              С тях гаранция, че ще имам водка и вечеря!
                              Знаех си аз, че си пиянде

                              Ама то покрай този срив на цените на панеляците ти е простено. Ама черния ти дроб няма да ти прости. Пък и щом си чакал 200-те кинта да си купиш ичкия, че и ядене, абе ти да не си оня гащник под лъвов мост дето спи в кашоните??????

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ivancholak Разгледай мнение
                                ей туй не му обичам на имотите: я се продаде на цната която искаш, я не. При наполеоните няма проблеми: купени на 110 преди 7-8 години за 500 лв ти ги дърпат от ръцете. Сега и веднага.
                                Така е.

                                За да си инвеститор в недвижими имоти трябва да имаш поне 1000 имота. Да ги въртиш както искаш, бройката ти отвързва ръцете да продаваш и купуваш. Това е инвеститор, а не някой бай ганьо купил един панеляк и станал биг инвеститор.

                                Коментар

                                Working...
                                X