IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
    Гледам си я. Сега нали затова си правя кабинет, където ще преподавам на синченцата и щерките на разни Пешовци кандидат-студенти/ки
    църрррр църрррр църррррр
    май няма парички за лихви на панеляка ,,,
    Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
      Що не си гледаш географията.Финансите не за теб.
      Гледам си я. Сега нали затова си правя кабинет, където ще преподавам на синченцата и щерките на разни Пешовци кандидат-студенти/ки

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
        Нещо си се скарал с математиката.Ебати наема 700 кинта на квадратен метър.Къде е това нещо да му се порадваме.Не моа да разбера защо сравнявате примерно 20000долара от 2001 г с 60000 евра от 2012 и смятате че сте спечелили.И как така си спечелил ката не си продал.А продай преброй кинтата и ше разбереш какво си спечелил.
        Бате, човекът праи сметка за целия период, горе-долу така е. 20К долара беха към 30 х.литра бензин. Сега 30 х. литра бензин са 54К долара. Но в България де, ...
        И това ще мине ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
          Сигурно, аз не я ползвам. Пазарувм с отстъпка в България и чужбина и погасявам в гратисния 45 дневен период.
          Бравос!
          Ей така ще изкараш още за няколко НИ!
          Трябва 2 500 000 евро оборот за една панелка!
          Действай бързо и ефективно!!
          "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
            Нека харчи човека, нека се радва на живота!
            На кредитната карта лихвата е къде 20%...
            Какво му плащаш??
            Сигурно, аз не я ползвам. Пазарувм с отстъпка в България и чужбина и погасявам в гратисния 45 дневен период.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
              Ма ти имаш и кредитна карта?За окайване си.Що не си гледаш географията.Финансите не за теб.
              Нека харчи човека, нека се радва на живота!
              На кредитната карта лихвата е къде 20%...
              Какво му плащаш??
              "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
                Колега се рефинансира за по-добре лихва.
                Купил в 2008 г. и трябваше да ипотекира втори имот, понеже не му стига обезпечението...
                Стана направо 2 в 1....
                Е, щом се е продал самия той и се е рефинансирал! Нормално е човек да струва повече от няколко имота

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
                  Колега се рефинансира за по-добре лихва.
                  Купил в 2008 г. и трябваше да ипотекира втори имот, понеже не му стига обезпечението...
                  Стана направо 2 в 1....
                  Това е пътя на всички, но повечето не са разбрали още.
                  Не е добре де !!!
                  Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                    Ма ти имаш и кредитна карта?За окайване си.Що не си гледаш географията.Финансите не за теб.
                    Що да съм за окайване бе Питър? Дават хората, вземам!
                    Аз сега се чудя дали да не взема и един магазини и един ВИ с ипотечка, а пък ти са кахъриш за едната кредитна карта! Плюс това с нея пазаруването ми е по-евтинко.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от REDA Разгледай мнение
                      Купилите 2008 сега им разпорват гащите с лихви
                      и вероятно смятат как биха купили в настоящия
                      момент с едни 40-50% по-евтино !!!
                      Колега се рефинансира за по-добре лихва.
                      Купил в 2008 г. и трябваше да ипотекира втори имот, понеже не му стига обезпечението...
                      Стана направо 2 в 1....
                      "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от winner Разгледай мнение
                        Нищо чудно вече да е спечелил. Като си направих една проста сметка, през 1998 си купих сегашното жилище за 380 лева/кв.м. Наемът, който щях да платя през това време досега излиза към 700 лева/кв.м. До тук печалбата е около 320 лева на квадрат само от спестен наем. Нямам намерение да продавам, но ако се наложи, ще му взема най-малко три пъти над цената, на която съм го купил тогава.
                        Нещо си се скарал с математиката.Ебати наема 700 кинта на квадратен метър.Къде е това нещо да му се порадваме.Не моа да разбера защо сравнявате примерно 20000долара от 2001 г с 60000 евра от 2012 и смятате че сте спечелили.И как така си спечелил ката не си продал.А продай преброй кинтата и ше разбереш какво си спечелил.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                          Добре бе Мазен, миналия месец ми предложиха рефинансиране от SG на 6,95% лихва.За 50 000, вноската ми беше 503лв. за оставащите 13 години. В момента ми е 540. Сметнах, че с нова ипотека и другите такси няма да ми е изгодно. Ако догодина падне лихвата още и вноската се закрепи на 440, тогава вече ще си заслужава.
                          Предвиждам голям банков туризъм догодина, щото сега явно са изчислили нещата така, че да не местиш, ама догодина като огладнеят още за кредитополучатели, не ми се мисли. Усещам глада им по разни съобщения дето взеха да ми пращат на мейла от една банка в смисъл защо още не съм почнал да си харча от кредитната карта която ми подариха преди два месеца.
                          Ма ти имаш и кредитна карта?За окайване си.Що не си гледаш географията.Финансите не за теб.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                            Винеров,

                            на сайта ти виж какво копнах:

                            Възможност за покупки от български граждани с кредит от германски банки при годишна лихва от 2,7%


                            Зелка31 е запознат с лихвите (защо ли) да спомене колко са в БГ
                            Там е друг свят.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                              Винеров,

                              на сайта ти виж какво копнах:

                              Възможност за покупки от български граждани с кредит от германски банки при годишна лихва от 2,7%


                              Зелка31 е запознат с лихвите (защо ли) да спомене колко са в БГ
                              Добре бе Мазен, миналия месец ми предложиха рефинансиране от SG на 6,95% лихва.За 50 000, вноската ми беше 503лв. за оставащите 13 години. В момента ми е 540. Сметнах, че с нова ипотека и другите такси няма да ми е изгодно. Ако догодина падне лихвата още и вноската се закрепи на 440, тогава вече ще си заслужава.
                              Предвиждам голям банков туризъм догодина, щото сега явно са изчислили нещата така, че да не местиш, ама догодина като огладнеят още за кредитополучатели, не ми се мисли. Усещам глада им по разни съобщения дето взеха да ми пращат на мейла от една банка в смисъл защо още не съм почнал да си харча от кредитната карта която ми подариха преди два месеца.

                              Коментар


                              • Винеров,

                                на сайта ти виж какво копнах:

                                Възможност за покупки от български граждани с кредит от германски банки при годишна лихва от 2,7%


                                Зелка31 е запознат с лихвите (защо ли) да спомене колко са в БГ

                                Коментар

                                Working...
                                X