IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
    Е та такова гледам всеки ден за 300 евро квадрата.

    Не панеляците от лузърската тема
    Епа....като сме тръгнали да се хвалим, ето нещо и от мен
    Вярно, легна ми 460Е/кв.м., но влезнах в него по чехлички

    Коментар


    • Е та такова гледам всеки ден за 300 евро квадрата.

      Не панеляците от лузърската тема
      Attached Files

      Коментар


      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
        Да построиш и на мен 100 такива неща, на една десета от цена на панелка..осигурявам земята безлатно ти я давам.
        Той сравняваше панелка за 1000Е м2. И за 100е м2, че може и да се вдигне това от снимката... Може да може, ако е обикновено сглобяемо бунгало 50 м2

        Коментар


        • Frosty

          Да построиш и на мен 100 такива неща, на една десета от цена на панелка..осигурявам земята безлатно ти я давам.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Frosty
            Лорде(ти и останалите брокери, които пишете в темата), наистина ли вярвате, че вече ще се намери някой полудял, който да ви брои хиляда евра за кв.м в панелен комплекс?!?

            Тоест, по твоите сметки някой ще трябва да ти брои за 60м/2 * 1000EUR = 60 000 EURO(120 000ЛЕВА) за да си купи НЕЩО ТАКОВА:


            При положение, че за тази сума може сам да си построи цяла чисто нова кооперация?!

            Сори майна, обаче предпочитам за 1/10(една десета) от исканата от теб цена да си купя, или да си построя нещо такова:


            Но задължително в някое отдалечено тихо селце за да бъда възможно най-далече от всякакви панелни лордове и от кресливи панелообитатели-идиоти.

            Лорде, желая ти успех с намирането на купувачи при желаните от теб цени. Мисля си, че купувачите на панели в България са изчезващ вид - последно ги имаше 2007-2008 година. От тогава никой нито е виждал, нито е чувал за подобно животно.

            Без да се намесвам в спора с Лорда,ама и ти написа голяма щуротия.Няма начин да построиш къща като на снимката за парите които си написал.Няма абсолютно никакъв начин.

            Коментар


            • Мале, мале,

              гледам и не вярвам на очите си.
              Любимите лордиевски панели вече се броят на по 200 евро квадрата.
              Пуф-паф, пуф-паф влакът се търкаля надолууууу

              Триклонинга ще получи троен инфаркт като разбере...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Patilan Разгледай мнение
                Ха, тоз мисля че е трол.
                Веднъж ми извади някаква теза, и след това ме накара аз да я аргументирам.
                Но споко, този и по-скоро от забавните.... има и много по-трагчни.
                Абсолютно,
                ако не му отговориш, реве че не му отговаряш, като му отговориш, реве, че не те е питал, това е напълно достатъчно за да му бъде определена диагнозата - ъпърова шизофрения

                Коментар


                • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                  Ти наистина си много глупав.
                  Не само, че не четеш другите, ами не знаеш какво пишеш!
                  Това е достатъчно.
                  Ха, тоз мисля че е трол.
                  Веднъж ми извади някаква теза, и след това ме накара аз да я аргументирам.
                  Но споко, този и по-скоро от забавните.... има и много по-трагчни.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    "Принудителните продажби на имоти се увеличиха 5 пъти за 4 години"

                    Заради все по-масовата неплатежоспособност на българските граждани принудителните продажби на недвижимо имущество са се увеличили 5 пъти от 2009 г. насам. Това показва анализ на специализирания сайт Targ.bg за последните 4 години. По данни на компанията обявените за принудителна продан имоти на длъжници през миналата година са били над 36 хиляди, докато през 2009 г., веднага след началото на кризата, са били около 7200. Общата стойност на търговете за жилища за миналата година възлиза на 4.6 млрд. лв.
                    Бързоооооо......Някой от ансамбъл "ЪП" да каже нещо умно.

                    Предвид политическата ситуация в момента, стагнацията на пазара ще става още по-осезаема. Островитяни и братушки масово се опитват да продават, което може и ще подпали чергата на родните "инвеститори".

                    Съжалявам единствено младите семейства и тези в нужда, които бяха подлъгани от безумните обещания на банки и брокери.

                    Коментар


                    • "Принудителните продажби на имоти се увеличиха 5 пъти за 4 години"

                      Заради все по-масовата неплатежоспособност на българските граждани принудителните продажби на недвижимо имущество са се увеличили 5 пъти от 2009 г. насам. Това показва анализ на специализирания сайт Targ.bg за последните 4 години. По данни на компанията обявените за принудителна продан имоти на длъжници през миналата година са били над 36 хиляди, докато през 2009 г., веднага след началото на кризата, са били около 7200. Общата стойност на търговете за жилища за миналата година възлиза на 4.6 млрд. лв.

                      Коментар


                      • Наемателите разлюбват центъра

                        Шанс да намерят квартиранти имат главно мебелираните жилища, защото хора, тръгнали да живеят под наем, едва ли имат пари да купуват покъщнина”, добавя той. Според Даниела Грозева апартаменти без мебели или с много голяма площ не се търсят и за тях няма пазар. „Обявите за тях стоят с месеци и никой не проявява интерес към тях”, добавя тя.

                        В София има 140000 празни имота!!!

                        Цените на наемите се сриват! Какво става!

                        Спасявайте се кой както може!!!

                        Коментар


                        • mtelman

                          Ако бяха сухи теореми ! Ако не работеха, нямаше да се случва това което е в момента с икономика и живота на хората.Цените на имотите не са следствие състоянието на икономиката, те го определят и определят и тренда и..дали ще пада или ще се повишава.Такива са пропорциите на разходите ни в нашия живот - на практика най много пари похарчваме за имоти, ако сме успешни..на неуспешните най големия им разход е за хляб. Обаче никой не иска да живее в такава държава , в която хората си харчат парите за хляб само. Т.е. ако не искаш имотите да са с висока цена , ти си за това хляба да е скъп..
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                            Не са ми приоритет личните ми имоти, това което се случва с пазара на имоти има значение за държавата и всички повече...отколкото за мен лично. Пък като не ги продам друг, ще ги продаде а се надявам да не ги продаде и той дори и когато цената е висока и прекалено много се е повишила. Не държа да си продам имотите.
                            А на какво държиш? На сухите теореми?

                            Върни се пак в България и кажи кога е имало адекватна взаимовръзка между цените на имотете и реалността ни?! Сега има ли? Тук "реагиращ" пазар няма, няма и да има

                            Някой, някъде чул, че цената на имотете е висока и незавимо дали потъваме, цената трябва да си остане такава, ако ще да яде леб и сол до финала Пиша предимно за "дребните" мишоци.

                            Коментар


                            • luboil

                              Не са ми приоритет личните ми имоти, това което се случва с пазара на имоти има значение за държавата и всички повече...отколкото за мен лично. Пък като не ги продам друг, ще ги продаде а се надявам да не ги продаде и той дори и когато цената е висока и прекалено много се е повишила. Не държа да си продам имотите.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Бъди Градивен, не комплексиран!

                                Когато липсват аргументи започват обидите!

                                Сега по същество! Понеже се извиних че се намесвам в разговора, и изразих мнение по принцип - без никакъв личен мотив към никой, съм длъжен да ти отговоря на личните обиди!

                                - значи не само съм прав по принцип, а и съм те познал конкретно щом така бързо се намери /аз говоря по принцип а ти викаш за теб е така/

                                Ама от тук следва обратното на това което си написал за мен! Мерси! Мерси!

                                Но, някак си, не ми е удобно да приема комплиментите, все пак е важно какво е нивото и на този който те оценя


                                Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                                Ти наистина си много глупав.
                                Не само, че не четеш другите, ами не знаеш какво пишеш!
                                Това е достатъчно.
                                Last edited by iivanoff; 10.03.2013, 00:10.
                                Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                                Коментар

                                Working...
                                X