IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от razbiratel Разгледай мнение
    Еми бях млад и аз.. ама преди повече от 20г., че май и повечко.. няма значение.
    Мисля, че търпимостта няма да е до безкрай... ще се обърнат нещата...
    Че нещата ще се обърнат все някога е повече от сигурно. Въпросът е кога ще се обърнат нещата?
    Аз мисля че следващите 10г. свинщината в БГ ще се задълбочава, колкото и да ми се иска да не съм прав. За по- нататък ме питайте след 10г. Изглежда и alwayastrue е на подобно мнение.
    Другите?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
      И аз не мисля, че палачинката ще се обърне. Свинщината в държавата ще продължи до безкрай. Едно време - преди 10-15г - като по-млад си мислех, че е възможно нещо да се промени, но сека твърдо мисля, че държавата не може да се промени.
      Еми бях млад и аз.. ама преди повече от 20г., че май и повечко.. няма значение.
      Мисля, че търпимостта няма да е до безкрай... ще се обърнат нещата...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от alwayastrue Разгледай мнение
        Обяснявал съм многократно, но ще обясня и на теб: Загнездили са ми се едни шипящи съгласни рррррррръсссссссссстттттттт. В периода 2003-2008г и чешмата да пуснеш - потичаха от там. Аз големи усилия положих тогава да намаля пораженията, но доста хора страдат в момента (явно не са прочели моите и други подобни мнения). За съжаление някои посегнаха и на живота си.
        Колкото до свинщината, за съжаление няма да се запази - ще се задълбочи
        Както няма безкраен ръст, същото важи и за спада... всеки народ има предел на търпимост... Няма как да продължи свинщината безконечно. Ще се обърнат нещата, няма и да е след много...Народа е изпилен отдавна...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от razbiratel Разгледай мнение
          Благодаря за позицията, явно и на теб не ти е безразлична тематиката с имотите...следиш я. Как си представяш таз свинщина в държавата да продължи до безкрай... не мисля, ще се обърне палачинката, по един или друг начин...
          Обяснявал съм многократно, но ще обясня и на теб: Загнездили са ми се едни шипящи съгласни рррррррръсссссссссстттттттт. В периода 2003-2008г и чешмата да пуснеш - потичаха от там. Аз големи усилия положих тогава да намаля пораженията, но доста хора страдат в момента (явно не са прочели моите и други подобни мнения). За съжаление някои посегнаха и на живота си.
          Колкото до свинщината, за съжаление няма да се запази - ще се задълбочи

          Коментар


          • Първоначално изпратено от razbiratel Разгледай мнение
            Благодаря за позицията, явно и на теб не ти е безразлична тематиката с имотите...следиш я. Как си представяш таз свинщина в държавата да продължи до безкрай... не мисля, ще се обърне палачинката, по един или друг начин...
            И аз не мисля, че палачинката ще се обърне. Свинщината в държавата ще продължи до безкрай. Едно време - преди 10-15г - като по-млад си мислех, че е възможно нещо да се промени, но сека твърдо мисля, че държавата не може да се промени.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
              Tук не става въпрос за краски. Въпрос на реалност. Колкото и да са хубави, колкото и да са луксозни, колкото и да са скъпи ( за което много се съмнявам), при положение, че населението в БГ след 20 годинини ще е 2 пъти по-малко от това от преди 20г цените са само надолу...не е заяждане...с постове във форума няма да вдигнеш цените.
              Цените ще променят посоката си единствено ако се промени демографската картина. А тя може да се промени, но много трудно. Поне засега не се вижда как, тъй като след 50г в БГ ще живеят 4млн, от тях колко ли цигани...
              Искате ли повишение на цените - първо вкарайте в затвора всички политици, съдии, прокурори, висши лекари,...и да не изброявам... от 89г насам. После търсете откраднатаите пари - млрди. Пък после може и да има повишение на цените.
              Има и друг вариянт - българската нация изчезва по-бързо отколкото се предполага и тука се заселват бързо плодящи се човеци...
              Благодаря за позицията, явно и на теб не ти е безразлична тематиката с имотите...следиш я. Как си представяш таз свинщина в държавата да продължи до безкрай... не мисля, ще се обърне палачинката, по един или друг начин...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от razbiratel Разгледай мнение
                И вива ла апокалипсис, тъй ли, какъв смисъл намираш в черните краски. Явно ти е важна темата, след като я буташ (папагалски) от време на време.. да не би да ти е важно да напазаруваш Убаво ама еФтинко да е... какъв е смисъла, питам просто, не е заяждане.. с постове у форума, Убавото едва ли ще се обезцени още.
                Tук не става въпрос за краски. Въпрос на реалност. Колкото и да са хубави, колкото и да са луксозни, колкото и да са скъпи ( за което много се съмнявам), при положение, че населението в БГ след 20 годинини ще е 2 пъти по-малко от това от преди 20г цените са само надолу...не е заяждане...с постове във форума няма да вдигнеш цените.
                Цените ще променят посоката си единствено ако се промени демографската картина. А тя може да се промени, но много трудно. Поне засега не се вижда как, тъй като след 50г в БГ ще живеят 4млн, от тях колко ли цигани...
                Искате ли повишение на цените - първо вкарайте в затвора всички политици, съдии, прокурори, висши лекари,...и да не изброявам... от 89г насам. После търсете откраднатаите пари - млрди. Пък после може и да има повишение на цените.
                Има и друг вариянт - българската нация изчезва по-бързо отколкото се предполага и тука се заселват бързо плодящи се човеци...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от alwayastrue Разгледай мнение
                  Финансовата криза и безпаричието докараха българите до крайни мерки!
                  http://www.razkritia.com/306803/fina...-kraini-merki/

                  Рррррррррррръст на мерките
                  И вива ла апокалипсис, тъй ли, какъв смисъл намираш в черните краски. Явно ти е важна темата, след като я буташ (папагалски) от време на време.. да не би да ти е важно да напазаруваш Убаво ама еФтинко да е... какъв е смисъла, питам просто, не е заяждане.. с постове у форума, Убавото едва ли ще се обезцени още.

                  Коментар


                  • Финансовата криза и безпаричието докараха българите до крайни мерки!
                    http://www.razkritia.com/306803/fina...-kraini-merki/

                    Рррррррррррръст на мерките

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                      Хаха...НДСВ били виновни за растежа. Осъзнай се. Просто тяхното управление съвпадна с масовия кредитен балон в който се наливаха пари и раздаваха рискови заеми които качиха цената на недвижимите имоти и надуха цените на всякакви активи за да може банките да изглеждат богати на печалба. В резултат на тая скъпотия народа поголовно не може да устиска без седмичен бърз кредит или заем.
                      Явно си много далеч от реалната икономика. Или по-скоро си от тези дето чакаха да ги "оправят" за х-дни. Естествено, че не са виновни за растежа, не им е това работата. НДСВ бяха единственото правителство с някаква идея и създаваше условия за развитие. Хората усещаха сигурност и перспективи и инвестираха, респективно вземаха заеми.
                      Мога да ти дам и конкретен пример, прехвърлиха активите на Варненска корабостроителница на БМФ и завода заработи.

                      Коментар


                      • Домакинствата в България дължаха жилищни кредити на дружествата (извън банковата система) специализирани в кредитиране:
                        1)
                        - в края на 2008г. сумата беше 998,274 хиляди лв.
                        2)
                        - в края на 2013г. сумата беше 335,498 хиляди лв.
                        Тоест за 5 години има спад от над 66%.





                        Честито!


                        http://www.bnb.bg/PressOffice/POStat...ions/index.htm

                        Коментар


                        • Все повече българи искат да напуснат родината
                          http://stigabe.com/%D0%B2%D1%81%D0%B...B0%D1%82%D0%B0

                          Рррррррррррррръст на исканията

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                            Това е така защото има с 38.4% увеличение лайната по улиците, боклуците и мръсния въздух. Също увеличение има и в бежанците, но само от последнта година. За сметка на това бюджета на общината се е раздул двойно за периода. Вече на всички им е ясно що за кенеф е българската 'столица' която от самолет в тъмното може да сбъркате с някой по-краен квартал на среден европейски град..

                            Рррррръст на лайната

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Inform Разгледай мнение
                              Продажби на жилища в София:
                              1)
                              - през четвъртото тримесечие на 2008г. бяха 13,025
                              2)
                              - през четвъртото тримесечие на 2013г. бяха 6,207
                              Тоест за 5 години има спад от над 52% на продажбите на жилища в София.


                              Средна месечна заплата в София:
                              1)
                              - през четвъртото тримесечие на 2008г. беше 777 лв.
                              2)
                              - през четвъртото тримесечие на 2013г. беше 1,138 лв.
                              Тоест за 5 години има увеличение от над 46% на средната месечна заплата в София.


                              Средна цена на кв. м. жилищна площ в София:
                              1)
                              - през четвъртото тримесечие на 2008г. беше 2,373.83 лв.
                              2)
                              - през четвъртото тримесечие на 2013г. беше 1,456.83 лв.
                              Тоест за 5 години има спад от над 38% на средната цена на кв. м. жилищна площ в София.


                              Тоест за 5 години има спад на продажбите на жилища в София с над 52% въпреки, че:
                              1)
                              - за 5 години има увеличение на средната месечна заплата в София с над 46%
                              2)
                              - за 5 години има спад от над 38% на средната цена на кв. м. жилищна площ в София






                              Честито!


                              https://www.nsi.bg/bg/content/3087/%...BE%D0%BD%D0%B4
                              http://www.registryagency.bg/?page_id=26
                              https://www.nsi.bg/bg/content/3827/%...83%D0%B4%D0%B0
                              Това е така защото има с 38.4% увеличение лайната по улиците, боклуците и мръсния въздух. Също увеличение има и в бежанците, но само от последнта година. За сметка на това бюджета на общината се е раздул двойно за периода. Вече на всички им е ясно що за кенеф е българската 'столица' която от самолет в тъмното може да сбъркате с някой по-краен квартал на среден европейски град..
                              I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                              Коментар


                              • Продажби на жилища в София:
                                1)
                                - през четвъртото тримесечие на 2008г. бяха 13,025
                                2)
                                - през четвъртото тримесечие на 2013г. бяха 6,207
                                Тоест за 5 години има спад от над 52% на продажбите на жилища в София.


                                Средна месечна заплата в София:
                                1)
                                - през четвъртото тримесечие на 2008г. беше 777 лв.
                                2)
                                - през четвъртото тримесечие на 2013г. беше 1,138 лв.
                                Тоест за 5 години има увеличение от над 46% на средната месечна заплата в София.


                                Средна цена на кв. м. жилищна площ в София:
                                1)
                                - през четвъртото тримесечие на 2008г. беше 2,373.83 лв.
                                2)
                                - през четвъртото тримесечие на 2013г. беше 1,456.83 лв.
                                Тоест за 5 години има спад от над 38% на средната цена на кв. м. жилищна площ в София.


                                Тоест за 5 години има спад на продажбите на жилища в София с над 52% въпреки, че:
                                1)
                                - за 5 години има увеличение на средната месечна заплата в София с над 46%
                                2)
                                - за 5 години има спад от над 38% на средната цена на кв. м. жилищна площ в София






                                Честито!


                                https://www.nsi.bg/bg/content/3087/%...BE%D0%BD%D0%B4
                                http://www.registryagency.bg/?page_id=26
                                https://www.nsi.bg/bg/content/3827/%...83%D0%B4%D0%B0

                                Коментар

                                Working...
                                X