IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    а май и на подземна.
    Като прочете човек това и лаф не може да стане
    Просто ще се облещи...

    Наздраве !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ludoed Разгледай мнение

      Това НЕ е вярно !!
      Хидролог, метеоролог, климатолог ... или просто лаладжия, че лаф да става?
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        тнм - тея в ПУСТИНИТЕ как се снабдяват с вода?
        Че не сме като Русия или Канада ама проблема с водата ни е нищожен и още комунистите со 3000 язовира са го РЕШИЛИ во веки веков. Трябва само да не ги рушим и да поддържаме водопроводите.
        Имаме проблем с водата па пилеем до 80% по тръбите.
        Аз казвам че имаме проблем с тръбите не с водата ....
        Със сонди се снабдяват. И със стройна система за съхраняване на дъждовната вода.

        Но, съгласи се, едно е да вадиш вода от 500 метра, както в близката до сърцето ми Чужденеция, съвсем друго е да я събираш и разпространяваш по гравитачен път.

        И хич не ме четеш правилно, начи!!! Нали и аз това казвам - нещата с инфраструктура от зле, на по-зле отиват.
        Наздраве!
        Last edited by tnm; 29.10.2020, 11:35.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Водата. Татковината е сравнително бедна на вода - наземна, а май и на подземна.
          Това НЕ е вярно !!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Водата. Татковината е сравнително бедна на вода - наземна, а май и на подземна. Климатичните промени са факт. Свидетели сме на зими без сняг, дълга дъждовна пролет, сухо лято и есен, с високи температури и ниско количество на валежите.

            Струпването на много хора в малко на брой градове, ще натовари водопреносната мрежа в тях, като количеството на водата ще е недостатъчно за нуждите на жителите. Докато в малките, обезлюдени селища водата ще остане неизползваема и съоръженията ще се рушат без поддръжка. Не ми се мисли как ще се пренасочват водите от едни източници към по-големите язовири. Мании, маниии... И забележи - дори и намек не правя за водните централи на "другарите"
            Наздраве!
            тнм - тея в ПУСТИНИТЕ как се снабдяват с вода?
            Че не сме като Русия или Канада ама проблема с водата ни е нищожен и още комунистите со 3000 язовира са го РЕШИЛИ во веки веков. Трябва само да не ги рушим и да поддържаме водопроводите.
            Имаме проблем с водата па пилеем до 80% по тръбите.
            Аз казвам че имаме проблем с тръбите не с водата ....
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              вие с пешето май посещавате сбирки за колективно четене предсказанията на ванга.

              сега сериозно съм притеснен, че пешето с неговия схоластичен подход и ти с твоя строго научен, сте достигнали до едно заключение.


              и хич не ми е до наздраве.
              Ние с Пешето, ако се съберем на едно място, едва ли ще ни остане време да четем и си правим изводи от предсказанията на Ванга

              Да речем, че моето заключение е в резултат на дългогодишното ми участие в комисия, която прави проверка на язовирите и прилежащите към тях съоръжения и инфраструктура. От година на година нещата отидат на по-зле.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Водата. Татковината е сравнително бедна на вода - наземна, а май и на подземна. Климатичните промени са факт. Свидетели сме на зими без сняг, дълга дъждовна пролет, сухо лято и есен, с високи температури и ниско количество на валежите.

                Струпването на много хора в малко на брой градове, ще натовари водопреносната мрежа в тях, като количеството на водата ще е недостатъчно за нуждите на жителите. Докато в малките, обезлюдени селища водата ще остане неизползваема и съоръженията ще се рушат без поддръжка. Не ми се мисли как ще се пренасочват водите от едни източници към по-големите язовири. Мании, маниии... И забележи - дори и намек не правя за водните централи на "другарите"
                Наздраве!
                вие с пешето май посещавате сбирки за колективно четене предсказанията на ванга.

                сега сериозно съм притеснен, че пешето с неговия схоластичен подход и ти с твоя строго научен, сте достигнали до едно заключение.


                и хич не ми е до наздраве.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  пеше, това инжинерите само двуизмерно ли ви тече мислата, като чертеж.
                  падне ли тоя и без това цигански град под 50к жители, кой според теб ще остане? м?
                  и чий ресурс ще ползва?
                  Водата. Татковината е сравнително бедна на вода - наземна, а май и на подземна. Климатичните промени са факт. Свидетели сме на зими без сняг, дълга дъждовна пролет, сухо лято и есен, с високи температури и ниско количество на валежите.

                  Струпването на много хора в малко на брой градове, ще натовари водопреносната мрежа в тях, като количеството на водата ще е недостатъчно за нуждите на жителите. Докато в малките, обезлюдени селища водата ще остане неизползваема и съоръженията ще се рушат без поддръжка. Не ми се мисли как ще се пренасочват водите от едни източници към по-големите язовири. Мании, маниии... И забележи - дори и намек не правя за водните централи на "другарите"
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Коментар


                    • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

                      Плевен ако е 100 000, сигурно сме 2005-та година!
                      Общината е там някъде.Догодина ще има преброяване и ще разберем.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

                        Плевен ако е 100 000, сигурно сме 2005-та година!
                        Пълни глупости, Плевен преди две годин беше 96000. По принцип, трудно пада под сто, а зимъска с "испанците", около 130

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          Хич не е лошо хората в градовете да намаляват.Повече ресурс за тия дето остават...Няма нищо лошо Плевен да е 50000 а не 100000
                          Плевен ако е 100 000, сигурно сме 2005-та година!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                            Хич не е лошо хората в градовете да намаляват.Повече ресурс за тия дето остават...Няма нищо лошо Плевен да е 50000 а не 100000
                            Ресурси има, те са в природата, особено нашата.
                            Прав си само, когато хората повече вредят със съществуването си, вместо да допринасят.
                            Ама така ще има повече жилища и по-евтини и някой няма да е доволен.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                              Хич не е лошо хората в градовете да намаляват.Повече ресурс за тия дето остават...Няма нищо лошо Плевен да е 50000 а не 100000
                              пеше, това инжинерите само двуизмерно ли ви тече мислата, като чертеж.
                              падне ли тоя и без това цигански град под 50к жители, кой според теб ще остане? м?
                              и чий ресурс ще ползва?
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                                Софийските задръствания са нищо сравнени със тези в Брюксел сутрин и следобед.
                                Говоря за северната дъга на околовръстното там (което е част от международния път Е40).
                                Влизане в града сутрин и излизане - привечер, е ад, за този дето му се налага.
                                Не че апартаментите са евтини в града, но да живееш на село е неравнимо със скъпия, обезличен и пълен със имигранти, град.
                                Естествено, селата там наблизо имат нормален облик, познаваш половината село по физиономия, с редовен железопътен транспорт, няма престъпност.
                                Учениците хващат влакове и автобуси до града.
                                Само най-малките села нямат начално училище и детска градина.
                                Родителите се радват на трева, птички, чист въздух, спокойствие и барбекюта.
                                Колкото повече имигранти прииждат и вече се заформя втора генерация, толкова повече бели работещи хора се изнасят към селата.
                                Нахалитета на либералните зелки стига дотам, кметството да предоставя сгради от новопостроените апартаменти в разширения център (има такъв коптор на 50м от ЕК) на пристигналите маргинали от други континенти, вместо да ги сегрегира в покрайнини на някой западнал град със 3м ограда както в Париж.
                                Страната раздава кредити на калпак, почти е фалирала ако гледаме дълга и, между Япония и Италия е, ама това е Белгия бре.
                                Ми то и тука селата беа така ама не искате да стоите на село.Дето и да идете все същите ще бъдете.А накрая голи боси бедни и болни с подвита опашка пак тука.

                                Коментар

                                Working...
                                X