IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://e-vestnik.bg/10209/s-predizv...arskata-borsa/

    Ето, правил го е един път с Мостстрой, така че ще го направи again... Само стойте и гледайте мача..

    Коментар


    • Ха ха ха ха... Ето... Човека открито си го казва... Прекрасно... Как ли се чувстват всички тарикати, особено спекуланти дето са набили парици, до паветата на Борис???


      https://www.standartnews.com/sport/v...ra-412310.html


      Божков алармира : Държавата иска да ме фалира!


      Държавата ми взима бизнеса и иска да ме фалира. Фалират ли ме, няма как да давам пари за Левски", коментирал Божков. "Дал съм 22 милиона лева за една година. Имаме план за пет години за да оздравим клуба, да имаме стадион. Не виждам кой ще дава по два милиона всеки месец", отговорил той.

      "Разберете, че положението е много тежко. Главболгарстрой и Виваком всеки момент могат да пуснат дела за обявяването на клуба в несъстоятелност. Не го правят заради нас, тъй като им обясняваме, че ще се изложат. Погасяваме задължения, но всеки ден има подводни камъни.


      Открито говори и за Главбогарстрой...... Честито на всички купили на зелено от Нове Холдинг/Нове Хоумс /.....!!!!
      Last edited by nkavrakov1982; 23.01.2020, 07:42.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

        Напротив, човека е спестил допълнително 210 милиона и сега има достатъчно да завърши и без нови продажби на зелено.
        Въпроса е не дали има пари. Той си има предостатъчно. Въприса е ДАЛИ ИСКА? Или дали просто няма да накара доста хора да пият една студена вода, като натопи държавата за това че го тика към фалит. Със зеленото ще му е най лесно. Просто в определения момент крановете спират, и инвеститорите остават с брошурки в ръце.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          Без да знам детайлите съм почти сигурен, че държавата няма да вземе нищо.
          Строежа му /върви/вървеше бързо... , но при желание държавата винаги може да го спъне. Пак на фона на горното съмнявам се че строежа ще бъде засегнат защото юридически лицата едва ли са свързани. Не бих се изненадал той да няма собственост в нито една фирма директно ...нито за лотариите, нито за строежа...., а кеша е потънал някъде дълбоко в топлите морета...
          Виж как започна да прави намеци за липса на финанси за футболния отбор Левски, за парите от реклами за Нова ТВ, и т. н. Колко му е да тегли една и на онова гето до булеварда? Който знае, и познава битието на Божков, като бивш магураджия, знае, че е хитър като лисица. Разбира се ще е пообера още малко парици от заблудените овце на зелено. И преди сме говорили, още като попн да строи, с кой ще си имат вземане даване зелените инвеститори. Риска да пийнат една студена вода, се покачва значително. А, тук пък е най лесно, щото няма закон, който да му регулира продажбите на зелено, всичко е голи хартийки, картинки и обещания. Просто когато реши обявява фалит, казва, че заради държавата не издържа, няма средства и финито. Това всъщност ще бъде добре за пазара, за да поохлади глупостта, на доста народ, който сляпо бута пари и на други мошенници.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
            Не знам дали ще има спад ама хилядите които са купили на ЗИЛЕНУ в красно село - нове холдинг пийнаха вода от Студена
            https://www.sportal.bg/news.php?news...DnXeaKKpTdtT50
            Без да знам детайлите съм почти сигурен, че държавата няма да вземе нищо.
            Строежа му /върви/вървеше бързо... , но при желание държавата винаги може да го спъне. Пак на фона на горното съмнявам се че строежа ще бъде засегнат защото юридически лицата едва ли са свързани. Не бих се изненадал той да няма собственост в нито една фирма директно ...нито за лотариите, нито за строежа...., а кеша е потънал някъде дълбоко в топлите морета...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Дебнем на замаушка Разгледай мнение
              И какво викате, лихвите няма да мръднат Март, а? https://www.investor.bg/biudjet-i-fi...-zaemi-297214/

              Днес поредна сделка с над 15% отстъпка (22000 евро разлика от офертата) след зор на продавачите чух. Подушиха май дървото
              Ти да не си брокер на люкс имоти ? Около теб всяка седмица сделки...потресаващи отстъпки....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                Не знам дали ще има спад ама хилядите които са купили на ЗИЛЕНУ в красно село - нове холдинг пийнаха вода от Студена
                https://www.sportal.bg/news.php?news...DnXeaKKpTdtT50
                Напротив, човека е спестил допълнително 210 милиона и сега има достатъчно да завърши и без нови продажби на зелено.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                  Мислиш ли, че ще го зареже.
                  Дали "случайно" прие назначението за президент на отбора на народа...?!?
                  Тинк, тинк...
                  Не ме интересуват МАФИОТИТЕ какви мръсотии вършат.
                  Аз от такива бягам на 100км ако може. И въздух с тях не бих дишал
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                    Не знам дали ще има спад ама хилядите които са купили на ЗИЛЕНУ в красно село - нове холдинг пийнаха вода от Студена
                    https://www.sportal.bg/news.php?news...DnXeaKKpTdtT50
                    Мислиш ли, че ще го зареже.
                    Дали "случайно" прие назначението за президент на отбора на народа...?!?
                    Тинк, тинк...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Дебнем на замаушка Разгледай мнение
                      И какво викате, лихвите няма да мръднат Март, а?
                      Е кой е казал, че няма да "мръднат"... ?!
                      Друг е въпроса кога, с колко и в каква посока...?

                      Първоначално изпратено от Дебнем на замаушка Разгледай мнение
                      Днес поредна сделка с над 15% отстъпка (22000 евро разлика от офертата) след зор на продавачите чух. Подушиха май дървото
                      Супер сделка..., особено поредна..., сигурно си бил единствения кандидат..., с клиентите де.
                      Last edited by maverik; 22.01.2020, 21:33.

                      Коментар


                      • И какво викате, лихвите няма да мръднат Март, а? https://www.investor.bg/biudjet-i-fi...-zaemi-297214/

                        Днес поредна сделка с над 15% отстъпка (22000 евро разлика от офертата) след зор на продавачите чух. Подушиха май дървото
                        Last edited by Дебнем на замаушка; 22.01.2020, 21:23.

                        Коментар


                        • Не знам дали ще има спад ама хилядите които са купили на ЗИЛЕНУ в красно село - нове холдинг пийнаха вода от Студена
                          https://www.sportal.bg/news.php?news...DnXeaKKpTdtT50
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • А, запетайките също са важни. Но по-първо е между тях да има смисъл.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Бай Пешо, може би имат право хора като Песимистчо с малки деца. Сега е различно, защо сравняваш някогашните училища. Те бяха на ниво на което сега са единици училища, от престижните. Именно заради учителите, едно време имаше педагози и учители с респект. Приковаваха вниманието на децата. Другата причина са самите деца - социални категории, произход, семейства и пр. Материалът за учене (да не говорим за окастрените и съсипани учебни програми в които идиотизмите се увеличават) може да е един и същ и да го бива, но как е поднесен, как е коментиран, има ли дискусии по въпросите на този учебен материал...това също е важно. Ами ето, онзи ден сме коментирали с Песимиста и висшето образование и в частност моята сфера. Девалвация има. Уж зрели хора студентите, уж по собствено желание отишли да учат а не знаят основни неща, трудно напредват. Но което е интересно, като завършат и попаднат в добра работна среда се оправят и дори стават много от тях качествени специалисти. Не всички обаче.
                              С имотите има връзка, защото ако навсякъде се насели с неуки, училите ще продадат евтино и ще си бият камшика. Къде ли?...това е друг въпрос.
                              Левчо то ако детето е тъпо в което и училище да го закараш все тая.Дори и да вземе диплома после какво?Ще го тикат на баща му връзките ми нали виждаме докъде се стига по тоя начин.Проблема е че едни хора бъркат дипломата със знанията.А най големия проблем на България че са забранени двойките.Трябва яко да се пишат двойки

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Седларов Разгледай мнение

                                Песимисте, ти не разбра ли, че тук общуваш само с тарикати. Всички или са продали с 40% над пазарната цена за момента, или са купили с -40% дискаунт.
                                Сега обаче имам приятелски въпрос към тебе: Имаш къщи, при това близо до СФ. Защо причиняваш на семейството си живот в апартамент?
                                Тарикатите са направили точно обратното...споко, Купа, почеши коня
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X