IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Аха.Ами по тая никой не трябва да тегли кредит.Да спестява и като стане на 60 години тогава да купи.
    А сам можеш да провериш какви са цените на имотите в Кълъмбъс.И колко е средната заплата.Нашите не са паралии,ама на средна заплата го докарват,щото бачкат държавна служба,а и имат две деца,а в САЩ има данъчни облекчения за семейства с деца.И то сериозни.А и няма опасност да ги уволняват в кризата.
    Mи като купи с ипотека кога ще стане собственик нали пак на 60 и то ако е имал късмета 30г да не се разболява и да работи добре платена работа.На САЩ сеира предстои до макс две години и ще се наслаждаваме на картината на телевизора.Кажи на кака ти да се прибира ако се отвори прозорец че после и да иска няма да може.Тя не че сега може

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      точно така. С ипотека пак на 60 години е твое. Само дето риска си е за твоя сметка. Ако умееш да управляваш парите ще успееш за 10 години макс.
      Ако попаднеш в "интересни" времена имаш енергия, нямаш стари скрупули може и за 1-2 години
      Ипотеката обикновено е за 20 години.Като я вземеш на 30 до 50 ще си я изплатил.И как се управляват парите като при една криза и всички акции се сриват?И 100-е хиляди стават 20.Има хора и успяват,ама не е за всеки.Още повече като имаш и деца не можеш да рискуваш.
      А и въпроса е,че тия,които теглят кредит нямат много пари.Какво ще управляват?Докато натрупат достатъчно ще минат десетилетия.Ако имаха пари,нямаше да теглят кредит.А и вместо вноска за ипотека,ще плащат същата сума като наем.Как да натрупат пари?
      Last edited by mirodes; 04.04.2020, 23:09.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        акъл ще ми даваш какво да правя и мисля?
        Май ти чука на вратата ЧСИ-то?
        Велики инвеститор в баберки
        мм не. за мен си безнадежден.
        най-лошия пример на селски бекграунд съчетан с лека мания за значимост.

        но кажи, кое от това, което съм казал не е така?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Аха.Ами по тая никой не трябва да тегли кредит.Да спестява и като стане на 60 години тогава да купи.
          А сам можеш да провериш какви са цените на имотите в Кълъмбъс.И колко е средната заплата.Нашите не са паралии,ама на средна заплата го докарват,щото бачкат държавна служба,а и имат две деца,а в САЩ има данъчни облекчения за семейства с деца.И то сериозни.
          точно така. С ипотека пак на 60 години е твое. Само дето риска си е за твоя сметка. Ако умееш да управляваш парите ще успееш за 10 години макс.
          Ако попаднеш в "интересни" времена имаш енергия, нямаш стари скрупули може и за 1-2 години
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

            Хахахахахах#ааааааоа, и какво точно мен ще бутне, освен короната? Я кажи да се посмеем.
            Какво стана с ника ти голям брат със зверски номер? Изборът ти на никове е меко казано....потресаващ, издава тежки ментални проблеми
            както казват учените, аналните приключения / дори и добре платени/ пораждат ментални проблеми.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

              Ми нямат къща банката има.Идат Сульо и Пульо в чужбина и хоп на следващата годин купили си къща и разправят небивалици...Идат тука едно самочувствие едни едри приказки едни долари и марки ум да ти зайде...и сами си верват
              Аха.Ами по тая никой не трябва да тегли кредит.Да спестява и като стане на 60 години тогава да купи.
              А сам можеш да провериш какви са цените на имотите в Кълъмбъс.И колко е средната заплата.Нашите не са паралии,ама на средна заплата го докарват,щото бачкат държавна служба,а и имат две деца,а в САЩ има данъчни облекчения за семейства с деца.И то сериозни.А и няма опасност да ги уволняват в кризата.
              Last edited by mirodes; 04.04.2020, 22:54.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                Не ама аз не съм се оплаквал никога че нямам пари ..
                И колко пъти да казвам че съм продал 2018. Ето че поне ще имам какво да ям. Може да е само зелено ма ще има, 5кв коприва, има за 10 яденета, вече 3 пъти съм ял. Па и е супер полесзно.
                А каква сегментация на имотите искате като данъка и в Изток и в центъра и в поляните е един и същ !?!?
                Че аз в двора коприва имам да изкарам до есента бе човек и яйца...Жена ми го яде това такова ще ям ако става въпрос за оцеляване

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Какво кредита?И в САЩ малко хора могат да извадят в брой 160 хиляди долара.При 1 2 процента лихва да не мислиш,че много се оскъпява.Та то инфлацията е по-висока.
                  Ми нямат къща банката има.Идат Сульо и Пульо в чужбина и хоп на следващата годин купили си къща и разправят небивалици...Идат тука едно самочувствие едни едри приказки едни долари и марки ум да ти зайде...и сами си верват

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    А, така говори им белким нещо им влезе в празните глави, че до оня ден бяха чаршафи, бвзмислени писания. Сравнения, с какво ли не беше,какви ли не дестинации. Особено Песимиста, направо се беше превъзбудил тотално. Сега гледам миряса.
                    Ако мислят,че лъжа да си отворят сайта Нумбео и там си пише.Тук оня ден им казах за един приятел,който живее под наем в София и плаща само 400 лв,щото е дългогодишен коректен наемател и веднага ме обвиниха в лъжа.А.се оказа,че имало и други такива случаи.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                      А кредита забрави ли го
                      Какво кредита?И в САЩ малко хора могат да извадят в брой 160 хиляди долара.При 1 2 процента лихва да не мислиш,че много се оскъпява.Та то инфлацията е по-висока.
                      В България колко млади семейства ще извадят 300 бона в брой?Ако таткото не е милионер,трудно ще стане.
                      Last edited by mirodes; 04.04.2020, 22:40.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Не става въпрос данъците да са като в Германия,а да са съобразени и с доходите в България.Ама не и толкова ниски.
                        А това,че младите и активните не можели да закупят имот просто не е вярно.Сестра ми живее в САЩ-град Кълъмбъс,столицата на щата Охайо.Градът е около 1 милион население.И си купиха къща на два етажа за 160 хиляди долара,с ливада-както сме гледали по филмите.А там средната нетна месечна заплата е 4000 долара.Видях в сайта Нумбео сравнение на цените между Кълъмбъс и София.Цените на имотите са сходни,а заплатите са 5 пъти по-високи.
                        А, така говори им белким нещо им влезе в празните глави, че до оня ден бяха чаршафи, бвзмислени писания. Сравнения, с какво ли не беше,какви ли не дестинации. Особено Песимиста, направо се беше превъзбудил тотално. Сега гледам миряса.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                          Тия дето имат къщи по селата са принудени да имат и някакви коли.Не съм забелязал баровски коли у село.Разбрах че вие искате да туряте високи данъци за да принудите бабичките да ви продават евтини имоти в Центъра и то що годе на хубавите места.Ми няма да стане.Просто никога не е ставало не става и никога няма да става.Центъра си има и улици и тротоари.Глупаците по кърища папуре манастири кръстове ливади вади бункери витоши да са мислили като са купували.Дреме ми на сайдеро че немали улици.Като нямат да си направят.И не се бъзикай със старостта защото тя е твое бъдеще.Тогава ще те попитам ти сега ще продадеш ли на безценица
                          Не ама аз не съм се оплаквал никога че нямам пари ..
                          И колко пъти да казвам че съм продал 2018. Ето че поне ще имам какво да ям. Може да е само зелено ма ще има, 5кв коприва, има за 10 яденета, вече 3 пъти съм ял. Па и е супер полесзно.
                          А каква сегментация на имотите искате като данъка и в Изток и в центъра и в поляните е един и същ !?!?
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Не става въпрос данъците да са като в Германия,а да са съобразени и с доходите в България.Ама не и толкова ниски.
                            А това,че младите и активните не можели да закупят имот просто не е вярно.Сестра ми живее в САЩ-град Кълъмбъс,столицата на щата Охайо.Градът е около 1 милион население.И си купиха къща на два етажа за 160 хиляди долара,с ливада-както сме гледали по филмите.А там средната нетна месечна заплата е 4000 долара.Видях в сайта Нумбео сравнение на цените между Кълъмбъс и София.Цените на имотите са сходни,а заплатите са 5 пъти по-високи.
                            А кредита забрави ли го

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              В другите държави са други доходите..Когато нашите доходи станат като в другите държави тогава и данъците..Никъде по света младите и активните нямат и не могат да си купят жилища.
                              Не става въпрос данъците да са като в Германия,а да са съобразени и с доходите в България.Ама не и толкова ниски.
                              А това,че младите и активните не можели да закупят имот просто не е вярно.Сестра ми живее в САЩ-град Кълъмбъс,столицата на щата Охайо.Градът е около 1 милион население.И си купиха къща на два етажа за 160 хиляди долара,с ливада-както сме гледали по филмите.А там средната нетна месечна заплата е 4000 долара.Видях в сайта Нумбео сравнение на цените между Кълъмбъс и София.Цените на имотите са сходни,а заплатите са 5 пъти по-високи.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                Какъв доход. данък на ИМОТ.
                                Имаш апартамент на Бачо Киро 150кв ама си сама стара бабичка с 300лв пенсия и се оплакваш че нямаш 1 лв !?!?
                                На селска къща данъка от 10лв ще стане 100лв. Ако имаш само тази къща ще си остане 10лв. Да не би да имаш проблем?
                                Как си плащат 300лв за кола? Не и пенсионерите ама всеки млад човек и на село си има кола и плаща.
                                За каруца дето струва 1000лв може да даваш по 300-400лв, а за къщата не можеш?
                                Тия дето имат къщи по селата са принудени да имат и някакви коли.Не съм забелязал баровски коли у село.Разбрах че вие искате да туряте високи данъци за да принудите бабичките да ви продават евтини имоти в Центъра и то що годе на хубавите места.Ми няма да стане.Просто никога не е ставало не става и никога няма да става.Центъра си има и улици и тротоари.Глупаците по кърища папуре манастири кръстове ливади вади бункери витоши да са мислили като са купували.Дреме ми на сайдеро че немали улици.Като нямат да си направят.И не се бъзикай със старостта защото тя е твое бъдеще.Тогава ще те попитам ти сега ще продадеш ли на безценица

                                Коментар

                                Working...
                                X