IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от facingthesun Разгледай мнение

    Стига с това ще, де, Десет години ще и накрая 80 процента ъп
    Все пак това са хора дето гледат в бъдещето и то в много далечното бъдеще

    Там видели заглавие от вестник че имотите са паднали с 40% и търчи да продават, ама били забравили да видят датата на вестника

    Коментар


    • Първоначално изпратено от facingthesun Разгледай мнение

      Стига с това ще, де, Десет години ще и накрая 80 процента ъп
      Колега, отново говориш наизуст и по принцип! Не съм адвокат на колегата Laconic, но не мога да не отбележа, че конкретно той пише тук от по-малко от година и това, което прогнозира досега бавно и сигурно се сбъдва...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение
        https://banker.bg/%d1%84%d0%b8%d0%bd...f%d0%b8%d1%82/

        Паническо бягство на български капитали зад граница.
        Около 10 млрд. евро са изтекли от страната за миналата година, близо 15 млрд. евро – за предишните две.


        По данни на БНб през 2022 г. имаме чист износ на български капитали в чужбина в размер на 10 млрд. евро. Това е рекорд и се случва, защото условията, които се предоставят в страната не са изгодни за инвеститорите. Това каза за „БАНКЕРЪ” проф. Гарабед Минасян, икономист от Института за икономически изследвания към БАН и бивш подуправител на БНБ.
        Естествен арбитраж!

        Не всички дебнат промоциите в Лидл и не всички си подаряват парите на местни банки с нулеви лихви.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

          Това ти е основната грешка! Вторачен си в миналото и си обречен да губиш, а аз ти казвам какво ще стане в бъдещето!
          Стига с това ще, де, Десет години ще и накрая 80 процента ъп

          Коментар


          • Вчера разглеждах сайта на ЧСИ и као си помисля тук как на него разчитаха да купуват евтино чак тъжно ми става

            Тук таме по някой имот и то на безумни начални цени

            Чекане му е майката не се отчайвайте его една годинка как се търкулила

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

              https://banker.bg/%d1%84%d0%b8%d0%bd...f%d0%b8%d1%82/

              Паническо бягство на български капитали зад граница
              Дай от блитз, че този не е достоверен
              Last edited by polax; 04.03.2023, 10:37.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Invmert Разгледай мнение

                Какви са тези косвени данни?
                https://banker.bg/%d1%84%d0%b8%d0%bd...f%d0%b8%d1%82/

                Паническо бягство на български капитали зад граница

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                  Обърка аджендата, шматкааа!

                  Бетер е с койните! хахаха....

                  Ш'та уволнят, отивай да си преговаряш домашното!!!
                  Тебе пък кой те пита.
                  (това че предаваш на деца в някоя гимназия по икономика не може да я вярно, нали, даже в училище няма такива комици)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от facingthesun Разгледай мнение
                    Нищо нямам за продаване, имам пълна заетост под наем. Нямам ипотеки. Това което съм купил на 60 сега струва 100 к. Викаш да продам и да купя койни , хахахах
                    Всъщност я изчисли сега, че като съм купил на 60 съм на пълна загуба
                    Това ти е основната грешка! Вторачен си в миналото и си обречен да губиш, а аз ти казвам какво ще стане в бъдещето!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от facingthesun Разгледай мнение
                      Викаш да продам и да купя койни
                      Обърка аджендата, шматкааа!

                      Бетер е с койните! хахаха....

                      Ш'та уволнят, отивай да си преговаряш домашното!!!

                      Коментар


                      • Нищо нямам за продаване, имам пълна заетост под наем. Нямам ипотеки. Това което съм купил на 60 сега струва 100 к. Викаш да продам и да купя койни , хахахах
                        Всъщност я изчисли сега, че като съм купил на 60 съм на пълна загуба

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от facingthesun Разгледай мнение

                          При двуцифрена инфлация над 20 процента, искате лихва 3. Язък ви за графиките, анализите и цитатите, неграмотна история. Между другото, Юробанк има наистина лихва около 3 процента за ипотеките в момента, така че не разбирам за какво ревете. Цени с реване и графики не се рутят
                          Инфлацията вече умира, освен това основната инфлацията у нас е много по-ниска, а другото е спекула. Ниските лихви у нас ще се повишат, както винаги се е случвало, и отново ще пострадат шараните налапали кукичката за ниска ипотека и висока инфлация! Заради една година висока инфлация, 30 години ще плащат висока лихва на банката! Разбирам, че имате нещо за продаване, но ще трябва да намалите цените! Колкото по-рано осъзнаете това, толкова по-големи ще са печалбите ви!

                          Коментар


                          • О да, цените падат главоломно, тока е без пари, храните и те.
                            Имаш някакво биполярно разстройство, или се правиш на ударен, понеже нямаш нито 1 /една/ вярна прогноза и пишеш ужасни дивотии, вместо да замълчиш засрамен ))) на твое място ще изчезна за малко, за да забравят хората какви небивалици си писал, срамно е
                            В паралелния свят има дефлация, вместо 30 про инфлация, ясно ))
                            Last edited by facingthesun; 04.03.2023, 09:35.

                            Коментар


                            • А, най-новия представител на лидлските (л)узери е уцелил актуалната тема!

                              Те ти, булка, дефлация!

                              https://www.24chasa.bg/biznes/article/13912588

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение
                                Ипотечните лихви се покачват за поредна четвърта седмица поради устойчивия икономически растеж и продължаващата инфлация


                                https://www.foxbusiness.com/real-est...nued-inflation

                                Средната лихва по 30-годишна фиксирана ипотека се повиши до 6,65% в четвъртък от 6,50% миналата седмица, според купувача на ипотека Фреди Мак. Преди година средният процент беше 3,76%.
                                При двуцифрена инфлация над 20 процента, искате лихва 3. Язък ви за графиките, анализите и цитатите, неграмотна история. Между другото, Юробанк има наистина лихва около 3 процента за ипотеките в момента, така че не разбирам за какво ревете. Цени с реване и графики не се рутят

                                Коментар

                                Working...
                                X