IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fred23 Разгледай мнение

    Ми купи и сега, какво чакаш?
    Всъщност, като се сетя, как инфлацията ми изяде първия апартамент, от 1994г, който до сега се изплати цели два пъти от неплащане на наеми, освен това израстнаха две поколения в него, а вече и дава наем, като същевременно капиталовата му е нараснала 10 пъти! и ще продължава да расте
    Last edited by X_Y; 06.03.2023, 09:17.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

      Супер и аз даже не мога така добре да го обясня що няма да има спад

      От тебе ще стане прекрасен повишител само дето още не си го осъзнал
      Тук фундаментално се разминаваме . Имотното потъване няма да е поради мащабна банкова криза . Както вече споменах - банките ще играят съществена роля и тяхното здраве е от значение . Икономически и ликвидни ще са проблемите , а тя инфлацията докара някои подобни .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

        Всъщност си спомняма по това време купих баш на върха и това е една от най добрите ми покупки
        Ми ето сега е върха, купи сега - бъди пич.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

          И аз купих края на 2009-та, сделката се финализира, началото на 2010г. Още жъна вече 12г. от тази сделка.
          Ми купи и сега, какво чакаш?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

            Всъщност купувам на доста над 3000 евро, но това не е от значене

            По важното е че тия приказки 2017-та звучаха така - Ми купи на 1000 евро и ще видиш
            После 2020-та звучаха така - Ми купи на 1500 евро и ще видиш

            И от мене запомни инфлацията няма как да изпапка имотите, но няма да ти го обяснявам защото няма как да го разбереш
            Пак говориш за минали моменти, остави това, никой не се интересува от 1917 или 2017 свършило е това!
            Какво значи "купувам", след като ти самия твърдиш, че ще има спад. Няма логика да купуваш, след като очакваш спад.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

              Всъщност си спомняма по това време купих баш на върха и това е една от най добрите ми покупки
              И аз купих края на 2009-та, сделката се финализира, началото на 2010г. Още жъна вече 12г. от тази сделка.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                Всъщност си спомняма по това време купих баш на върха и това е една от най добрите ми покупки
                Потвърждаваш, че си обречен да губиш!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                  Ти май не помниш, какво стана 2009? Припомни си, но честно казано, вече е без значение, обречен си да губиш! От 10 месеца ви предупреждавам!!!
                  Всъщност си спомняма по това време купих баш на върха и това е една от най добрите ми покупки

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от fred23 Разгледай мнение

                    Ми купи на 3000 евро и ще видиш, как ще ти я изпапка инфлацията.

                    Уффф чакай обърках се, ти не си купувач, ти ТЪРСИШ купувач, т.е шаран на който да пробуташ имот.
                    Всъщност купувам на доста над 3000 евро, но това не е от значене

                    По важното е че тия приказки 2017-та звучаха така - Ми купи на 1000 евро и ще видиш
                    После 2020-та звучаха така - Ми купи на 1500 евро и ще видиш

                    И от мене запомни инфлацията няма как да изпапка имотите, но няма да ти го обяснявам защото няма как да го разбереш

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                      Ти май не помниш, какво стана 2009? Припомни си, но честно казано, вече е без значение, обречен си да губиш! От 10 месеца ви предупреждавам!!!
                      По скоро е изпуснал момента за продажба, който беше миналата година. Сега ще се наложи да чака до 2069 год. или да направи -15-20% отбив от цената - засега.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                        Само още малко требва да почекаш има нема 5-6 години и е я 2029-та
                        Ти май не помниш, какво стана 2009? Припомни си, но честно казано, вече е без значение, обречен си да губиш! От 10 месеца ви предупреждавам!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                          Кое да разбера гениалната ви мисъл че инфлацията ядела имотите

                          Боже колко мъка има по тоя свят Боже
                          Ми купи на 3000 евро и ще видиш, как ще ти я изпапка инфлацията.

                          Уффф чакай обърках се, ти не си купувач, ти ТЪРСИШ купувач, т.е шаран на който да пробуташ имот, който ще бъде изпапкан от инфлацията, защото той (имота) близките години ще е надолу (ти сам го призна).
                          Last edited by fred23; 05.03.2023, 21:22.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от fred23 Разгледай мнение

                            Нищо не си разбрал (всъщност много добре разбираш, ама се правиш на улав).
                            Кое да разбера гениалната ви мисъл че инфлацията ядела имотите

                            Боже колко мъка има по тоя свят Боже

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                              Трай не ги светкай те си верват че инфлацията яде имотите като парите им в банката и се успокояват

                              Ако се усетят на пазара ще стане ептен гъчкано за това си трай и не им отваряай очите
                              Нищо не си разбрал (всъщност много добре разбираш, ама се правиш на улав).

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение
                                В отчета на БНБ за месец Януари паричните агрегати М1, М2, М3 намаляват, това не се е случвало от 2009г. Същото се отнася и за М1 на ЕЦБ!
                                Звездите се нареждат! Работата става дебела!
                                Само още малко требва да почекаш има нема 5-6 години и е я 2029-та

                                Коментар

                                Working...
                                X